Skocz do zawartości
 •  

  Stelomierze dla Opiekunów
  Liczniki czasu

  Stwórz własny Stelomierz (kliknij)

   

  stelomierze.png

  Stworzyliśmy już mapę Opiekunów pozwalającą Opiekunom wyszukiwać się w Niemczech i umawiać na kawę, multiFormularz umożliwiający aplikować do wybranej lub wielu agencji naraz, blogi Opiekunów i największą bazę ofert pracy w opiece. Tym razem przyszła pora na spełnienie  życzenia samych Forumowiczów, na Stelomierz - licznik pozwalający odliczać pozostałe do zjazdu dni. 

  stelomierz_strona_glowna.png

  Jesteś na zleceniu? Włącz swój Stelomierz i ciesz się upływającym czasem. Narzędzie odlicza liczbę dni pozostałych do końca pracy. Jak to działa? Podaj datę powrotu do domu, wybierz grafikę spośród 12 dostępnych szablonów i ciesz się upływającym czasem!

  Swój Stelomierz możesz w każdej chwili umieszczać na stronach trzecich, w tym na na Facebooku

  komfb.png

   

  Załóż swój własny stelomierz

  Stwórz własny Stelomierz (kliknij)

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...