Skocz do zawartości

Nazwa Użytkownika (nick)


Nazwa Użytkownika może składać się z 3-26 liter. Dozwolone jest używanie spacji oraz polskich znaków. Nazwa nie może zawierać wulgaryzmów. 

W przypadku wybrania nazwy wykorzystywanej już na forum przez innego Forumowicza, pojawi się komunikat Ta nazwa jest używana przez innego użytkownika. Należy wtedy podać inną nazwę lub zmodyfikować istniejącą, np. poprzez dodanie liczb lub cyfr. Wybranie wolnej nazwy będzie sygnalizowane zieloną obwolutą pola.

Zalecamy przy wyborze nicka nie wykorzystywać własnego nazwiska lub adresu mailowego. Forum nigdy nie poprosi Państwa o weryfikację konta na podstawie danych osobowych.

 Udostępnij

Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...