Skocz do zawartości

LAXO Care

Podmioty
 • Liczba dodanej zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Warszawa
 • Rodzaj konta
  Agencja pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do Pani Miejscowość: Konstanz Początek zlecenia: 14.07.2017 na 5 tygodni Wynagrodzenie: 1200€ netto Opis oferty Podopieczna ma 86 lat i mieszka sama w domku jednorodzinnym w małej miejscowości Konstanz. Podopieczna przeszła kilka lat temu udar i od tamtej pory nie widzi na jedno oko - mimo upływu czasu czuje się z tego powodu niepewna i przeszkadza jej to w normalnym funkcjonowaniu. Po przejściu trzeciego udaru nie wróciła już do dawnego stanu i jest całkowicie leżąca. Wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje się przy łóżku pacjentki. Podopieczna jest w tej chwili bardzo osłabiona, ale mimo wszystko nadal próbuje być jak najbardziej samodzielna, jest stanowcza, sama chce podejmować większość decyzji. Jest osobą sympatyczną, przyjazną, wieczorami chętnie ogląda ze swoją opiekunką telewizję. Po obiedzie lubi wypić z opiekunką kawę i zjeść ciasto. W domu do dyspozycji opiekunki jest odnowiony, w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Wyjazd na 5 tygodni. Choroby podopiecznego/-ej: - początkowy stan demencji, - udar, - cewnik. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - pomoc przy myciu, - pomoc przy ubieraniu się, - pomoc przy jedzeniu, - przygotowywanie posiłków - zmiana pieluch. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane referencje, - brak nałogów. Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy! ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 2. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do Małżeństwa Miejscowość: Puschendorf Początek zlecenia: 30.06.2017 na 5 tygodni Wynagrodzenie: 1700€ netto Opis oferty Naszej opieki wymaga małżeństwo, które mieszka w domku 170m2 w Puschendorf. Podopieczny jest osobą spokojną, towarzyską. Porusza się głównie przy pomocy rollatora, ale na dłuższe spacery lepiej zabrać wózek inwalidzki. Pan potrzebuje pomocy przy wykonywaniu codziennych czynności: jak higiena ciała, golenie, jedzenie oraz zakładanie skarpet uciskowych. Podopieczny jest pod stałą opieką fizjoterapeuty oraz ergoterapeuty. Żona podopiecznego jest mimo wieku bardzo aktywna, mobilna i dba o siebie. Jest dużą pomocą dla opiekunki, wspiera ją każdego dnia w prowadzeniu domu, przejmuje część obowiązków jak sprzątanie czy dbanie o ogród. Podopieczna wymaga jednak nadzoru przy czynnościach pielęgnacyjnych. Miewa niestety czasem problemy z orientacją. Warunki mieszkaniowe dla opiekunki są bardzo dobre, pokój wyposażony w telewizor, własna łazienka oraz stały dostęp do Internetu. Noce są przespane, podopieczni nie mają problemów ze snem. Wyjazd na 5 tygodni. Choroby podopiecznego/-ej: Senior: - trudności w poruszaniu spowodowane wylewem, - nadciśnienie, - artroza lewego kolana. Seniorka: - demencja, - nadciśnienie. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - pomoc przy myciu, ubieraniu się, podaniu posiłku, nadzorowanie przyjmowanych lekarstw, - prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, drobne zakupy (duże z córką), - wspólne gry, wspólne oglądanie zdjęć. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym, mile widziane referencje, - brak nałogów (osoba paląca nie stanowi problemu). Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy!
 3. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do małżeństwa Miejscowość: Emskirchen, Niemcy Początek zlecenia: 20.06.2017 Wynagrodzenie: 1100€ netto Opis oferty Małżeństwo (81 i 83 lata) zamieszkuje 120m2 mieszkanie w Emskirchen. Ze względu na choroby i wiek zdani są na pomoc opiekunki. Podopieczny jest osobą spokojną, towarzyską i komunikatywną. Porusza się samodzielnie, ale przez osłabienie potrzebuje pomocy we wszystkich codziennych czynnościach, jak np. pomoc przy codziennej toalecie, goleniu czy karmieniu. Ma do dyspozycji rollator. Żona podopiecznego jest po wylewie, więc potrzebuje pomocy przy wykonywaniu większości czynności. Wymaga także zmiany pampersów. Okolica spokojna. Choroby podopiecznego/-ej: Senior: - trudności w poruszaniu wynikające z wieku, - początkująca demencja, - Parkinson. Seniorka: - Cukrzyca – insulina podawana przez służbę ambulatoryjną, - stan po wylewie. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - pomoc przy myciu, ubieraniu się, doprowadzenie seniora do toalety (3 razy w nocy) - pomiar cukru, - prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, drobne zakupy (duże z córką) - przygotowywanie posiłków, dieta lekkostrawna, - wspólne gry. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym, mile widziane referencje, - brak nałogów. Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy!
 4. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do Małżeństwa Miejscowość: Karlsruhe Początek zlecenia: 11.06.2017 Wynagrodzenie: 1200€ netto Opis oferty Małżeństwo mieszkające razem w Karlsruhe nie może cieszyć się już dawną aktywnością, więc są zdani na stałą pomoc opiekunki. Mimo osłabienia i chorób, są pełni optymizmu, bardzo sympatyczni i wdzięczni opiekunce za okazaną pomoc i wsparcie. Podopieczny jest jeszcze osobą mobilną, stara się wykonywać część czynności samodzielnie. Porusza się w domu za pomocą rollatora. Cierpi na cukrzycę, więc trzeba pilnować jego diety i tego, aby regularnie przyjmował leki. Podopieczna jest niestety w gorszym stanie fizycznym i psychicznym. Porusza się wyłącznie na wózku inwalidzkim, ale rodzina zadbała, aby do dyspozycji były wszystkie potrzebne sprzęty, jak lift, co znacznie ułatwia pracę. Podopieczna ma problemy ze słuchem i wzrokiem, komunikacja jest utrudniona. Opiekunka ma po obiedzie, około godziny 12 czas wolny. Małżeństwo codziennie po obiedzie robią sobie razem drzemkę. Zakupy robi się raz w tygodniu, można je robić pieszo, ale do dyspozycji jest także zarówno rower jak i samochód. Noce są spokojne, przespane. Opiekunka ma stały dostęp do Internetu. Choroby podopiecznego/-ej: - trudności w poruszaniu wynikające z wieku, - cukrzyca, - nietrzymanie moczu, - cewnik, - problemy z komunikacją. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - przygotowanie odzieży, zmiana pościeli, - prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy - przygotowywanie posiłków, - podawanie leków, - zmiana pampersów. Wymagania:- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane referencje, - brak nałogów. Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy!
 5. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do Pani Miejscowość: Langenfeld Początek zlecenia:18.06.2017 Wynagrodzenie: 1200€ netto Opis oferty Podopieczna ma 55 lat i mieszka razem z mężem w domku jednorodzinnym w małej wiosce Langenfeld. Jej mąż jest osobą aktywną zawodową i spędza całe dnie w pracy. Nie chce, aby jego chora żona była w tym czasie sama w domu. Podopieczna zmaga się z chorobą nowotworową, która z dnia na dzień niestety postępuje. Bierze silne leki, które ją osłabiają. Jeszcze niedawno mimo choroby cieszyła się dobrą kondycją fizyczną, ale teraz nie jest już tą samą osobą. Ma problemy z poruszaniem się i mówieniem. Wymaga stałego nadzoru, bo zdarza jej się zapominać, co właśnie robiła - może w ten sposób stwarzać niebezpieczne sytuacje. W nocy nie jest potrzebna pomoc opiekunki, bo mąż zajmuje się żoną po powrocie z pracy i daje opiekunce odpocząć. W domu niczego nie brakuje, rodzina jest zamożna, opiekunka je to, na co ma ochotę, wszystkiego jest pod dostatkiem. Opiekunka jest bardzo szanowana, a jej praca doceniania przez rodzinę. Choroby podopiecznego/-ej: - nowotwór mózgu, - trudności w poruszaniu. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - przygotowanie odzieży, zmiana pościeli, - prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy - przygotowywanie posiłków, - podawanie leków. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane referencje, - brak nałogów. Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy! ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 6. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do Pani Miejscowość: Altenstadt Początek zlecenia: 06.06.2017 Wynagrodzenie: 1400€ netto Opis oferty Seniorka mieszka z rodziną w małej miejscowości w domku wielorodzinnym. Ze względu na wiek nie jest już tak aktywna jak dawniej, ale stara się wykonywać część czynności samodzielnie. Porusza się samodzielnie lub za pomocą rollatora. Podopieczna jest całkowicie sprawna umysłowo, jest osobą wymagającą, lubiącą kontrolować i brać czynny udział w życiu rodzinnym. Jest przy tym bardzo ciepła i miła w stosunku do opiekunki, docenia jej pomoc i wsparcie. Codziennie opiekunka ma dwie godziny przerwy. Noce są spokojne, podopieczna przesypia całą noc. Opiekunka ma do dyspozycji w pełni umeblowany pokój ze stałym dostępem do Internetu. Choroby podopiecznego/-ej: - trudności w poruszaniu wynikające z wieku (rollator), - zaburzenia rytmu serca, - osteoporoza, - nietrzymanie moczu. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - przygotowanie odzieży, zmiana pościeli, - prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy - przygotowywanie posiłków, - podawanie leków. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane referencje, - brak nałogów. Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy! ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 7. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do Pani Miejscowość: Bad Windsheim Początek zlecenia: 31.05.2017 Wynagrodzenie: 1300€ netto Opis oferty Seniorka, która mieszka w małej miejscowości w domku jednorodzinnym (75 m2), ma 84 lata i potrzebuje stałej opieki. Dosłownie kilka dni temu nagle straciła męża, jej stan psychiczny się pogorszył i jest jeszcze w szoku. Opiekunka, która jest obecnie na miejscu, jest dla rodziny dużym wsparciem i w tym trudnym czasie wszystkim się zajęła. Podopieczna potrzebuje teraz motywacji do działania ciepłego słowa. Na co dzień jest osobą bardzo stanowczą, mimo wieku wie czego chce i lubi jak wszystko robi się według jej zasad. Opiekunka musi wykazać się przy tym dużą cierpliwością i wyrozumiałością dla osób starszych. Podopieczna jest osobą nadal mobilną, w gorsze dni korzysta jedynie z rollatora. Opiekunce w domu niczego nie brakuje, ma do dyspozycji w pełni umeblowany pokój ze stałym dostępem do Internetu. Seniorkę często odwiedzają jej dzieci, ma dorosłego syna i córkę, którzy w razie problemów chętnie służą pomocą. Choroby podopiecznego/-ej: - trudności w poruszaniu wynikające z wieku, - parkinson. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - przygotowanie odzieży, zmiana pościeli, - prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy - przygotowywanie posiłków, - podawanie leków. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym, mile widziane referencje, - brak nałogów. Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy! ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 8. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do Pani Miejscowość: Köln Początek zlecenia: 25.05.2017 Wynagrodzenie: 1300€ netto Opis oferty Pan ma 85 lat i mieszka sam w domku jednorodzinnym na obrzeżach dużego miasta. Podopieczny długo walczył z rakiem i jest przez to bardzo osłabiony. Potrzebuje w tej chwili dużo wsparcia i pomocy przy wykonywaniu większość czynności. Podopieczny porusza się za pomocą rollatora. Jest bardzo inteligentny, lubi grać w gry planszowe, rozmawiać, rozwiązywać zagadki. Opiekunki, które do tej pory miały przyjemność sprawować nad nim opiekę były zdziwione jego kondycją psychiczną. Można się przy nim wiele nauczyć. Bardzo ważne jest na tym miejscu prawo jazdy, ponieważ konieczne są częste wizyty u lekarza. Choroby podopiecznego: - problemy z poruszaniem wynikające z wieku,, - zaburzenia rytmu serca, - Parkinson, - nowotwór. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - przygotowanie odzieży, zmiana pościeli, - prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy - przygotowywanie posiłków, - podawanie leków. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane referencje, - brak nałogów - prawo jazdy. Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy! ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 9. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do Pani Miejscowość: Markt Bibart Początek zlecenia: 19.05.2017 Wynagrodzenie: 1200€ netto Opis oferty Pani ma 82 lata i mieszka sama na wsi w domku jednorodzinnym. Niedawno straciła męża, co bardzo wpłynęło zarówno na jej stan psychiczny jak i kondycję fizyczną. Potrzebuje w tej chwili dużo wsparcia i ciepła ze strony opiekunki, ponieważ czuje się bardzo samotna. Porusza się za pomocą rollatora. Podopieczna jest osobą sympatyczną, ale przy tym bardzo wymagającą i stanowczą. Lubi mieć wpływ na to co się dzieje. Przy domu jest duży ogród z kwiatami i warzywami. Córka mieszka w pobliżu i z nią robi się większe zakupy. W razie problemów zawsze chętnie służy pomocą. Wyjazd na dwa miesiące. Choroby podopiecznego/-ej: - trudności w poruszaniu wynikające z wieku, - początkowy stan demencji, - cukrzyca, - niewydolność serca, - częściowe nietrzymanie moczu. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - przygotowanie odzieży, zmiana pościeli, - prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy - przygotowywanie posiłków, - podawanie leków, - zmiana pampersów. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane referencje, - brak nałogów. Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy! ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 10. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do Małżeństwa Miejscowość: Iphofen OT Dornheim Początek zlecenia: 16.05.2017 Wynagrodzenie: 1100€ netto na 2 miesiące Opis oferty Małżeństwo mieszka z córką na małej wsi w domku jednorodzinnym (120 m2). Podopieczna jest z dnia na dzień coraz słabsza i demencja u niej szybko postępuje. Nie chce brać leków, więc trzeba mieć do niej dobre podejście i ją motywować. Podopieczny jeździ na wózku inwalidzkim, nie jest w stanie już samodzielnie stanąć na nogi, trzeba mieć wystarczająco siły by mu pomóc kiedy chce usiąść na wózek lub na łóżko. Całe dnie spędza w swoim pokoju, pojawia się tylko na posiłki, nie wymaga dużo uwagi, jest typem samotnika. Opiekunka ma do dyspozycji w pełni umeblowany pokój ze stałym dostępem do Internetu. Wyjazd na dwa miesiące. W domu niczego nie brakuje, córka robi duże zakupy, opiekunka zawsze dostaje to, na co ma danego dnia ochotę. Choroby podopiecznego/-ej: - trudności w poruszaniu wynikające z wieku, - postępująca demencja, - cukrzyca, - nietrzymanie moczu. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - przygotowanie odzieży, zmiana pościeli, - prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy - przygotowywanie posiłków, - podawanie leków, - zmiana pampersów. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane referencje, - brak nałogów. Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy! ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 11. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do Pana Miejscowość: Horb Początek zlecenia: 04.05.2017 Wynagrodzenie: 1100€ netto Opis oferty Senior, który wymaga naszej opieki ma 88 lat i mieszka sam na wsi Horb w domku jednorodzinnym. Syn podopiecznego mieszka w domu obok i jest dla opiekunki dużym wsparciem. Od momentu, gdy stan ojca ze względu na wiek i postępującą demencję stale się pogarsza, pomaga opiekunce coraz częściej. Senior nie ma apetytu, broni się przed jedzeniem - trzeba mieć dużo cierpliwości by go motywować i jednocześnie pilnować, by regularnie jadł i przyjmował dziennie odpowiednią ilość płynów. Podopieczny jest całkowicie leżący, ale opiekunka nie musi go dźwigać - wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje się przy łóżku pacjenta, a gdy trzeba go obrócić lub podnieść, syn przejmuje inicjatywę. Nie ma wstawania w nocy. W domu niczego nie brakuje. Choroby podopiecznego/-ej: - pacjent leżący, - demencja, - udar, - nietrzymanie moczu. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - przygotowanie odzieży, zmiana pościeli, - prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy - przygotowywanie posiłków, - podawanie leków, - zmiana pampersów. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane referencje, - brak nałogów. Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy! ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 12. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do Pana Miejscowość: Baudenbach Początek zlecenia: 30.04.2017 Wynagrodzenie: 900€ netto Opis oferty Pan mieszka z żoną na wsi w domku wielorodzinnym. Wymaga pomocy przy wykonywaniu wszystkich czynności (jedzenie, wstawanie, ubieranie), bo jest bardzo osłabiony i coraz mniej sprawny. w domu porusza się głównie za pomocą chodzika. Trzeba go w ciągu dnia asekurować, bo miewa coraz częściej zawroty głowy. Po obiedzie lubi oglądać telewizję, rozmawiać i opowiadać opiekunce historie ze swoje życia. Do podopiecznego często przychodzą goście, bo rodzina jest bardzo towarzyska. Opiekunka będzie dzieliła obowiązki domowe z żoną podopiecznego. W domu niczego nie brakuje, warunki są bardzo dobre, opiekunka ma dostęp do Internetu. Choroby podopiecznego/-ej: - trudności w poruszaniu wynikające z wieku, - częściowe nietrzymanie moczu, - niewydolność serca. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - przygotowanie odzieży, zmiana pościeli, - prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy, - przygotowywanie posiłków, - podawanie leków. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym, mile widziane referencje, - brak nałogów. Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy! ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:
 13. Laxo Care poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka do Pani Miejscowość: Hennef Początek zlecenia: 29.04.2017 Wynagrodzenie: 1000€ netto Opis oferty Pani ma 92 lata i mieszka w domku jednorodzinnym na wsi. Na parterze mieszka opiekunka z podopieczną, a na piętrze córka z rodziną. Zakupy i gotowanie nie należą do obowiązków opiekunki, ponieważ czynności te wykonuje córka podopiecznej. Podopieczna jest całkowicie leżąca. Wszystkie czynności wykonuje się przy łóżku. W domu jest także kot i pies. Niczego nie brakuje, opiekunka ma dostęp do Internetu. Choroby podopiecznego/-ej: - lewostronny paraliż, - nietrzymanie moczu. Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: - przygotowanie odzieży, zmiana pościeli, - prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy - przygotowywanie posiłków, - podawanie leków, - zmiana pieluch. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym, mile widziane referencje, - brak nałogów. Oferujemy: • legalną pracę w Niemczech, • opłacone składki ZUS, • ubezpieczenie zdrowotne, • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • bezpłatny przejazd do i z Niemiec, • terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Kontakt: LAXO WORK sp. z o.o. ul. Katowicka 11/U31 61-131 Poznań tel: +48 61 666 2993 e-mail: [email protected] www: http://laxocare.pl lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy! ------------------------------- Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...