Skocz do zawartości

Forumowy flirt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, INEZ napisał:

:szok: no z tej strony to ja Ciebie nie znałam ale może kiedyś ?Na mapę opiekunów zerknęłam no i znów szczęście się do mnie uśmiechnęło w pobliży kilka ników opiekunów dostrzegłam i w gąszczu Tych na razie nie wiele mówiących mi ników   @Baśka powtarzająca się

Ja jestem 50321 ...Bruhl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LACH napisał:

Chcę być po prostu miły i dla Ciebie, i dla każdej ciężko pracującej, daleko od bliskich Polki. :tak2:

 

Jesteś miły dla każdej!!!!!!!  ja nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości :)

a jak ktoś tego nie rozumie to jego problem :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, INEZ napisał:

:zdrówko: Dziękuję za radę przestałam karmić p...........tów .:hura:

 

Przepraszam ale nie rozumiem Twojego postu ni w ząb. Zamieszczane treści odnoszę tyko i wyłącznie do mojej osoby w myśl powiedzenia: "umiesz się śmiać, to śmiej się z siebie"
 Myślę, że już czas najwyższy skończyć z kropeczkami i innymi niedopowiedzeniami, bądź sugestiami. Chcesz być dobrze rozumiana, to pisz proszę jasno i konkretnie. Odnosisz coś, to też proszę konkretnie i celowo adresuj( np.: @LACH , ty Chuju).

TAKA JEST MOJA RADA !!!

:tak2:

 

Edytowane przez LACH
*ocenzurowano* dużą literą!!!
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACHdla mnie był to temat jak każdy inny na tym forum .Nigdy moje posty w tym temacie nie były adresowane do żadnej konkretnej osoby   jak ktoś to odebrał inaczej to jego sprawa nie moja .Dla mnie to była tylko okazja do pofantazjowania. To  wirtualny świat nic więcej dla mnie nie ma on  NIC wspólnego z rzeczywistością .Ja również żadnego z tych postów które ktokolwiek napisał w tym temacie nie uznałam ,że był adresowany do mnie( przez myśl mi by to nawet nie przeszło ) co najwyżej ktoś odnosił się do mojej wypowiedzi nie do mojej osoby .Umówiona jestem z koleżanką,która pracuje nie daleko jeżeli o tą wypowiedz (sugestię) Ci również chodziło .Dla mnie temat jest zamknięty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

@LACHdla mnie był to temat jak każdy inny na tym forum .Nigdy moje posty w tym temacie nie były adresowane do żadnej konkretnej osoby   jak ktoś to odebrał inaczej to jego sprawa nie moja .Dla mnie to była tylko okazja do pofantazjowania. To  wirtualny świat nic więcej dla mnie nie ma on  NIC wspólnego z rzeczywistością .Ja również żadnego z tych postów które ktokolwiek napisał w tym temacie nie uznałam ,że był adresowany do mnie( przez myśl mi by to nawet nie przeszło ) co najwyżej ktoś odnosił się do mojej wypowiedzi nie do mojej osoby .Umówiona jestem z koleżanką,która pracuje nie daleko jeżeli o tą wypowiedz (sugestię) Ci również chodziło .Dla mnie temat jest zamknięty .

Pitu, pitu i z mojej strony: ciach bajera.:cześć3:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...