Skocz do zawartości
 •  

  Szukasz pracy w opiece?
  Odwróć sytuację i postaw swoje warunki wielu agencjom naraz lub aplikuj do wybranych pracodawców.

   

 • opiekunka_decyduje2.jpg

  Szukasz uczciwej firmy, która dba o Opiekunki i spełnia Twoje wymagania dotyczące wynagrodzenia, ZUS-u (składki do wyboru) i rodzaju umowy (zlecenie, o pracę, działalność, warunki niemieckie)? Masz dosyć przeglądania dziesiątek stron agencji i tematów opinii w poszukiwaniu interesujących Cię zasad współpracy? 

  Odwróć sytuację i nie trać czasu. Postaw swoje warunki, od których uzależniasz współpracę z agencją i wyjedź do pracy na najbardziej odpowiadających Ci zasadach. 

   

  opiekunka_decyduje2.jpg
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
 • opiekunka_decyduje2.jpg.

   

  Cytuj

  Kinga: Zmarnowałam kilka dni na latanie po stronach agencji, które nie dawały mi takiej jak chciałam stawki, albo umowa była nie ta, a jak już wszystko było super to się okazywało, że zus od 100 zł i kolejny dzień zmarnowany. A tu podałam to czego szukam i w ciągu 1 dnia wiedziałam na czym stoję i kto mi da to czego oczekuję. Super!

  Cytuj

  Anna Chmura: Od tego multiformularza każdy powinien zaczynać szukanie pracy i dopiero jeżeli nic nie wybierze to powinien szukać na własną rękę, bo szukanie samemu to kilka dni dzwonienia i słyszenia, że chce pani za dużo, że to nie koncert życzeń, że na takich warunkach to nie u nas itd. A tu się okazuje, że za jednym razem można załatwić wszystko, bo dzwonią zainteresowani twoją osobą znając twoje warunki i mam wrażenie, że zależy im bardziej, bo nie wiedzą czy nie wybierzesz innej oferty!

  Cytuj

  Joanna: Dostałam ofertę m.in. od agencji, o której nic nie słyszałam i nawet bym do niej nie dotarła. Tych agencji jest za dużo, a ta rekrutacja sprawia że dostałam oferty których oczekiwałam.

  Cytuj

  Monika: Mam bardzo podstawowy język i dostawałam oferty za 900 euro. Dzięki wam znalazłam pracę za więcej nie kiwając palcem. To jest genialne rozwiązanie. Bardzo dziękuję, bo każde euro jest na wagę złota.

  Cytuj

  Marianna: Nie dostałam tego czego szukałam, ale przynajmniej mam pewność, że mam dobre warunki. Będę co jakiś czas sprawdzała, bo to dobry pomysł.

  Dołącz do nich wypełniając multiformularz i pracuj w opiece na najlepszych dla siebie warunkach! To Ty wybierasz zasady!

   

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...