Skocz do zawartości
Reklama:

 •  

  Szukasz pracy w opiece?
  Odwróć sytuację i postaw swoje warunki wielu agencjom naraz lub aplikuj do wybranych pracodawców.

   

 • Postaw swoje warunki agencjom

 • opiekunka_decyduje2.jpg

  Praca w Niemczech dla Opiekunek

  Szukasz uczciwej firmy, która dba o Opiekunki i spełnia Twoje wymagania dotyczące wynagrodzenia, ZUS-u i rodzaju umowy? Masz dosyć przeglądania dziesiątek stron agencji i tematów opinii? 

  Odwróć sytuację i nie trać czasu. Poinformuj rekruterów o tym, że szukasz pracy i czekasz na oferty zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

  euro

  WYNAGRODZENIE

  do 1700€ (zlecenie, o pracę, warunki niemieckie) lub do 2500€ (działalność) na rękę
  (uzależnione od rodzaju umowy, oferty, znajomości języka i posiadanego doświadczenia)

  zus

  SKŁADKI ZUS

  od najniższych do średniej krajowej (4263 zł)
  (do wyboru)

  umowa

  RODZAJ UMOWY

  umowa zlecenie, o pracę, warunki niemieckie, działalność
  (
  do wyboru)

  Aż 91 procent Opiekunów uznało otrzymane oferty za optymalne lub lepsze od dotychczasowych. Dołącz do nich wypełniając multiformularz i pracuj w opiece na najlepszych dla siebie warunkach! To Ty wybierasz zasady!

   

  opiekunka_decyduje2.jpg

  multiFormularz

  Podaj poniżej warunki pracy, od  których uzależniasz współpracę z agencją. Otrzymasz oferty zgodne z Twoimi oczekiwaniami! 

   


  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez rekruterów (lista) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych).

 •  

  ssl.png

  Wysyłka formularza odbywa się w bezpiecznym połączeniu SSL gwarantującym zachowanie poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Zastosowanie szyfrowania komunikacji zostało potwierdzone certyfikatem RapidSSL. 

   

   

×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się