Skocz do zawartości

Hannamaria

Społeczność
  • Postów

    10
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Żetony

    220

Informacje o profilu

  • Rodzaj konta
    Opiekunka
  • Praca
    Szukam przez agencje i prywatnie (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

787 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Hannamaria

Początkujący

Początkujący (1/12)

  • 4 lata na forum
  • 1 rok na forum
  • 2 lata na forum
  • 3 lata na forum

Najnowsze odznaki

2

Reputacja

  1. witam ,była bym zainteresowana tą ofertą do jednej osoby chodzącej jeżeli to zlecenie jest aktualne lub masz inne sprawdzone proszę o odpowiedź na maila [email protected]

  2. Witam ,szukam zmienniczki do opieki nad kobieta chodzaca.600 euro tyg.termin 10-15 maj.
  3. Witam ,szukam zmienniczki do opieki nad kobieta chodzaca.600 euro tyg.
  4. Szukam zlecenia w Niemczech jako opiekunka.Doswiadczenie.Jezyk dobry.Bez certyfikatu szczepien.
  5. Szukam zlecenia w Niemczech jako opiekunka.Doswiadczenie.Jezyk dobry.Bez certyfikatu szczepien.tel.790824004
  6. Podejmę się opieki nad seniorka w Niemczech ale w rodzinie ktora nie wymaga sxczepien.Kilkunastoletnie doświadczenie.Jezyk niemiecki dosc dobry.

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...