Skocz do zawartości
 • multiFormularz dla Opiekunów
  Wyjedź do pracy w Niemczech na najlepszych warunkach!

 •  

  Wybierz najlepszą dla siebie ofertę!

  Szukasz sprawdzonej firmy, która dba o Opiekunki i spełnia Twoje wymagania dotyczące wynagrodzenia, ZUS-u i rodzaju umowy? Chcesz mieć pewność, że zrobiłaś wszystko, by zarabiać więcej lub chcesz zmienić agencję? Masz dosyć przeglądania dziesiątek stron agencji i wypełniania skomplikowanych formularzy? Odwróć sytuację i nie trać czasu. Postaw swoje warunki i aplikuj za jednym razem do wybranych przez siebie agencji. Już w ciągu 1 dnia roboczego dowiesz się, w której firmie zarobisz najwięcej na interesujących Cię zasadach współpracy.

  Stworzony przez niezależne forum opiekunkaradzi.pl multiformularz wypełniło już ponad 4 tysiące Opiekunów! Dołącz do nich i wyjedź do Niemiec na najlepszych warunkach.

  Aż 91 procent Opiekunów uznało otrzymane oferty za optymalne lub lepsze od dotychczasowych!

  Cytuj

  Anna Chmura: Od tego multiformularza każdy powinien zaczynać szukanie pracy i dopiero jeżeli nic nie wybierze to powinien szukać na własną rękę, bo szukanie samemu to kilka dni dzwonienia i słyszenia, że chce pani za dużo, że to nie koncert życzeń, że na takich warunkach to nie u nas itd. A tu się okazuje, że za jednym razem można załatwić wszystko, bo dzwonią zainteresowani twoją osobą znając twoje warunki i mam wrażenie, że zależy im bardziej, bo nie wiedzą czy nie wybierzesz innej oferty!

  Cytuj

  Joanna: Dostałam ofertę m.in. od agencji, o której nic nie słyszałam i nawet bym do niej nie dotarła. Tych agencji jest za dużo, a ta rekrutacja sprawia że dostałam oferty których oczekiwałam.

  Cytuj

  Monika: Mam bardzo podstawowy język i dostawałam oferty za 900 euro. Dzięki wam znalazłam pracę za więcej nie kiwając palcem. To jest genialne rozwiązanie. Bardzo dziękuję, bo każde euro jest na wagę złota.

  Cytuj

  Anna Lasocka: Od kilku dni szukałam pracy, aż wreszcie skorzystałam z formularza i w ciągu kilku godzin miałam w czym wybierać. Jestem bardzo zadowolona, bo zaoszczędziłam sobie kupę nerwów i czasu. Dziękuję.

  Cytuj

  Wiesława: Wpisałam, że chcę zarabiać 100 euro więcej niż dotąd miałam i o dziwo dokładnie tyle mi zaoferowano. Dzwonienie po agencjach nie ma już sensu. Myślałam, że nie jest źle, ale okazało się, że może być lepiej.

  Cytuj

  Marianna: Nie dostałam tego czego szukałam, ale przynajmniej mam pewność, że mam dobre warunki. Będę co jakiś czas sprawdzała.

  Dołącz do nich wypełniając multiformularz i pracuj w opiece na najlepszych dla siebie warunkach! To Ty wybierasz zasady!

   

 • opiekunka_decyduje2.jpg

  Formularz

  Podaj warunki pracy, od  których uzależniasz współpracę z agencją.
  v

   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak
   lub   Wszystko / Brak

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...