Skocz do zawartości

Pflege mit Herz Polen

Agencje pracy
 • Postów

  381
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Pflege mit Herz Polen

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  WARSZAWA
 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Rekrutacja Opiekunów

Kontakt

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

O mnie

pmhp-o-mnie-min.png

Znajdź pracę, która Ci odpowiada

Móc pomagać ludziom to coś więcej niż praca

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka osób starszych w Niemczech to wymagające i odpowiedzialne zadanie, zależy nam więc na współpracy z osobami, które również rozumieją wagę tej odpowiedzialności. To ważne, by opiekunka osób starszych w Niemczech wykazywała się cierpliwością i szacunkiem. Kładziemy nacisk nie tylko na komfort seniorów, ale także na odpowiedni standard pracy osób zatrudnionych.

Nasza agencja chce dać Ci niezbędne wsparcie i pomoc, aby ułatwić Ci podjęcie tej decyzji oraz zapewnić legalne, bezpieczne i atrakcyjne zatrudnienie, tak abyś mogła w pełni cieszyć się i korzystać z gościnności, jaką oferuje praca w Niemczech. 

Sama decydujesz

Za każdym razem - spośród wielu ofert opieki - Ty decydujesz, którą pracę wybierasz. Od początku wiesz, jaki jest stan zdrowia podopiecznego, w jakich warunkach mieszka oraz poznajesz jego rodzinę. Pełna przejrzystość bez niemiłych niespodzianek!

Organizujemy cały transport lub zwracamy koszty za podróż, wyżywienie, testy COVID. 

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi opiekunami. W razie zaistnienia problemów, nie pozostawiamy naszych opiekunów samych. Mamy dostępną infolinię całodobową, gdzie możesz zadzwonić i porozmawiać z Polskim Koordynatorem. Zwracamy na to szczególną uwagę.

KONTAKT

pmhp-kontakt-min.png
PFLEGE MIT HERZ POLEN
Pflege - Betreuung - Zuhause
Kaszubska 1, 75-025 Koszalin
Telefon: +48 600-872-149, tel. +48 600-875-116
e-mail: [email protected]
strona www: www.pmhp.pl
zr.png

 

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...