Skocz do zawartości

Hania23

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

36 Zauważony

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Głogów
 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy

Ostatnie wizyty

136 wyświetleń profilu
 1. Hania23

  IMG_20190806_160701.jpg

  Jestem nie daleko niecałe 3 km od wurzburga 😂
 2. Teraz już wiem, że to jeden wielki s.f. Ja mam nadzieję, że wyjade za ten tydzień. Bo kolejnego tygodnia nie wytrzymam.. koleżanka była taka zadowolona.. mówię to i Ja spróbuje.. No i spróbowałam..
 3. Tak zrobię. Za tydzień jak Mi znów nie przedłuża to zjade I Od razu pójdę to tych łajdaków.. 😤😤😤
 4. Dokładnie.. Ale nigdy już więcej nie pojadę przez tą firmę.. zero człowieka w człowieku tylko pieniądz się liczy..
 5. W sumie to też im powiedziałam, że byliśmy umówieni na 5 tyg. I zjeżdżam do Polski. Ale po czasie Pani opiekun kontraktu powiedziała Mi o tym zapisie w umowie i byłam w szoku, bo wcześniej tego nie widziałam i nie czytałam.. I do tego jeszcze zaoferowali śmieszne pieniądze.. A najlepsze jest to, że kilka dni wcześniej z Nią rozmawiałam i mówiłam, że nie wyrażam chęci bycia dłużej tutaj. I Mnie olali po całości..
 6. No to jest jakiś dramat. Obowiązkowo muszę zmienić firmę..
 7. Właśnie jestem taka naiwna. Mam nauczkę na przyszłość. Dobrze, że to tylko tydzień. Mam nadzieję, że takiego numeru Mi nie zrobią już, bo synek ma urodziny w następny weekend 😊 właśnie też się zastanawiałam, że skoro pracuje na umowę zlecenie to ten zapis jest dziwny, bo prawo pracy Mnie nie obowiązuje, prawda? Od razu zjade do Polski i daje im WYPOWIEDZENIE.
 8. No właśnie Wiem. To Też Moja wina, że nie przeczytałam dokładnie zlecenia świadczenia usług na rzecz zleceniodawcy w Niemczech. Napisane jest drobnym druczkiem "Termin wyjazdu lub powrotu może zostać przesunięty przez zleceniodawcę. Zmiana ww. Terminów może zostać dokonana telefonicznie przez zleceniodawcę I tak wskazany zleceniobiorcy termin powinien być przez niego bezwzględnie dochowany". Tak mam napisane, jestem przerażona. Nie wiedziałam, że mogą tak człowieka wykiwac. 😥😥😥
 9. @Baśka powtarzająca się już zaakceptowałam ten tydzień dłużej. Bo powiedzieli że jak wyjade to dostanę 1000 euro kary. Nie mogę sobie pozwolić na takie koszta, wiadomo rodzina w Polsce. Mieszkanie. 😤😥 tylko teraz boję się, że będą tak przeciągać o tygodnie..
 10. No właśnie Wiem. To Też Moja wina, że nie przeczytałam dokładnie zlecenia świadczenia usług na rzecz zleceniodawcy w Niemczech. Napisane jest drobnym druczkiem "Termin wyjazdu lub powrotu może zostać przesunięty przez zleceniodawcę. Zmiana ww. Terminów może zostać dokonana telefonicznie przez zleceniodawcę I tak wskazany zleceniobiorcy termin powinien być przez niego bezwzględnie dochowany". Tak mam napisane, jestem przerażona. Nie wiedziałam, że mogą tak człowieka wykiwac. 😥😥😥
 11. Witam. Zaczełam pracę jako opiekunka z firmą promedica24. No właśnie.. 5 tygodni temu wyjechałam na kontrakt do dwójki podopiecznych. Wszystko ładnie pięknie. Miałam teraz w tym tygodniu zjeżdżać, ale po przez jakiś kruczek w umowie przedłużyli mi kontrakt o tydzień, bo nie mogli znaleźć zastępstwa dla Mnie. I mam takie pytanie.. czy oni mogą wgl tak bez mojej zgody przedłużyć kontrakt? Powiedzieli, że jak wyjade to będę musiała płacić karę za opuszczenie szteli. Boję się, że będą tak przedłużać i przedłużać. Ogólnie był ktoś już w takiej sytuacji? Ile razy moga tak przedluzac? Dopowiem, że mało interesowały ich moje Ważne osobiste sprawy. Za tydzień synek ma urodziny, a nie wiadomo czy wgl zjade. 😥 czuje sie jak niewolnik, bo muszę tutaj być. Muszę.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...