Skocz do zawartości

PrivateCare

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  463
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Zauważony

O PrivateCare

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. 1300 euro netto, opiekunka do seniora, zastępstwo od 7.06 Miejsce pracy: 55619 Hennweiler Stawka: 1300 euro netto Termin rozpoczęcia pracy: 7.06.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Podopieczny doznał urazu po wypadku w pracy. Skutkiem tego są się ataki epileptyczne. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim. Udaje mu się kilka kroków przejść samodzielnie. Nie jest wybredny w kwestii jedzenia. Pan Gabriel pali duże ilości papierosów. Żona podopiecznego mieszka w domu obok, jest osobą czynną zawodowo. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Telefon TV Internet Informacje o Seniorze Imię: Karl-Georg Waga: 67 kg Wzrost: 185 cm Wiek: 59 lat Schorzenia: Problemy z samodzielnym poruszaniem się, wózek inwalidzki Ataki epileptyczne PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach pomoc przy poruszaniu się (asekuracja, transfer) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów razem z żoną podopiecznego, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym - B2 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka może być osobą paląca. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 2. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do sympatycznej seniorki - zastępstwo od 6.06, 1300 euro netto, Hagen Miejsce pracy: Hagen Stawka: 1300 euro netto Termin rozpoczęcia pracy: 6.06.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest ciekawa świata i lubiąca rozmowy podopieczna, która wymaga pomocy w codziennych czynnościach. Cierpi na zaburzenia rytmu serca. Ma dietę cukrzycową, zaczyna zapominać. Ponadto jest bardzo kontaktową miłą seniorką, mieszkającą w domu, porusza się samodzielnie, lubi spacery, krzyżówki, rozmowy. Do prysznica oraz czynności medycznych przychodzi Pflegedienst. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Telefon TV (w salonie) Internet Stick (ok. 10 GB) Wspólna łazienka (wanna ze ścianką prysznicową) W pokoju opiekunki jest umywalka Zakupy robione w sklepie oraz także przez telefon Informacje o Seniorze Imię: Gisela Waga: 50 kg Wzrost: 160 cm Wiek: 96 lat Schorzenia: nadciśnienie osłabienie starcze zaburzenia rytmu serca woda w nogach PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym - B2 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 3. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. 1300 euro netto - opiekunka do mobilnej seniorki - zastępstwo od 1.06 Miejsce pracy: Siegen Stawka: 1300 euro netto Termin rozpoczęcia pracy: 1.06.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest samotna pani. Porusza się samodzielnie lub z balkonikiem. Potrafi samodzielnie wstać z łóżka. Ma do dyspozycji wózek inwalidzki na spacery. Miejsce zamieszkania Dom wielorodzinny na obrzeżach miasta Pokój ze standardowym wyposażeniem Internet Pflegedienst (zakładka podkolanówki uciskowe) Toilettenstuhl Informacje o Seniorze Imię: Gerda Waga: 94 kg Wzrost: 158 cm Wiek: 88 lat Schorzenia: Problemy z poruszaniem się - balkonik Nadciśnienie Artretyzm w kolanach Inkontynencja - wkładki PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu Pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1 Prawo jazdy nie jest wymagane OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 4. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki od zaraz - do 1250 euro netto + PREMIA MAJOWA Miejsce pracy: 92442 Wackersdorf Stawka: 1250 euro netto + premia Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest samotna pani, mieszka z kotem w starym jednorodzinnym domu na wsi. Pani cierpi na demencję, depresję oraz choroby serca i inkontynencję – korzysta z wkładek. Potrzebuje pomocy przy poruszaniu się, korzysta z rollatora, sama zrobi kilka kroków. Wymaga wsparcia przy wstawaniu. Ze względu na agresywną demencję dużo zapomina,krzyczy,często szuka wokół siebie osób z przeszłości. Pani z reguły przesypia noce, ale zdarza się, że trzeba jej pomóc w pójściu do toalety. Dużo śpi, opiekunka powinna ja motywować aby nie spala cały dzien. Niedaleko domu jest Edeka, można zrobić zakupy. Dodatkowo raz w tygodniu w sobotę syn podopiecznej zabiera opiekunkę autem na duże zakupy. Można sobie kupić, co się chce – słodycze, napoje. Rodzina jest bardzo miła i pomocna, często odwiedzają, jest ich 11 osób w soboty i niedziele.Trzeba węgiel i drzewo nosić. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Pokój ze standardowym wyposażeniem TV (także z polskimi kanałami) Informacje o Seniorze Imię: Theresia Waga: 90 kg Wzrost: 165 cm Wiek: 91 lat Schorzenia: Demencja Inkontynencja Choroby serca Problemy z poruszaniem się PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1 Prawo jazdy nie jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 5. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki Margret - zastępstwo od 30.05 + PREMIA MAJOWA Miejsce pracy: 22850 Norderstedt Stawka: 1300 euro netto + premia majowa Termin rozpoczęcia pracy: 30.05.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest pani Margret, która mieszka wraz ze swoim czynnym zawodowo mężem. Podopieczna jest po wylewie, jednostronnie sparaliżowana, zażywa leki na depresję oraz epilepsję, dostaje zastrzyki na zakrzepicę żył. Pani nie dowidzi, nie potrafi odczytywać godzin z zegarka. Mieszkanie dostosowane jest do jej niepełnosprawności. W domu jest do dyspozycji wózek inwalidzki oraz łóżko z możliwością elektrycznej obsługi. Jedzenie musi być krojone w drobne kawałki. Podopieczna noce przesypia. Pracowała w banku. Lubi gry, spacery, zakupy, siedzieć na tarasie. Jest spokojna, otwarta, chętnie rozmawia pod warunkiem, że się dobrze czuje. Miejsce zamieszkania Mieszkanie Pokój ze standardowym wyposażeniem Internet Telewizja Telefon Fizjoterapeuci Informacje o Seniorze Imię: Margret Waga: 60 kg Wzrost: 167 cm Wiek: 60 lat Schorzenia: Wylew Problemy z poruszaniem się – wózek inwalidzki Inkontynencja - pieluchy Depresja Słaby wzrok PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i Transfer z łóżka na wózek Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1. Prawo jazdy nie jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 6. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. 1300 euro netto + PREMIA MAJOWA - opiekunka do mobilnej seniorki OD ZARAZ na zastępstwo Miejsce pracy: Siegen Stawka: 1300 euro netto + premia majowa Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest samotna pani. Porusza się samodzielnie lub z balkonikiem. Potrafi samodzielnie wstać z łóżka. Ma do dyspozycji wózek inwalidzki na spacery. Miejsce zamieszkania Dom wielorodzinny na obrzeżach miasta Pokój ze standardowym wyposażeniem Internet Pflegedienst (zakładka podkolanówki uciskowe) Toilettenstuhl Informacje o Seniorze Imię: Gerda Waga: 94 kg Wzrost: 158 cm Wiek: 88 lat Schorzenia: Problemy z poruszaniem się - balkonik Nadciśnienie Artretyzm w kolanach Inkontynencja - wkładki PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu Pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1 Prawo jazdy nie jest wymagane OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 7. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniora Horsta, zastępstwo od 1.06, do 1300 euro na rękę Miejsce pracy: 31832 Springe OT Völksen Stawka: 1300 euro netto Termin rozpoczęcia pracy: 1.06.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest Pan Horst, który porusza się na wózku inwalidzkim. Aktywnie pomaga w transferach, przesypia noce spokojnie. Pflegedienst przychodzi 1-2 razy dziennie. W domu mieszka żona, która pomaga w opiece. Podopieczny z charakteru jest osobą spokojną, interesuje się sportem i sztuką. Miejsce zamieszkania • Dom jednorodzinny • Pokój ze standardowym wyposażeniem • Telefon • Internet • TV Informacje o Seniorze Imię: Horst Waga: 75 kg Wzrost: 178 cm Wiek: 91 lat Schorzenia: Nadciśnienie Alergia na paracetamol Demencja Stany depresyjne Inkontynencja Niewydolność serca PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu Pomoc przy poruszaniu się (asekuracja, transfer) Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym - B2. Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 8. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki Margret - zastępstwo od 30.05 + PREMIA MAJOWA Miejsce pracy: 22850 Norderstedt Stawka: 1300 euro netto + premia majowa Termin rozpoczęcia pracy: 30.05.2018 Długość kontraktu: 1 miesiąc OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest pani Margret, która mieszka wraz ze swoim czynnym zawodowo mężem. Podopieczna jest po wylewie, jednostronnie sparaliżowana, zażywa leki na depresję oraz epilepsję, dostaje zastrzyki na zakrzepicę żył. Pani nie dowidzi, nie potrafi odczytywać godzin z zegarka. Mieszkanie dostosowane jest do jej niepełnosprawności. W domu jest do dyspozycji wózek inwalidzki oraz łóżko z możliwością elektrycznej obsługi. Jedzenie musi być krojone w drobne kawałki. Podopieczna noce przesypia. Pracowała w banku. Lubi gry, spacery, zakupy, siedzieć na tarasie. Jest spokojna, otwarta, chętnie rozmawia pod warunkiem, że się dobrze czuje. Miejsce zamieszkania Mieszkanie Pokój ze standardowym wyposażeniem Internet Telewizja Telefon Fizjoterapeuci Informacje o Seniorze Imię: Margret Waga: 60 kg Wzrost: 167 cm Wiek: 60 lat Schorzenia: Wylew Problemy z poruszaniem się – wózek inwalidzki Inkontynencja - pieluchy Depresja Słaby wzrok PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i Transfer z łóżka na wózek Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1. Prawo jazdy nie jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 9. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki w HISZPANII, 1300 euro + premia majowa, od 27.05 Miejsce pracy: San Miguel, Hiszpania Stawka: 1300 euro netto + premia majowa Termin rozpoczęcia pracy: 27.05.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Pani Rita miesza samotnie w domu jednorodzinnym w Hiszpanii. Ma problemy z poruszaniem się – korzysta z balkonika oraz wózka. Podopieczna chętnie wychodzi do restauracji, zwiedza, spaceruje. Na miejscu są bardzo dobre warunki mieszkaniowe – opiekunka ma do dyspozycji piętro domu. Do gospodarstwa domowego przynależy pies oraz kanarek. Podopieczna jada wszystko, oprócz ryb. Raz lub dwa razy w tygodniu należy zawieźć seniorkę na rehabilitacje. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Piętro domu do dyspozycji opiekunki, w tym: 2 pokoje, oddzielna łazienka Internet TV Telefon Samochód Informacje o Seniorze Imię: Rita Waga: 80 kg Wzrost: 160 cm Wiek: 80 lat Schorzenia: Problemy z poruszaniem się (balkonik, wózek) Początkująca demencja Inkontynencja Osłabienie starcze PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu Pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym - B2. Prawo jazdy jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 10. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki Margret - zastępstwo od 30.05 + PREMIA MAJOWA Miejsce pracy: 22850 Norderstedt Stawka: 1300 euro netto + premia majowa Termin rozpoczęcia pracy: 30.05.2018 Długość kontraktu: 1 miesiąc OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest pani Margret, która mieszka wraz ze swoim czynnym zawodowo mężem. Podopieczna jest po wylewie, jednostronnie sparaliżowana, zażywa leki na depresję oraz epilepsję, dostaje zastrzyki na zakrzepicę żył. Pani nie dowidzi, nie potrafi odczytywać godzin z zegarka. Mieszkanie dostosowane jest do jej niepełnosprawności. W domu jest do dyspozycji wózek inwalidzki oraz łóżko z możliwością elektrycznej obsługi. Jedzenie musi być krojone w drobne kawałki. Podopieczna noce przesypia. Pracowała w banku. Lubi gry, spacery, zakupy, siedzieć na tarasie. Jest spokojna, otwarta, chętnie rozmawia pod warunkiem, że się dobrze czuje. Miejsce zamieszkania Mieszkanie Pokój ze standardowym wyposażeniem Internet Telewizja Telefon Fizjoterapeuci Informacje o Seniorze Imię: Margret Waga: 60 kg Wzrost: 167 cm Wiek: 60 lat Schorzenia: Wylew Problemy z poruszaniem się – wózek inwalidzki Inkontynencja - pieluchy Depresja Słaby wzrok PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i Transfer z łóżka na wózek Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1. Prawo jazdy nie jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 11. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki Susanne - sprawdzone zlecenie na zastępstwo OD ZARAZ Miejsce pracy: Leonberg Stawka: 1100 euro netto Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest mieszkająca z mężem seniorka Susanne. Podopieczna ma osłabioną lewą stronę ciała i zmaga się z tremorem, tj. drżeniem samoistnym. Porusza się przy pomocy balkonika. Seniorka bardzo lubi konie oraz oglądać telewizję. Podopieczna przesypia noce, jednakże może się zdarzyć, że będzie potrzebowała pomocy przy pójściu do toalety. Pani Susanne jest osobą palącą. Miejsce zamieszkania Miejsce zamieszkania oraz dodatkowy opis oferty : Dom jednorodzinny Pokój ze standardowym wyposażeniem Telewizor Internet Telefon Informacje o Seniorze Imię: Susanne Waga: 80 kg Wzrost: 170 cm Wiek: 67 lat Schorzenia: Osłabienie starcze Inkontynencja Tremor – samoistne drżenie ciała PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu (pomoce medyczne w toalecie) pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie komunikatywnym - A2 Prawo jazdy nie jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 12. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki w HISZPANII, 1300 euro + premia majowa, od 27.05 Miejsce pracy: San Miguel, Hiszpania Stawka: 1300 euro netto Termin rozpoczęcia pracy: 27.05.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Pani Rita miesza samotnie w domu jednorodzinnym w Hiszpanii. Ma problemy z poruszaniem się – korzysta z balkonika oraz wózka. Podopieczna chętnie wychodzi do restauracji, zwiedza, spaceruje. Na miejscu są bardzo dobre warunki mieszkaniowe – opiekunka ma do dyspozycji piętro domu. Do gospodarstwa domowego przynależy pies oraz kanarek. Podopieczna jada wszystko, oprócz ryb. Raz lub dwa razy w tygodniu należy zawieźć seniorkę na rehabilitacje. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Piętro domu do dyspozycji opiekunki, w tym: 2 pokoje, oddzielna łazienka Internet TV Telefon Samochód Informacje o Seniorze Imię: Rita Waga: 80 kg Wzrost: 160 cm Wiek: 80 lat Schorzenia: Problemy z poruszaniem się (balkonik, wózek) Początkująca demencja Inkontynencja Osłabienie starcze PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu Pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym - B2. Prawo jazdy jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 13. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do małżeństwa - sprawdzona oferta od 1.06! Miejsce pracy: 48346 Ostbevern Stawka: 1250 euro netto Termin rozpoczęcia pracy: 1.06.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest małżeństwo, mieszkające w domu jednorodzinnym. Senior porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Wolny czas spędza na czytaniu i spacerach (elektryczny wózek inwalidzki). Bardzo lubi jeść ziemniaki z warzywami. Małżonka jest mobilna, cierpi na początkującą demencję. Zdarza się, że traci orientację w czasie. Chętnie za to pomaga w kuchni, prasuje i spędza czas w domu. Małżeństwo jest bardzo sympatyczne, spokojne i otwarte. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Oddzielny pokój z pełnym wyposażeniem Oddzielna łazienka Radio TV Internet Informacje o Seniorze Informacje o seniorze: Imię: Johannes Waga: 89 kg Wzrost: 180 cm Wiek: 93 lata Informacje o seniorce: Imię: Margarete Waga: 62 kg Wiek: 92 lata Schorzenia: osłabienie starcze problemy z poruszaniem się (po operacji biodra) początki demencji PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc przy poruszaniu się (asekuracja, transfer) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) aktywizacja seniorów, spacery WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1. Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka może być osobą palącą. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 14. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki Margret - zastępstwo od 30.05 + PREMIA MAJOWA Miejsce pracy: 22850 Norderstedt Stawka: 1300 euro netto + premia majowa Termin rozpoczęcia pracy: 30.05.2018 Długość kontraktu: 1 miesiąc OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest pani Margret, która mieszka wraz ze swoim czynnym zawodowo mężem. Podopieczna jest po wylewie, jednostronnie sparaliżowana, zażywa leki na depresję oraz epilepsję, dostaje zastrzyki na zakrzepicę żył. Pani nie dowidzi, nie potrafi odczytywać godzin z zegarka. Mieszkanie dostosowane jest do jej niepełnosprawności. W domu jest do dyspozycji wózek inwalidzki oraz łóżko z możliwością elektrycznej obsługi. Jedzenie musi być krojone w drobne kawałki. Podopieczna noce przesypia. Pracowała w banku. Lubi gry, spacery, zakupy, siedzieć na tarasie. Jest spokojna, otwarta, chętnie rozmawia pod warunkiem, że się dobrze czuje. Miejsce zamieszkania Mieszkanie Pokój ze standardowym wyposażeniem Internet Telewizja Telefon Fizjoterapeuci Informacje o Seniorze Imię: Margret Waga: 60 kg Wzrost: 167 cm Wiek: 60 lat Schorzenia: Wylew Problemy z poruszaniem się – wózek inwalidzki Inkontynencja - pieluchy Depresja Słaby wzrok PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i Transfer z łóżka na wózek Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1. Prawo jazdy nie jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 15. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki Susanne - sprawdzone zlecenie na zastępstwo OD ZARAZ Miejsce pracy: Leonberg Stawka: 1100 euro netto + premia majowa Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest mieszkająca z mężem seniorka Susanne. Podopieczna ma osłabioną lewą stronę ciała i zmaga się z tremorem, tj. drżeniem samoistnym. Porusza się przy pomocy balkonika. Seniorka bardzo lubi konie oraz oglądać telewizję. Podopieczna przesypia noce, jednakże może się zdarzyć, że będzie potrzebowała pomocy przy pójściu do toalety. Pani Susanne jest osobą palącą. Miejsce zamieszkania Miejsce zamieszkania oraz dodatkowy opis oferty : Dom jednorodzinny Pokój ze standardowym wyposażeniem Telewizor Internet Telefon Informacje o Seniorze Imię: Susanne Waga: 80 kg Wzrost: 170 cm Wiek: 67 lat Schorzenia: Osłabienie starcze Inkontynencja Tremor – samoistne drżenie ciała PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu (pomoce medyczne w toalecie) pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie komunikatywnym - A2 Prawo jazdy nie jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
×

Powiadomienie o plikach cookies


Używamy plików cookies w celach statystycznych oraz do zapewnienia prawidłowego działania strony i jej usług. Politykę prywatności serwisu oraz zasady wykorzystywania plików cookies znajdziesz tutaj

Aby zaakceptować te zasady i ukryć tę informację kliknij w przycisk akceptuję.