Skocz do zawartości

zbyszek jarząb

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekun
 • Praca
  Szukam prywatnie (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

151 wyświetleń profilu
 1. Podejmę się opieki nad osobą chorą ,starszą od już . Mam 5 letnie doświadczenie . Język komunikatywny , prawo jazdy. Zainteresowany jestem ofertami prywatnymi na terenie Niemiec . Mogę się zorganizować w ciągu 24 godzin na wyjazd. Mogą to być oferty na skoczka minimum dwa tygodnie lub na stałą zmianę . Proszę o poważne oferty . Telefon do kontaktu 667-562-126 email: [email protected] Zbyszek .
 2. Podejmę się opieki nad osobą chorą ,starszą od już .Mam 5 letnie doświadczenie .Język komunikatywny .Zainteresowany jestem ofertami prywatnymi na terenie Niemiec .Mogę się zorganizować w ciągu 24 godzin na wyjazd. Mogą to być oferty na skoczka minimum dwa tygodnie lub na stałą zmianę .Proszę o poważne oferty .Telefon do kontaktu 667-562-126 Zbyszek .
 3. Podejmę się opieki nad osobą chorą ,starszą .Mam 5 letnie doświadczenie .Język niemiecki komunikatywny referencje prawo jazdy .Mogę się zorganizować na wyjazd w przeciągu 24 godzin .Do opieki może być Pan , Pani lub małżeństwo .Interesują mnie wyłącznie oferty prywatne .Proszę o konkretne propozycje .Tel kont .667-562-126 pozdrawiam Zbyszek .
 4. Podejmę się opieki nad osobą chorą ,starszą .Mam 5 letnie doświadczenie  .Język niemiecki komunikatywny referencje prawo jazdy .Mogę się zorganizować na wyjazd w przeciągu 24 godzin .Do opieki może być Pan , Pani lub małżeństwo .Interesują mnie wyłącznie oferty prywatne .Proszę o konkretne propozycje .Tel kont .667-562-126 pozdrawiam Zbyszek . 

 5. Podejmę się opieki nad osobą chorą ,starszą .Mam 5 letnie doświadczenie  .Język niemiecki komunikatywny referencje prawo jazdy .Mogę się zorganizować na wyjazd w przeciągu 24 godzin .Do opieki może być Pan , Pani lub małżeństwo .Interesują mnie wyłącznie oferty prywatne .Proszę o konkretne propozycje .Tel kont .667-562-126 pozdrawiam Zbyszek . 

 6. Podejmę prace w Niemczech jako opiekun .Doświadczenie trzy lata w Niemczech wcześniej opieka nad osobą chorą w rodzinie .Język podstawowy ,prawo jazdy ,bez nałogów ,nie palący .Podejmę konkretne zlecenie na zmianę lub na skoczka .Proszę o kontakt na email: [email protected] pl lub tel 667-562-126.Pozdrawiam Zbigniew.
 7. Podejmę prace w Niemczech jako opiekun .Doświadczenie trzy lata w Niemczech wcześniej opieka nad osobą chorą w rodzinie .Język podstawowy ,prawo jazdy ,bez nałogów ,nie palący .Podejmę konkretne zlecenie na zmianę lub na skoczka .Proszę o kontakt na email: [email protected] pl lub tel 667-562-126.Pozdrawiam Zbigniew.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompedium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...