Skocz do zawartości

Plan "B" - nowe otwarcie

 • wpisów
  29
 • komentarzy
  97
 • wyświetleń
  939

Maseczki

212 wyświetleń

Od dwóch dni bezwzględny prikaz pracy w maseczkach.Mamy ich na szczęscie tony,z czego "aż" 20 sztuk dała szczodra gmina ,ha ha ha

I tak: ta najzwyklejsza, jednorazowa po ok. 15 min jest ,mokra i do wyrzucenia.Szyta ,bawełniana po ok. pół godz. to samo-zużyłam wczoraj 22 sztuki... 

Na szczęście nie ma oszczędzania,ile potrzebujemy do pracy wszystkiego,tyle dostajemy.Najbardziej to chyba pomaga na lokalna drużyna harcerska,szyją maseczki,zasponsorowali drugi kombinezon.Na tle innych DPS z tego, co czytam w sieci i slucham w TV pozytywnie się wyróżniami w temacie zaopatrzenia i zabezpieczeń.

Z pracą ,jako taką nie mam problemów,nie jest lekko ,ale spokojnie daję sobie radę.Z zapamiętaniem i przypisaniem mieszkańców do pokoi i pięter to chyba jeszcze trochę,chociaż część już zapamiętuję:)Znaczy ,skleroza mało zaawansowana:)Foka podobnie:)Starzy,ale jarzy,hi hi hi

Pogoda dziś piękna,pierwsze pranie suszone na podwórku:)Wiosna :)

Domowe funkcjonowanie już w miarę przeorganizowaliśmy pod kątem pracy zmianowej.Praca w D,gdzie niemal każda sztela rządzi się swoimi rytuałami ,zgodnie z zegarkiem, teraz procentuje :)U nas teraz podobnie:)Zadania na dzień wolny podzielone i każdy robi swoje.Zakupy robimy wracając z dyżuru,żeby dnia wolnego nie tracić.Obiad na dwa dni.Prace na zewnątrz ogarnia pan F.,moja działeczka, to wszelkie sprawy w domu.Idzie, jak po maśle:)

Sucho jest niemożebnie,więcej jak pół metra w głąb ziemia sucha na wiór:(I taką suszę zapowiadają na lato.Ale nocą wciąż przymrozki jednak.Dziś o 5-ej było - 2 stopnie:( Teraz wciąż słonecznie  i 8 gradusków.

Wczoraj przyszły do pracy dwie nowe dziewczyny i jedna z nich już w połowie dnia zameldowała dyrekcji ,że dziękuje ,ale rezygnuje.Dlaczego?Bo ona myślała,że pampersy, to pokojowe zmieniają,ha ha ha Na propozycję przejścia na to zacne stanowisko zareagowała oburzeniem,bo przecież ona ma maturę i na miotle nie zamierza jeździć.Musi biurowa jakaś była ,albo inna umysłowa:)Zabrała manele i poszła.Usprawiedliwiam ją trochę ,bo nie miała nigdy styczności z chorymi w żaden sposób i mogła być w szoku jak to w realu wygląda.

 

 • Lubię to 7
 • Zgadzam się 1


0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

Chcesz dodawać posty, wysyłać wiadomości prywatne, otrzymywać powiadomienia o ofertach? Załóż konto lub zaloguj się...

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To tylko chwila!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompedium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...