Skocz do zawartości

LTD Personnel Services

Podmioty
 • Liczba dodanej zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

586 wyświetleń profilu
 1. poszukuje: Opiekunka do mobilnej pary seniorów- 1800 EUR NETTO + BONUS ŚWIĄTECZNY Wynagrodzenie: 1800 EUR NETTO + bonus świąteczny Miejscowość: Wuerzburg Termin: 01.12.2018 Znajomość języka: dobra/ bardzo dobra Informacje o zleceniu Ltd Personnel Services poszukuje opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do pary seniorów. Podopieczna ma 85 lat, Pflegegrad 3, podczas spacerów korzysta z wózka a w domu porusza się z rollatorem. Seniorka cierpi na inkontynencję, osteoporozę oraz cukrzycę. Dwa razy dziennie do pomocy przy zastrzykach przychodzi Pflegedienst. Podopieczny, 87 lat, Pflegegrad 2, porusza się z rollatorem. Cierpi na łagodną odmianę demencji, artrozę oraz problemy z układem sercowo-naczyniowym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój w domu jednorodzinnym z dostępem do internetu i osobną łazienką. Wynagrodzenie 1800 EUR netto (umowa) lub 1940 EUR ( działalność gospodarcza), + bonus świąteczny. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu. Posiadamy również wiele innych ofert pracy zlokalizowanych na terenie całych Niemiec. Wymagania Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami oraz bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. O nas W LTD Personnel Services dbamy o nasz personel, oraz wierzymy że traktując naszych opiekunów z empatią i zaufaniem, możemy upoważnić ich do traktowania naszych klientów z takim samym ciepłem i szacunkiem. Jesteśmy dumni, że wyróżniamy się z właściwych powodów, aby pomóc każdemu z naszych pracowników. Wierzymy w szczytny cel, jakim jest opieka nad osobami starszymi i uprawniamy nasz personel do realizacji na tym polu. Rozumiemy, słuchamy i działamy jako opiekunowie, dbając o życzenia naszych pracowników. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy są starannie dopasowywane do oczekiwań - zarówno finansowych jak i osobistych. Wierzymy, że jako agencja pośrednictwa pracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym opiekunom przejrzyste warunki współpracy. Kontakt Ul. Rynek 36B 48-300 Nysa [email protected] +48 536 772 777 +48 536 988 599 facebook.com/ltdps lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 2. poszukuje: Opiekunka do mobilnego seniora - 1500 EUR/ netto+ bonus świąteczny Wynagrodzenie: 1500 Miejscowość: Hamburg Termin: 25.11 Znajomość języka: dobra/ bardzo dobra Informacje o zleceniu Ltd Personnel Services poszukuje opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad mobilnym seniorem. Podopieczny, 85 lat, Pflegegrad 3, porusza się z rollatorem. Cierpi na Parkinsona, inkontynencję i osteoporozę. Raz dziennie do pomocy przy prysznicu przychodzi Pflegedienst. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój w domu jednorodzinnym z dostępem do internetu i osobną łazienką. Wynagrodzenie 1500 EUR netto (umowa) lub 1640 EUR ( działalność gospodarcza), + bonus świąteczny. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu. Posiadamy również wiele innych ofert pracy zlokalizowanych na terenie całych Niemiec Wymagania Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami oraz bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. O nas W LTD Personnel Services dbamy o nasz personel, oraz wierzymy że traktując naszych opiekunów z empatią i zaufaniem, możemy upoważnić ich do traktowania naszych klientów z takim samym ciepłem i szacunkiem. Jesteśmy dumni, że wyróżniamy się z właściwych powodów, aby pomóc każdemu z naszych pracowników. Wierzymy w szczytny cel, jakim jest opieka nad osobami starszymi i uprawniamy nasz personel do realizacji na tym polu. Rozumiemy, słuchamy i działamy jako opiekunowie, dbając o życzenia naszych pracowników. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy są starannie dopasowywane do oczekiwań - zarówno finansowych jak i osobistych. Wierzymy, że jako agencja pośrednictwa pracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym opiekunom przejrzyste warunki współpracy. Kontakt Ul. Rynek 36B 48-300 Nysa biuro[email protected] +48 536 772 777 +48 536 988 599 facebook.com/ltdps lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 3. poszukuje: Opiekunka do mobilnej seniorki - 1650 EUR/ netto Wynagrodzenie: 1650 EUR NETTO + BONUS SWIATECZNY Miejscowość: Wuerzburg Termin: 30.11 Znajomość języka: dobra/ bardzo dobra Informacje o zleceniu LTD Personnel Services Poszukujemy opiekunki dla : Mobilnej Pani (80 lat) (Pflegegrad 3) , poruszającej się z rollatorem ,Podopieczna cierpi na demencję parkinsona , cukrzycę , inkontynencję oraz choroby zwiazane z wiekiemi . Pani mieszka samotnie , (dom ) wszystkie sklepy zlokalizowane są w pobliżu. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z łazienką . Wymagana jest komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie. Wynagrodzenie 1650 EUR netto (umowa) lub 1780 EUR ( działalność gospodarcza)/+oraz zwrot kosztów dojazdu. Posiadamy również wiele innych ofert pracy zlokalizowanych na terenie całych Niemiec. Wymagania Wymagamy doświadczenia oraz dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. O nas W LTD Personnel Services dbamy o nasz personel, oraz wierzymy że traktując naszych opiekunów z empatią i zaufaniem, możemy upoważnić ich do traktowania naszych klientów z takim samym ciepłem i szacunkiem. Jesteśmy dumni, że wyróżniamy się z właściwych powodów, aby pomóc każdemu z naszych pracowników. Wierzymy w szczytny cel, jakim jest opieka nad osobami starszymi i uprawniamy nasz personel do realizacji na tym polu. Rozumiemy, słuchamy i działamy jako opiekunowie, dbając o życzenia naszych pracowników. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy są starannie dopasowywane do oczekiwań - zarówno finansowych jak i osobistych. Wierzymy, że jako agencja pośrednictwa pracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym opiekunom przejrzyste warunki współpracy. Kontakt Ul. Rynek 36B 48-300 Nysa [email protected] +48 536 772 777 +48 536 988 599 facebook.com/ltdps lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 4. poszukuje: Opiekunka do pary seniorów - 1850 EUR NETTO + BONUS ŚWIĄTECZNY Wynagrodzenie: 1850 EUR NETTO + bonus świąteczny Miejscowość: Wuerzburg Termin: 25.11 Znajomość języka: dobra/ bardzo dobra Informacje o zleceniu Ltd Personnel Services poszukuje opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do pary seniorów. Podopieczny, 89 lat, Pflegegrad 2, porusza się z rollatorem. Cierpi na łagodną odmianę demencji, inkontynencję oraz problemy z układem sercowo-naczyniowym. Podopieczna ma 88 lat, Pflegegrad 3, podczas spacerów korzysta z wózka a w domu porusza się z rollatorem. Seniorka cierpi na inkontynencję, nietolerancję laktozy oraz cukrzycę. Raz dziennie do pomocy przy prysznicu przychodzi Pflegedienst. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój w domu jednorodzinnym z dostępem do internetu i osobną łazienką. Wynagrodzenie 1850 EUR netto (umowa) lub 1980 EUR ( działalność gospodarcza), + bonus świąteczny. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu. Posiadamy również wiele innych ofert pracy zlokalizowanych na terenie całych Niemiec. Wymagania Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami oraz bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. O nas W LTD Personnel Services dbamy o nasz personel, oraz wierzymy że traktując naszych opiekunów z empatią i zaufaniem, możemy upoważnić ich do traktowania naszych klientów z takim samym ciepłem i szacunkiem. Jesteśmy dumni, że wyróżniamy się z właściwych powodów, aby pomóc każdemu z naszych pracowników. Wierzymy w szczytny cel, jakim jest opieka nad osobami starszymi i uprawniamy nasz personel do realizacji na tym polu. Rozumiemy, słuchamy i działamy jako opiekunowie, dbając o życzenia naszych pracowników. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy są starannie dopasowywane do oczekiwań - zarówno finansowych jak i osobistych. Wierzymy, że jako agencja pośrednictwa pracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym opiekunom przejrzyste warunki współpracy. Kontakt Ul. Rynek 36B 48-300 Nysa [email protected] +48 536 772 777 +48 536 988 599 facebook.com/ltdps lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 5. poszukuje: Opiekunka do seniorki - wynagrodzenie 1800 EUR/ Netto + Bous Wynagrodzenie: 1800 EUR NETTO Miejscowość: Koln Termin: 27.11.18 Znajomość języka: dobra/ bardzo dobra Informacje o zleceniu Ltd Personnel Services poszukuje opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do seniorki. Podopieczna ma 88 lat, Pflegegrad 4, leżąca w łóżku. Seniorka cierpi na parkinsona oraz cukrzycę. Dwa razy dziennie do pomocy przy zastrzykach przychodzi Pflegedienst. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój w domu jednorodzinnym z dostępem do internetu i osobną łazienką. Wynagrodzenie 1800 EUR netto (umowa) lub 1920 EUR ( działalność gospodarcza), + bonus świąteczny. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu. Posiadamy również wiele innych ofert pracy zlokalizowanych na terenie całych Niemiec. Wymagania Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami oraz bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. O nas W LTD Personnel Services dbamy o nasz personel, oraz wierzymy że traktując naszych opiekunów z empatią i zaufaniem, możemy upoważnić ich do traktowania naszych klientów z takim samym ciepłem i szacunkiem. Jesteśmy dumni, że wyróżniamy się z właściwych powodów, aby pomóc każdemu z naszych pracowników. Wierzymy w szczytny cel, jakim jest opieka nad osobami starszymi i uprawniamy nasz personel do realizacji na tym polu. Rozumiemy, słuchamy i działamy jako opiekunowie, dbając o życzenia naszych pracowników. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy są starannie dopasowywane do oczekiwań - zarówno finansowych jak i osobistych. Wierzymy, że jako agencja pośrednictwa pracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym opiekunom przejrzyste warunki współpracy. Kontakt Ul. Rynek 36B 48-300 Nysa [email protected] +48 536 772 777 +48 536 988 599 facebook.com/ltdps lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 6. poszukuje: Opiekunka do pary seniorów 1900 EUR NETTO + BONUS ŚWIĄTECZNY Wynagrodzenie: 1900 EUR NETTO Miejscowość: Hamburg Termin: 13.11.2018 Znajomość języka: dobra/ bardzo dobra Informacje o zleceniu Ltd Personnel Services poszukuje opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do pary seniorów. Podopieczny, 89 lat, Pflegegrad 2, porusza się z rollatorem. Cierpi na łagodną odmianę demencji oraz ma problemy z układem sercowo-naczyniowym. Podopieczna ma 88 lat, Pflegegrad 4, leżąca w łóżku. Seniorka cierpi na parkinsona oraz cukrzycę. Jest podłączona do cewnika. Dwa razy dziennie do pomocy przy zastrzykach przychodzi Pflegedienst. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój w domu jednorodzinnym z dostępem do internetu i osobną łazienką. Wynagrodzenie 1900 EUR netto (umowa) lub 2020 EUR ( działalność gospodarcza), + bonus świąteczny. Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami oraz bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu. Posiadamy również wiele innych ofert pracy zlokalizowanych na terenie całych Niemiec. Wymagania Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami oraz bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. O nas W LTD Personnel Services dbamy o nasz personel, oraz wierzymy że traktując naszych opiekunów z empatią i zaufaniem, możemy upoważnić ich do traktowania naszych klientów z takim samym ciepłem i szacunkiem. Jesteśmy dumni, że wyróżniamy się z właściwych powodów, aby pomóc każdemu z naszych pracowników. Wierzymy w szczytny cel, jakim jest opieka nad osobami starszymi i uprawniamy nasz personel do realizacji na tym polu. Rozumiemy, słuchamy i działamy jako opiekunowie, dbając o życzenia naszych pracowników. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy są starannie dopasowywane do oczekiwań - zarówno finansowych jak i osobistych. Wierzymy, że jako agencja pośrednictwa pracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym opiekunom przejrzyste warunki współpracy. Kontakt Ul. Rynek 36B 48-300 Nysa [email protected] +48 536 772 777 +48 536 988 599 facebook.com/ltdps lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 7. poszukuje: Opiekunka do mobilnej seniorki - wynagrodzenie 1500 EUR/ Netto + Bonus Wynagrodzenie: 1500 EUR NETTO + BONU Miejscowość: Oldenburg Termin: 4.11.2018 Znajomość języka: komunikatywna/ dobra Informacje o zleceniu Ltd Personnel Services poszukuje opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego do mobilnej seniorki. Podopieczna, 85 lat, Pflegegrad 3, porusza się z rollatorem. Cierpi na łagodną odmianę demencji, inkontynencję oraz problemy z układem sercowo-naczyniowym. Wymaga pomocy przy codziennych czynnościach. Do dyspozycji opiekunki jest pokój w domu jednorodzinnym z dostępem do internetu i osobną łazienką. Wynagrodzenie 1500 EUR netto (umowa) lub 1620 EUR ( działalność gospodarcza), + bonus świąteczny. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu. Posiadamy również wiele innych ofert pracy zlokalizowanych na terenie całych Niemiec. Wymagania Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami oraz komunikatywnej lub dobrej znajomości języka niemieckiego. O nas W LTD Personnel Services dbamy o nasz personel, oraz wierzymy że traktując naszych opiekunów z empatią i zaufaniem, możemy upoważnić ich do traktowania naszych klientów z takim samym ciepłem i szacunkiem. Jesteśmy dumni, że wyróżniamy się z właściwych powodów, aby pomóc każdemu z naszych pracowników. Wierzymy w szczytny cel, jakim jest opieka nad osobami starszymi i uprawniamy nasz personel do realizacji na tym polu. Rozumiemy, słuchamy i działamy jako opiekunowie, dbając o życzenia naszych pracowników. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy są starannie dopasowywane do oczekiwań - zarówno finansowych jak i osobistych. Wierzymy, że jako agencja pośrednictwa pracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym opiekunom przejrzyste warunki współpracy. Kontakt Ul. Rynek 36B 48-300 Nysa [email protected] +48 536 772 777 +48 536 988 599 facebook.com/ltdps lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 8. poszukuje: Opiekunka do mobilnego seniora - 1700 EUR NETTO + BONUS ŚWIĄTECZNY Wynagrodzenie: 1700 EUR NETTO Miejscowość: Wurzburg Termin: 15.11.2018 Znajomość języka: dobra/ bardzo dobra Informacje o zleceniu Ltd Personnel Services poszukuje opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad mobilnym seniorem. Podopieczny, 85 lat, Pflegegrad 3, porusza się z rollatorem. Cierpi na Parkinsona, inkontynencję, osteoporozę oraz problemy z układem sercowo-naczyniowym. Raz dziennie do pomocy przy prysznicu przychodzi Pflegedienst. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój w domu jednorodzinnym z dostępem do internetu i osobną łazienką. Wynagrodzenie 1700 EUR netto (umowa) lub 1840 EUR ( działalność gospodarcza), + bonus świąteczny. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu. Posiadamy również wiele innych ofert pracy zlokalizowanych na terenie całych Niemiec Wymagania Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami oraz bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. O nas W LTD Personnel Services dbamy o nasz personel, oraz wierzymy że traktując naszych opiekunów z empatią i zaufaniem, możemy upoważnić ich do traktowania naszych klientów z takim samym ciepłem i szacunkiem. Jesteśmy dumni, że wyróżniamy się z właściwych powodów, aby pomóc każdemu z naszych pracowników. Wierzymy w szczytny cel, jakim jest opieka nad osobami starszymi i uprawniamy nasz personel do realizacji na tym polu. Rozumiemy, słuchamy i działamy jako opiekunowie, dbając o życzenia naszych pracowników. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy są starannie dopasowywane do oczekiwań - zarówno finansowych jak i osobistych. Wierzymy, że jako agencja pośrednictwa pracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym opiekunom przejrzyste warunki współpracy. Kontakt Ul. Rynek 36B 48-300 Nysa [email protected] +48 536 772 777 +48 536 988 599 facebook.com/ltdps lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 9. poszukuje: Opiekunka do mobilnej seniorki - wynagrodzenie 1600 EUR/ Netto + Bous Wynagrodzenie: 1600 EUR NETTO + BONUS Miejscowość: Oldenburg Termin: 15.11.2018 Znajomość języka: dobra/ bardzo dobra Informacje o zleceniu LTD Personnel Services poszukuje opiekunki do opieki nad mobilną panią 90 l. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym i cierpi na choroby związane z wiekiem, inkontynencję, parkinsona i lekką demencję. Oferujemy wynagrodzenie 1600 euro miesięcznie netto+ bonus świąteczny, zwrot kosztów podróży oraz zatrudnienie na podstawie umowy. Zapewniamy stały kontakt z koordynatorem i wsparcie agencji. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. Wymagania Wymagamy dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. O nas W LTD Personnel Services dbamy o nasz personel, oraz wierzymy że traktując naszych opiekunów z empatią i zaufaniem, możemy upoważnić ich do traktowania naszych klientów z takim samym ciepłem i szacunkiem. Jesteśmy dumni, że wyróżniamy się z właściwych powodów, aby pomóc każdemu z naszych pracowników. Wierzymy w szczytny cel, jakim jest opieka nad osobami starszymi i uprawniamy nasz personel do realizacji na tym polu. Rozumiemy, słuchamy i działamy jako opiekunowie, dbając o życzenia naszych pracowników. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy są starannie dopasowywane do oczekiwań - zarówno finansowych jak i osobistych. Wierzymy, że jako agencja pośrednictwa pracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym opiekunom przejrzyste warunki współpracy. Kontakt Ul. Rynek 36B 48-300 Nysa [email protected] +48 536 772 777 +48 536 988 599 facebook.com/ltdps lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 10. poszukuje: Opiekunka do mobilnej pary seniorów 1810 EUR NETTO + BONUS ŚWIĄTECZNY Wynagrodzenie: 1810 EUR NETTO Miejscowość: Wurzburg Termin: 3.11.2018 Znajomość języka: dobra/ bardzo dobra Informacje o zleceniu Ltd Personnel Services poszukuje opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do mobilnej pary seniorów. Podopieczny, 85 lat, Pflegegrad 2, porusza się z rollatorem. Cierpi na łagodną odmianę demencji, inkontynencję oraz problemy z układem sercowo-naczyniowym. Podopieczna ma 81 lat, Pflegegrad 2, porusza się samodzielnie. Seniorka cierpi na początkowe stadium osteoporozy oraz cukrzycę. Dwa razy dziennie do pomocy przy zastrzykach przychodzi Pflegedienst. Do dyspozycji opiekunki jest pokój gościnny w domu jednorodzinnym z dostępem do internetu i osobną łazienką. Wynagrodzenie 1810 EUR netto (umowa) lub 1950 EUR ( działalność gospodarcza), + bonus świąteczny 200 EUR. Wymagania Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami oraz bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu. Posiadamy również wiele innych ofert pracy zlokalizowanych na terenie całych Niemiec. O nas W LTD Personnel Services dbamy o nasz personel, oraz wierzymy że traktując naszych opiekunów z empatią i zaufaniem, możemy upoważnić ich do traktowania naszych klientów z takim samym ciepłem i szacunkiem. Jesteśmy dumni, że wyróżniamy się z właściwych powodów, aby pomóc każdemu z naszych pracowników. Wierzymy w szczytny cel, jakim jest opieka nad osobami starszymi i uprawniamy nasz personel do realizacji na tym polu. Rozumiemy, słuchamy i działamy jako opiekunowie, dbając o życzenia naszych pracowników. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy są starannie dopasowywane do oczekiwań - zarówno finansowych jak i osobistych. Wierzymy, że jako agencja pośrednictwa pracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym opiekunom przejrzyste warunki współpracy. Kontakt Ul. Rynek 36B 48-300 Nysa [email protected] +48 536 772 777 +48 536 988 599 facebook.com/ltdps lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...