Skocz do zawartości
 • Praca w Niemczech do 1900€ z bezpłatnym wyżywieniem i zakwaterowaniem

  Czy wiesz, że praca w opiece nie musi być uciążliwa i obciążająca? To Ty wybierasz zakres oferowanej przez Ciebie opieki! Możesz dokładnie określić czego oczekujesz i sprawdzić, która agencja jest w stanie zaproponować Ci ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wśród setek ofert znajdziesz te z podstawową znajomością języka, do towarzystwa czy z możliwością pracy dla małżeństwa w jednym czasie...

 • opiekunka_decyduje2.jpg

  Szukasz uczciwej firmy, która dba o Opiekunów i spełni Twoje wymagania dotyczące wynagrodzenia, ZUS-u (składki do wyboru) i rodzaju umowy (zlecenie, o pracę, działalność, warunki niemieckie, warunki szwajcarskie)?

  To Ty decydujesz na jakich warunkach pracujesz!

  Odwróć sytuację i nie trać czasu. Skorzystaj ze stworzonego przez forum Opiekunów multiFormularza pozwalającego aplikować jednym kliknięciem do jednej, kilku lub wielu agencji naraz i to Ty postaw im swoje warunki, od których uzależniasz ewentualną współpracę (miasto, własne zwierzęta, nieakceptowane choroby podopiecznych, termin, czas pracy, stawkę). Już w ciągu 1 dnia roboczego dowiesz się, która z nich może im sprostać i zaoferuje Ci najlepszą ofertę.

  Zarabiaj więcej nawet o 1000 złotych!

  Czy wiesz, że większość opiekunów ogranicza poszukiwanie pracy do dwóch, trzech agencji zmniejszając swoje szanse na lepsze wynagrodzenie? Nie popełniaj ich błędu! Różnica w wynagrodzeniach może sięgać bowiem nawet 1000 zł! To mogą być Twoje dodatkowe pieniądze!

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy mogę zgłosić się bez znajomości języka?
  Tak, zdarzają się oferty z natychmiastowym wyjazdem bez znajomości języka. Istnieje także możliwość skorzystania z przyspieszonego kursu językowego z gwarancją zatrudnienia po jego zakończeniu. 

  Czy mogę aplikować za jednym razem do Niemiec i Szwajcarii?
  Tak, bo zwiększa się dzięki temu swoje szanse na zatrudnienie. Należy jednak pamiętać, że rodziny szwajcarskich podopiecznych oczekują przynajmniej dobrej, a najchętniej bardzo dobrej znajomości języka, co wynika ze specyfiki tamtejszego rynku.

  Czy są oferty dla małżeństw/par lub 2 opiekunek pracujących w jednym czasie?
  Tak. Tym podobnych ofert nie jest dużo, ale takie zatrudnienie jest możliwe.

  Czy jeżeli obecnie pracuję to mogę także wysłać formularz?
  Jak najbardziej, tylko w ten sposób można szybko sprawdzić, czy inny podmiot nie zaoferuje lepszej stawki. Z odbiorców formularza można wykluczyć obecnego pracodawcę. Formularz trafia wyłącznie do wybranych podmiotów.

  Jestem w Niemczech na lodzie i chcę szybko przejechać w nowe miejsce pracy, czy to możliwe?
  Tak. Pierwsze oferty przedstawiane są kilka chwil po wypełnieniu formularza, o ile są to godziny robocze. W tak nagłej sytuacji formalności można załatwić nawet w ciągu kilku godzin.

  Życzymy szybkiego znalezienia pracy!

  opiekunka_decyduje2.jpg
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
  • Oświadczam, że wyżej podane dane dotyczą mojej osoby i nie naruszają praw osób trzecich. Wyrażam tym samym zgodę na ich przetwarzanie przez polecane przez forum agencje/firmy (lista - kliknij, stające się administratorami tych danych) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z zapisami Rozporządzenia RODO i innymi przepisami prawa powszechnie obowiązującego. Mam prawo do edycji moich danych oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...