Skocz do zawartości

DanutaJL

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje i prywatnie (proszę o oferty)
 1. [...] Rozmowa przy kawie

  Dzień Dobry , jestem na tej stronie od niedawna i chciałabym zapytać, czy jeśli pojechałam do pracy do Niemiec a nie wysłałam im podpisanej umowy to czy mogę wrócić do kraju ? (warunki okazały się katastrofalne i nie zgodne z tym co opisywała firma). Czy firma ma prawo grozić mi za opuszczenie miejsca pracy ? (jestem tam dopiero drugi dzień).
 2. Efekt - opinie

  Witam Agencja pracy Efekt ze strzelec Krajeńskich to firma zatrudniająca na podstawie umowy zlecenie niestety nie na podstawie umowy o pracę (2 dni urlopu nie obowiązują , wiec nie są nam opłacane). Są firmą która ma podpisany kontrakt z agencją niemiecką. Wypłacają pieniądze do 15 każdego następnego miesiąca, czyli dość długo. Nie pobierają niby opłat za załatwienie pracy. Panie z biura miłe, lecz nie wiem na ten moment jak jest z kontaktem w Niemczech. Jesteśmy zatrudnione u nich jako pomoc domowa, lecz nasze obowiązki to także opieka nad podopiecznym oraz np. ich psem (tutaj nie ma dodatku za opiekę nad psem 50 euro jak jest to w innych firmach w których pracowałam).
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się