Skocz do zawartości
 • Wybierz formę ogłoszenia:

   

  Dam pracę prywatnie (bez agencji)


  Masz prywatne zlecenie? Dodaj ogłoszenie, by dotrzeć do osób zainteresowanych prywatnymi ofertami. Uwaga! Nie dodawaj tutaj ofert z agencji! Tego typu ogłoszenia są kasowane, a konto usuwane.

   

  Szukam prywatnej oferty (bez agencji)


  Szukasz zlecenia prywatnego? W tym miejscu możesz dodać swoje ogłoszenie, by osoby szukające Opiekunek mogły łatwo do Ciebie dotrzeć.

   

  Polecam sztelę z mojej agencji/firmy


  Twoja agencja szuka zmienniczki na Twoje zlecenie? W tym miejscu możesz polecić znaną Ci ofertę i krótko ją opisać. Ty otrzymasz od agencji premię za skuteczne polecenie, a osoba szukająca pracy ma dzięki Tobie szansę na rozpoczęcie pracy w sprawdzonym i polecanym przez Ciebie miejscu. 

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...