Skocz do zawartości

PrivateCare

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  344
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Zauważony

O PrivateCare

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

 1. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka seniorki Elisabeth - do 1250 euro + BONUS - od 29.03 Miejsce pracy: Porta Westfalica Stawka: 1250 euro netto + premia Termin rozpoczęcia pracy: 29.03.2018 Długość kontraktu: 2 miesiace OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest samotnie mieszkająca pani. Potrzebuje wsparcia przy chodzeniu do toalety głównie w nocy, ponieważ może upaść. Uczy się na rehabilitacji samodzielnego korzystania z Toilettenstuhl. Gimnastykuje się codziennie. Podopieczna była z zawodu nauczycielką. Jest radosną, otwartą i ciepłą osobą. Lubi literaturę, książki, ma wielu przyjaciół. Jest bardzo ambitna, lubi porządek, nie ma wymagań co do jedzenia – ważne, aby było świeże i zdrowe. Przy zakupach opiekunka otrzyma wsparcie rodziny. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Pokój ze standardowym wyposażeniem Oddzielna łazienka Internet Telewizja Pflegedienst Informacje o Seniorze Imię: Elisabeth Waga: 50 kg Wzrost: 163 cm Wiek: 75 lat Schorzenia: Wylew – lewa strona ograniczona Lekka inkontynencję moczu – wkładki Problemy z poruszaniem się PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu Pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) Pomoc w transferze z łózka na wózek inwalidzki Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym - B2 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 2. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka seniorki Anny - do 1300 euro + BONUS - od 29.03 Miejsce pracy: Langenfeld Stawka: 1300 Termin rozpoczęcia pracy: 29.03.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest mieszkająca z mężem p. Anna. Mąż jest osobą pomocną, niewymagającą opieki. Pani przed dwoma laty miała udar, jest osobą inkontynentną. Z uwagi na wiek pani cierpi na starcze osłabienie i demencję. Pani nie ma żadnych zaburzeń komunikacyjnych, zdarzają się jednak problemy w orientacji czasowej i personalnej. Czasami podopieczna może potrzebować wsparcia w nocy. Pani preferuje prostą, domową kuchnię, nie toleruje cebuli i papryki. Pflegedienst rozdziela leki i zakłada podopiecznej pończochy uciskowe. Duże zakupy robi rodzina. Miejsce zamieszkania Dom wielorodzinny Internet TV Informacje o Seniorze Imię: Anna Waga: 85 kg Wzrost: 165 cm Wiek: 86 lat Schorzenia: Osłabienie starcze Demencja Problemy z samodzielnym poruszaniem się – rollator, laska Problemy z krążeniem Inkontynencja Udar PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym - B2 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 3. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka mobilnej seniorki Margret - do 1300 euro + BONUS - od 26.03 Miejsce pracy: Bad Orb Stawka: 1300 Termin rozpoczęcia pracy: 26.03.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Podopieczna mieszka w uzdrowiskowej miejscowości Bad Orb. Jest osobą, która z uwagi na swe osłabienie starcze wymaga wsparcia przy poruszaniu się, zwłaszcza o poranku, przy wstawaniu z łóżka i porannej toalecie. Seniorka nie jest osobą leżącą i spaceruje po domu przy pomocy balkonika. Ma problemy z apetytem oraz przełykaniem i z tego powodu należy przyrządzać jej zmiksowane posiłki. W opiece pomaga bardzo sympatyczny i uczynny syn, mieszkający w mieszkaniu obok. Miejsce zamieszkania Dom wielorodzinny Pokój ze standardowym wyposażeniem Internet Telefon TV Rower Samochód Informacje o Seniorze Imię: Margret Waga: 70 kg Wzrost: 170 cm Wiek: 91 lat Schorzenia: I stopień niepełnosprawności demencja osłabienie starcze problemy z samodzielnym poruszaniem się problemy z przełykaniem PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc przy poruszaniu się (transfer, asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym - B2 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 4. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniora, 1150 euro netto + premia Miejsce pracy: 88348 Wilfertsweiler Stawka: 1150 euro netto + premia Termin rozpoczęcia pracy: 20.03.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Pan Thomas niedawno przeszedł operację biodra, w związku z czym potrzebuje pomocy we wstawaniu, porusza się na wózku lub przy balkoniku. Senior ma jasny umysł, cierpi na nadciśnienie tętnicze i inkontynencję. Mieszka w domu jednorodzinnym, na miejscu jest dostęp do Internetu. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Pokój ze standardowym wyposażeniem TV Internet Informacje o Seniorze Imię: Thomas Waga: 60 kg Wzrost: 165 cm Wiek: 89 lat Schorzenia: Problemy z poruszaniem się (balkonik, wózek) Nadciśnienie tętnicze Inkontynencja PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu Pomoc przy poruszaniu się Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie A2 Prawo jazdy nie jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 5. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki, Monachium, 1250 euro + premia Miejsce pracy: Monachium Stawka: 1250 euro netto + premia Termin rozpoczęcia pracy: 26.03.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest pani Anneliese. Mieszka samotnie w mieszkaniu w centrum Monachium. Jest osobą w miarę samodzielną, mobilną – porusza się przy pomocy laski. Cierpi na postępującą demencję, zwyrodnienie stawów kolanowych i biodrowych. Mile widziane jest aby opiekunka aktywizowała podopieczną, chodziła z nią na spacery, do kawiarni czy do kina. Opiekunka ma pomoc w postaci Pflegedienst i osoby sprzątającej. Podopieczna z reguły przesypia noce, natomiast zdarzyć się może, że będzie trzeba zaprowadzić podopieczną z powrotem do łóżka po jej nocnym wyjściu do toalety. Miejsce zamieszkania Mieszkanie Pokój ze standardowym wyposażeniem Internet TV Telefon Pflegedienst Pomoc sprzątająca Informacje o Seniorze Imię: Anneliese Wiek: 76 lat Waga: 80 kg Wzrost: 177 cm Schorzenia: Postępująca Demencja Zwyrodnienie stawu biodrowego i kolanowego Problemy z poruszaniem się (laska) PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) Aktywizacja podopiecznej WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym - B2 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 6. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki - 1300 euro + BONUS Miejsce pracy: Bad Orb Stawka: 1300 Termin rozpoczęcia pracy: 26.03.2018 Długość kontraktu: 1 miesiąc OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Podopieczna mieszka w uzdrowiskowej miejscowości Bad Orb. Jest osobą, która z uwagi na swe osłabienie starcze wymaga wsparcia przy poruszaniu się, zwłaszcza o poranku, przy wstawaniu z łóżka i porannej toalecie. Seniorka nie jest osobą leżącą i spaceruje po domu przy pomocy balkonika. Ma problemy z apetytem oraz przełykaniem i z tego powodu należy przyrządzać jej zmiksowane posiłki. W opiece pomaga bardzo sympatyczny i uczynny syn, mieszkający w mieszkaniu obok. Miejsce zamieszkania Dom wielorodzinny Pokój ze standardowym wyposażeniem Internet Telefon TV Rower Samochód Informacje o Seniorze Imię: Margret Waga: 70 kg Wzrost: 170 cm Wiek: 91 lat Schorzenia: I stopień niepełnosprawności demencja osłabienie starcze problemy z samodzielnym poruszaniem się problemy z przełykaniem PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc przy poruszaniu się (transfer, asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie). WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym - B2 Prawo jazdy nie jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 7. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniora, 1200 euro netto, premia wielkanocna Miejsce pracy: 88348 Wilfertsweiler Stawka: 1200 euro netto + bonus wielkanocny Termin rozpoczęcia pracy: 20.03.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest samotny pan. Podopieczny jest po operacji kości udowej, ma problemy z chodzeniem, ale jest mobilny, potrzebuje jedynie wsparcia. Senior nie ma demencji, lubi oglądać tv, słabo słyszy. Zakupy robi rodzina, nie ma problemu z budżetem. Łazienka dostosowana jest do osoby starszej. Pan pracował w gospodarstwie rolnym. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Pokój ze standardowym wyposażeniem TV Internet Informacje o Seniorze Imię: Thomas Wzrost: 165 cm Waga: 60 kg Wiek: 90 lat Schorzenia: Osłabienie starcze Nadciśnienie Operacja po złamaniu kości udowej Problemy z samodzielnym poruszaniem się – balkonik, wózek inwalidzki Lekka inkontynencja - pieluchy PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie komunikatywnym - A2 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 8. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorów - 1200 euro netto + premia Miejsce pracy: Mössingen Stawka: 1200 euro netto + bonus wielkanocny Termin rozpoczęcia pracy: 20.03.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest sympatyczne małżeństwo Marta i Gerhard. Mieszkają w domu jednorodzinnym. Potrzebują pomocy w życiu codziennym, przy poruszaniu się. Przyjmują lekarstwa na swoje schorzenia. Po obiedzie mają zaplanowaną dwugodzinną drzemkę, która jest jednocześnie przerwą dla opiekunki. W ciągu dnia Podopieczni mają także przerwę kawową. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Telefon TV Internet Informacje o Seniorze Imię: Marta Waga: 75 kg Wzrost: 160 cm Wiek: 87 lat Imię: Gerhard Waga: 69 kg Wzrost: 165 cm Wiek: 91 lat Schorzenia: inkontynencja początkująca demencja nadciśnienie zawał nadciśnienie problemy z poruszaniem się PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie komunikatywnym - A2 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 9. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki - do 1250 euro netto + bonus Miejsce pracy: Schneverdingen Stawka: 1250 euro netto + premia Termin rozpoczęcia pracy: 22.03.2018 Długość kontraktu: 1 miesiąc OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest pani Ilse, która cierpi na lekka depresję oraz inkontynencję. Podopieczna jest osobą mobilną i samodzielną. Potrzebuje wsparcia w czynnościach higienicznych oraz pracach domowych. W pobliżu znajdują się sklepy. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Pokój ze standardowym wyposażeniem Internet TV Informacje o Seniorze Imię: Ilse Waga: 70 kg Wzrost: 165 cm Wiek: 83 lat Schorzenia: lekka depresja inkontynencja PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1 Prawo jazdy nie jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 10. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka mobilnej do seniorki - 1300 euro + BONUS Miejsce pracy: Sassenberg Stawka: 1250 Termin rozpoczęcia pracy: 21.03.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest samotna pani Maria. Ma 90 lat i potrzebuje wsparcia w życiu codziennym. Jest samodzielną osobą, bardzo sympatyczną, wdzięczną za każda pomoc. Pomimo swojego wieku jest bardzo otwarta, lubi pójść na spacer, pograć w różne gry, porozmawiać. Jest mobilna, porusza się samodzielnie. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Pokój ze standardowym wyposażeniem Internet Informacje o Seniorze Imię: Maria Waga: 60 kg Wzrost: 165 cm Wiek: 90 lata Schorzenia: Osłabienie starcze Demencja PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w myciu się prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 11. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorka - 1200 euro netto + premia Miejsce pracy: 88348 Wilfertsweiler Stawka: 1200 euro netto + bonus wielkanocny Termin rozpoczęcia pracy: 20.03.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest samotny pan. Podopieczny jest po operacji kości udowej, ma problemy z chodzeniem, ale jest mobilny, potrzebuje jedynie wsparcia. Senior nie ma demencji, lubi oglądać tv, słabo słyszy. Zakupy robi rodzina, nie ma problemu z budżetem. Łazienka dostosowana jest do osoby starszej. Pan pracował w gospodarstwie rolnym. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Pokój ze standardowym wyposażeniem TV Internet Informacje o Seniorze Imię: Thomas Wzrost: 165 cm Waga: 60 kg Wiek: 90 lat Schorzenia: Osłabienie starcze Nadciśnienie Operacja po złamaniu kości udowej Problemy z samodzielnym poruszaniem się – balkonik, wózek inwalidzki Lekka inkontynencja - pieluchy PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 12. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do małżeństwa od zaraz - 1200 euro netto + bonus Miejsce pracy: 72116 Mössingen Stawka: 1200 euro netto + bonus wielkanocny Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest sympatyczne małżeństwo Marta i Gerhard. Mieszkają w domu jednorodzinnym. Potrzebują pomocy w życiu codziennym, przy poruszaniu się. Przyjmują lekarstwa na swoje schorzenia. Po obiedzie mają zaplanowaną dwugodzinną drzemkę, która jest jednocześnie przerwą dla opiekunki. W ciągu dnia Podopieczni mają także przerwę kawową. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Telefon TV Internet Informacje o Seniorze Imię: Gerhard Waga: 69 kg Wzrost: 165 cm Wiek: 91 lat Imię: Marta Waga: 75 kg Wzrost: 160 cm Wiek: 87 lat Schorzenia: zawał nadciśnienie problemy z poruszaniem się inkontynencja początkująca demencja nadciśnienie PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie - A2 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 13. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Do 1500 euro netto + BONUS - zlecenie w Berlinie Miejsce pracy: berlin Stawka: Berlin Termin rozpoczęcia pracy: 15.03.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest małżeństwo. Podopieczny słabo się porusza, mimo demencji nie ma tendencji do uciekania, jest bardzo przyjacielsko usposobiony, bierze krople na sen. Rzadko wychodzi z domu, chętnie czyta gazety, ogląda sport w telewizji, lubi swój ogród i przebywanie na tarasie. Podopiecznemu trzeba pomagać w czynnościach higienicznych. Podopieczna jest bardzo słaba, porusza się głównie na wózku inwalidzkim, konieczny jest transfer pani. Pani korzysta także z balkonika. Przy transferze potrafi dobrze współpracować. Opiekun nie musi robić zakupów, ponieważ są dostarczane do domu. W pobliżu mieszka córka podopiecznych, która czasem również robi zakupy. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem Internet TV Łóżko specjalistyczne Toilettenstuhl Pflegedienst Kot w gospodarstwie domowym Informacje o Seniorze Informacje o seniorce: Imię: Christa Waga: ok. 90 kg Wzrost: 168 cm Wiek: 75 lat Informacje o seniorze: Imię: Georg Waga: 70 kg Wzrost: 170 cm Wiek: 82 lata Schorzenia: Niewydolność serca Artretyzm Osteoporoza Osłabienie starcze Cukrzyca Bardzo słaby wzrok PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu Transfer z łóżka na wózek Pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 14. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Praca dla Opiekunki w Berlinie - 1400 euro + PREMIA Miejsce pracy: Berlin Stawka: 1400€ + premia wielkanocna Termin rozpoczęcia pracy: 15.03.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest małżeństwo. Podopieczny słabo się porusza, mimo demencji nie ma tendencji do uciekania, jest bardzo przyjacielsko usposobiony, bierze krople na sen. Rzadko wychodzi z domu, chętnie czyta gazety, ogląda sport w telewizji, lubi swój ogród i przebywanie na tarasie. Podopiecznemu trzeba pomagać w czynnościach higienicznych. Podopieczna jest bardzo słaba, porusza się głównie na wózku inwalidzkim, konieczny jest transfer pani. Pani korzysta także z balkonika. Przy transferze potrafi dobrze współpracować. Opiekun nie musi robić zakupów, ponieważ są dostarczane do domu. W pobliżu mieszka córka podopiecznych, która czasem również robi zakupy. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem Internet TV Łóżko specjalistyczne Toilettenstuhl Pflegedienst Kot w gospodarstwie domowym Informacje o Seniorze Informacje o seniorce: Imię: Christa Waga: ok. 90 kg Wzrost: 168 cm Wiek: 75 lat Informacje o seniorze: Imię: Georg Waga: 70 kg Wzrost: 170 cm Wiek: 82 lata Schorzenia: Niewydolność serca Artretyzm Osteoporoza Osłabienie starcze Cukrzyca Bardzo słaby wzrok PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu Transfer z łóżka na wózek Pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym - B1 Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekunka nie może być osobą palącą OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
 15. Private Care 24 - jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która zajmuje się legalnym i bezpiecznym zatrudnieniem dla osób chcących pracować w opiece na terenie Niemiec. Opiekunka do seniorki - do 1400 euro netto + premia Miejsce pracy: Buxheim Stawka: 1350 euro netto + 150 euor brutto bonus wielkanocny Termin rozpoczęcia pracy: 20.03.2018 Długość kontraktu: 2 miesiące OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM Do opieki jest pani Zita. Cierpi na demencje, chowa różne rzeczy po domu, zapomina gdzie co położyła, często powtarza te same pytania. Porusza się samodzielnie, jest osoba mobilną. Jest osoba bardzo spokojna i przyjacielską, rodzinną. Lubi gdy w domu jest czysto, jest estetką. Miejsce zamieszkania Dom jednorodzinny Oddzielny pokój z pełnym wyposażeniem Internet Telewizor Informacje o Seniorze Imię: Zita Waga: 45 kg Wiek: 88 lat Schorzenia: Osłabienie starcze Demencja PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) aktywizacja seniorki WYMAGANIA Język niemiecki na poziomie dobrym/bardzo dobrym - B1/B2 Prawo jazdy jest wymagane. OFERUJEMY • atrakcyjne wynagrodzenie, • składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki, • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna, • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu, • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą, • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. KONTAKT PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 694-069-298 lub mailowy na adres [email protected] Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl Lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a oddzwonimy do Państwa.
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się