Skocz do zawartości

Marylla

Społeczność
 • Postów

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Marylla

Początkujący

Początkujący (1/12)

 • Pierwszy temat Unikat
 • Pierwszy post

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

 1. Imię podopiecznego: Gerlinde Wiek: 80+ Miejscowość: Oberndorf / Kuppenheiem 76456 Opis: Cały dom zarobaczony, łóżkowe robale syn Gerlinde S******* - Stefan powiedział jednej opiekunce Adze, że to "Kugel-Bettwanzen". Jedna opiekunka te robale przeniosła.
 2. Babką się opiekuję, gotuję, sprzątam, zakupy robię.... Syn mówił, że dół nie był remontowy po kupieniu domu przez rodziców przez 30 lat, a sąsiadka powiedziała prawdziwą wersję, że dom to stawiali rodzice podopiecznej i zamieszkiwany jest już przez 70 lat, czyli pokój opiekunki w piwnicy nie był remontowy przez 70 lat!!! MASAKRA. Czyli wielu Niemców jest fałszywych...
 3. Niestety siedzę, bo chcę być przewieziona na inną sztelę. Agencja na robaki zrobiła dezynfekcję podczas zlecenia innej opiekunki, która trzy dni przesiedziała na dworzu, ale tak naprawdę dom po dezynfekcji powinien być zamknięty. Pani Danuta współpracująca z polską firmą A.C. podpisała z synem Gerlindy umowę, chociaż on się zdziwił, bo myślał, że będzie nakaz remontu. Od lutego jeżdżą opiekunki, a oni remontu nie przeprowadzają. Teraz koordynator firmy A..C. z siedzibą w Katowicach powiedziała zadzwonię do syna czy robimy przerwę (chodzi o wykonanie przez syna remontu) czy nie robimy przerwy i nowa opiekunka przy remoncie pomoże... he he. Jak Niemcy mają nas szanować, jak polskie firmy o nas nie dbają!!!
 4. Gerlinde St*******, 76456 Oberndorf / Kuppenheim pokój opiekunki i komoda zagrzybione, smród stęchlizną, dom zarobaczony, robaki nawet w łóżkach (pomimo, że miesiąc temu była przeprowadzona dezynfekcja). W pokoju opiekunki znajdują się dwa regaliki książek i szpargalików syna. Co jest najgorsze, że nikt w kwestii remontu nic nie robi tzn. ani polska firma ani syn podopiecznej. Syn chciałby, żeby to opiekunka przeprowadziła remont tzn. do remontu i po remoncie posprzątała, bo on z żoną nie mają czasu. Natomiast firma nic nie wymaga od syna, a powinna - damy opiekunkę jak będzie przeprowadzony solidny remont. Dodam jeszcze brak remontu od ponad 30 lat.
 5. Jeszcze dodam pokój nieremontowany ponad 30 lat
 6. Miejsce pracy w Niemczech u pani Gerlinde Streil***, 76456 Oberndorf / Kuppenheim: w pokoju opiekunki grzyby na ścianie i na komodzie, smród stęchlizny, cały dom zarobaczony, robaki nawet w łóżku...

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...