Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Heidi napisał:

Nie ma się czego bać ! Lekarz stwierdził, że PoP jeszcze dużo może, zatem pewnie oświadczyć się chce :) . Reaguj szybko, bierz co daje, a w zamian zagrasz mu na gitarze. Merlin Monroe już zamówiona ?

żaba granie.gif

Może czuje się na tyle dobrze,że jutro Ci się oświadczy. Dziś nie może,bo czeka na pierścionek zaręczynowy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam jedno ! Ludzie są różni !!! 

Prcowałam u Skrucza, to sam zżarł czekoladę, a mi papierkiem przed oczami poświstał. Tu gdzie jestem podaję  PoP mandarynkę, a on dzieli ją na połowy i mi podaje. Wracając  dziś z obiadu cukier mu spadł, że ledwie szedł, więc podałam mu cukierka jakiegoś gnieciucha z mojej  kieszeni celem dotarcia o jego własnych siłach do domu. On pyta się czy mam jeszcze jednego cukierka. Ja mówię , że nie, a on, że mam ugryźć polowę . Dacie wiarę ? 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RADEK napisał:

Muszę coś dostawić:

Screenshot_20180111-143559.png

No !!! chociaż jeden porządny na tym profilu się znalazł i dyżur pełniący na stanowisku pracy. Jest jak trzeba. @RADEK my na diecie grupowej jesteśmy, a Ty zapodajesz tonę śmietany 36 %. Boga w sercu nie masz  ? Kuszisz chłopie, kusisz..... już mnie ściska, sssie, oczy zamykam, idę przebiegnąć się po pokojach (2). Może wytrzymam napięcie, powstrzymam ślinotok, może .....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Heidi napisał:

No !!! chociaż jeden porządny na tym profilu się znalazł i dyżur pełniący na stanowisku pracy. Jest jak trzeba. @RADEK my na diecie grupowej jesteśmy, a Ty zapodajesz tonę śmietany 36 %. Boga w sercu nie masz  ? Kuszisz chłopie, kusisz..... już mnie ściska, sssie, oczy zamykam, idę przebiegnąć się po pokojach (2). Może wytrzymam napięcie, powstrzymam ślinotok, może .....

30% + cukier puder + żelatyna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Dobrze, że @Mirelka1965 ma dziś ostatnią wizytę u dentysty. Wreszcie wróci na nasze łono  i będzie z nami :dyskusja: uwalniając ręce

dentysta.jpg

Wróciłam ma łono...forumowe łono...Za jajka nie trzymałam, bo mój sadysta to ona...ale i tak bolało...finansowo bolało :smutek:Tak bolało, że nie mogę się otrząsnąć :smutek: Zdjęcia nie wkleję, ale zrobię sobie na pamiątkę dla potomności ile może kosztować jeden ząb i jak wygląda to cudo za 950 zł  :smutek: Mój Małżonek śmieje się, że inwestuję w siebie, a nie w giełdę :smutek: Masakra.....Ja nie chcę płacić składek na ubezpieczenie zdrowotne państwowe....Od wielu lat nie korzystam z usług żadnego państwowego konowała...chodzę prywatnie i wolałabym wykupić sobie bogaty pakiet zdrowotny, żebym nie musiała miesiącami czekać na wizytę u specjalisty, żebym mogła pójść do dobrego dentysty, na rehabilitację, żebym nie musiała płacić za rezonanse i tomografy und so weiter.....>:( Płacę od lat składki, wysokie składki, nie korzystam, bo tylko emeryci mają czas na czekanie i siedzenie w kolejkach...Ja chcę zmiany....cholernie chcę....>:( I właśnie zastanawiam się nad zwołaniem pospolitego ruszenia :ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

I właśnie zastanawiam się nad zwołaniem pospolitego ruszenia :ostrzegam:

Ty wiesz, że my za Tobą murem stoimy. Tylko boję się stracić moje zęby, bo jak by policzyć, to chałupę drugą za te many , many  można by postawić. Zastanawiające, że im mniejszy flek dentysta wstawi, tym większe pieniądze woła. Dobrze chociaż, że szewcy za fleki tak drogo nie biorą, bo już nie wiem co wybrałabym pierwsze: zęby czy buty

szewc.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Ty wiesz, że my za Tobą murem stoimy. Tylko boję się stracić moje zęby, bo jak by policzyć, to chałupę drugą za te many , many  można by postawić. Zastanawiające, że im mniejszy flek dentysta wstawi, tym większe pieniądze woła. Dobrze chociaż, że szewcy za fleki tak drogo nie biorą, bo już nie wiem co wybrałabym pierwsze: zęby czy buty

Z tymi maleństwami z którymi chodziłam do dentysty przez ostatnie 30 lat łatwo było...po kieszeni nie biło...ale teraz, to mnie wpieniło...I nie narzekam na swoją lekarkę...ja to powinnam dostać w przychodni, za pieniądze które płacę od lat wielu >:( Na system jestem złam, nawet bardziej niż zła :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam ma łono...forumowe łono...Za jajka nie trzymałam, bo mój sadysta to ona...ale i tak bolało...finansowo bolało :smutek:Tak bolało, że nie mogę się otrząsnąć :smutek: Zdjęcia nie wkleję, ale zrobię sobie na pamiątkę dla potomności ile może kosztować jeden ząb i jak wygląda to cudo za 950 zł  :smutek: Mój Małżonek śmieje się, że inwestuję w siebie, a nie w giełdę :smutek: Masakra.....Ja nie chcę płacić składek na ubezpieczenie zdrowotne państwowe....Od wielu lat nie korzystam z usług żadnego państwowego konowała...chodzę prywatnie i wolałabym wykupić sobie bogaty pakiet zdrowotny, żebym nie musiała miesiącami czekać na wizytę u specjalisty, żebym mogła pójść do dobrego dentysty, na rehabilitację, żebym nie musiała płacić za rezonanse i tomografy und so weiter.....>:( Płacę od lat składki, wysokie składki, nie korzystam, bo tylko emeryci mają czas na czekanie i siedzenie w kolejkach...Ja chcę zmiany....cholernie chcę....>:( I właśnie zastanawiam się nad zwołaniem pospolitego ruszenia :ostrzegam:

@Mirelka1965

dziecko drogie...ale my juz mamy zmiany:dod dwoch lat ...dobrze sa przeciez....O.o

czego jeczysz...plac i placz..i czekaj na wizyty..na rok 2020...ale wiesz..

przylaczam sie do ciebie idziemy na barykady!!!!!:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965  JFD Jesteś Fajną Dziewczyną....w kontekście czegoś tam dzisiaj.:cmok:

A dla świątecznych  zakupomaniaków w PL....artykuł i kalendarz:oklaski:

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/zakaz-handlu-w-niedziele-zamkniete-sklepy-w-31-dniach-2018-roku,805378.html

Edytowane przez Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

dziecko drogie...ale my juz mamy zmiany:dod dwoch lat ...dobrze sa przeciez....O.o

czego jeczysz...plac i placz..i czekaj na wizyty..na rok 2020...ale wiesz..

przylaczam sie do ciebie idziemy na barykady!!!!!:oklaski:

Parę dni temu zbierałam kamienie na szaniec...teraz będzie jak znalazł :ostrzegam: O tym, że mamy zajebiaszczo od dwóch lat to wiem....z tendencyjnej prasy i państwowej telewizji...Tylko gdzie ta zajebiaszczość? Kto ją czuje oprócz posiadaczy 500+? Ja, to czuję puste kieszenie po każdej wizycie w sklepie, gdzie wszystko podrożało...:przekleństwa: Żarcie drogie, media drogie...tylko wódka nie drożeje...Ciekawe dlaczego? :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...