Skocz do zawartości

Lidia 1

Społeczność
 • Postów

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Lidia 1

Początkujący

Początkujący (1/12)

0

Reputacja

 1. Spakowałam wszystko do torby i z piwnicy do bramy. Nie mogłam trafić w zamek.W końcu byłam na zewnątrz i żyje.Zabrał mnie kolega Zosi
 2. Szczęście że jedna pracowała w tym samym mieście co i jak i wysłała po mnie kolegę samochodem i przyjęła mnie do domu na dwa dni za zgodą właściciela. Druga zmobilizowała mnie do ucieczki mówiąc ,że nie chce mnie znać jeżeli nie ucieknę. Ten diabeł powiedział,że idzie na 5 minut do był ten moment.. W.
 3. Obie Zosie to świadkowie Jehowy. Jedną z nich pracowałam w miasteczku Schmidtmülle.Wszystkie spotykaliśmy się w czasie pauzy. To szczęście , że jedna z nich Zosia pracowała w tej samej miejscowości co ja teraz i mieliśmy kontakt. Płakałam i żaliłam się od razu jej, druga z nich była w Polsce i dowiedziała się mojej tragedii Ona powiedziała,że jeśli nie ucieknę ,nie chce mnie znać , Pytanie jak uciec, kieodpm zamknięty , podwórko i brama też za
 4. Jedna z Polek Zofia zapytała własnego pracodawcę czy mogę dwa dni przenocować, ten się zgodził i na drugi dzień kupił łososia ,chciał mi załatwić pracę ale nie nadawałam się do niczego..
 5. Byłam tam trzy tygodnie temu, już w drugim tygodniu planowałam ucieczkę.Nie wypłacił mi części pieniędzy, wróciłam wykończona z codziennymi snami o Melanie.Poznałam co to jest terror. Gdyby nie dwie Półki ,obie Zosie ,to nie dałabym rady uciec .
 6. Ta co mnie wsadziła na tą minę ma na imię Basia ,to jest jej nr 691562361 , nie odbiera tel i nie czekała na przyjazd Busa.Wyszła że Stelli
 7. Prywatnie, Lidia od Herberta, tam jest opieka nad jego żona Melaniną, pracę znalazłam przez znajomą z internetu ,trzymał ją cztery miesiące dopóki nie znalazła mnie.Powinno mnie to zastanowić,jak pojechałam ,miała twarz szara i nie mogła uciąć nic nożyczkami ,tak jej się ręce trzęsły.Byliśmy jeden dzień razem ,już pierwszego dnia dostała ściera od Melanii i powiedziała,że można zjeść tylko pół kromki chleba i mała łyżeczkę marmolady i jedna kawę.Głodówka ,głodówka i jeszcze raz głodówka. Trzeba było kraść chleb.To jest napisane tylko tak pobieżnie.
 8. Imię podopiecznego: Herbert Wiek: 82 Miejscowość: Sultzbach 63834, Karolinestr Opis: Mężczyzna oferuje 450 E na tydzień przy żonie ,zwraca Reisegeld 300 E w obie strony i ubezpieczenie 60 Euro,Pierwszy tydzień jest ok.wypłaca normalnie ,w następnym tygodniu zaczyna się tragedia ; wstawanie 3 razy w nocy do toalety, baba jest potworem nie człowiekiem, w domu jest jak w Auschwitz, bardzo hybry , baba jest nie do wytrzymania, biję, wyzywa ,wyśmiewawa się z Polek , w drugim tygodniu już są urwane pieniądze 50Euro ,nie da się z nim rozmawiać, zawsze jest jego racja ,gdy chcesz odejść musisz dać drugą w zastępstwie kobietę inaczej nie wyjdziesz. Śpisz w piwnicy , zamyka na klucz , mnie udało się uciec w ciągu 5 minut.,mimo pilnowania. Błagam nie jedzcie tam , baba terroryzuje. Uwierzcie mi nie mogę dojść do siebie do dziś . Lidia 505 790 346.

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...