Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, INEZ napisał:

Załóż poradnik to zobaczymy czy to to samo ciasto :)

Niee...Ja je robiłam raz z przepisu teściowej mojego dziecięcia . Mój man stwierdził wtedy , że Danuty było lepsze ....ja...mnie zebrało na pieszczoty i kazałam mu pocałować mnie w doope ...i tyle . Więcej nie podjęłam się wypieku powyższego ....wolałam wykonać te sprawdzone ...moje wypiekixd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niee...Ja je robiłam raz z przepisu teściowej mojego dziecięcia . Mój man stwierdził wtedy , że Danuty było lepsze ....ja...mnie zebrało na pieszczoty i kazałam mu pocałować mnie w doope ...i tyle . Więcej nie podjęłam się wypieku powyższego ....wolałam wykonać te sprawdzone ...moje wypiekixd

Założę poradnik z tym przepisem .Ja tylko raz je upiekłam ale niczego sobie było i nawet sycące to i na obiad można by było się nim zapchać :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciiii ....podejrzalam w lodówce ...Na dzisiejszy obiad : jakieś z owocami , bitą śmietaną i galaretką ....Na wszelki wypadek zjadłam 2 nieduże jabłka . Obiadu o 13- tej , jak rozpocznie się moja wolna poldniowka jeść nie będę ...pełna jestem. ...zjem za półtorej godziny xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ciiii ....podejrzalam w lodówce ...Na dzisiejszy obiad : jakieś z owocami , bitą śmietaną i galaretką ....Na wszelki wypadek zjadłam 2 nieduże jabłka . Obiadu o 13- tej , jak rozpocznie się moja wolna poldniowka jeść nie będę ...pełna jestem. ...zjem za półtorej godziny xd

No i gitara :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry tutaj, bo nie bede specjalnie po watkach latac.Dzielo moich rak zostalo juz napoczete, bo jak nie ma kto przyjsc, to zawsze jakas nawiedzona koscielna kolezanka  przyczlapie.

Ale to obiad nie byl.

Opozniony pociag do brzuszka zawiozl rybke, podsmazone ziemniaczki i surowke z roszponki. 

Babunia az westchnela: jaka dobra ta rybka. Pewnie, ze dobra, bo dorsz.

Teraz odpoczywa objedzona jak bak.

A ja tez mam zasluzony odpoczynek, bo zeby z babciami nie siedziec...prasowalam.

Czego sie nie zrobi , zeby miec spokoj:haha:

IMG_20180909_124634[1].jpg

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, hawana napisał:

Dzien dobry tutaj, bo nie bede specjalnie po watkach latac.Dzielo moich rak zostalo juz napoczete, bo jak nie ma kto przyjsc, to zawsze jakas nawiedzona koscielna kolezanka  przyczlapie.

Ale to obiad nie byl.

Opozniony pociag do brzuszka zawiozl rybke, podsmazone ziemniaczki i surowke z roszponki. 

Babunia az westchnela: jaka dobra ta rybka. Pewnie, ze dobra, bo dorsz.

Teraz odpoczywa objedzona jak bak.

A ja tez mam zasluzony odpoczynek, bo zeby z babciami nie siedziec...prasowalam.

Czego sie nie zrobi , zeby miec spokoj:haha:

IMG_20180909_124634[1].jpg

Zostało coś dla mnie? Please.....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zostało coś dla mnie? Please.....:oklaski:

Zostal kawalek, bo babcie nie byly w stanie zjesc. A jak bedzie malo to wrabiemy jeszcze czekolade na pol, bo moja pdp czekolady nie je. Przyjezdzaj natentychmiast.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch godzin obiad czynię...:haha: Ano wsadziłam do piekarnika trzy udźce indycze...:haha: I do tego zaplanowałam czerwoną kapustkę zasmażaną...:oklaski: Kapustka gapi się na mnie wdzięcznie, ale nijak nie chce mi się jej kroić...:szydera: Czekam niecierpliwie na ochotę...do pracy ochotę...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem córka Pdp przyniosla z ogródka ogórki i paprykę.

Zrobił mi się mały zapas więc dzisiaj mizeria na obiad. Jajka sadzone i puree ziemniaczane. 

Bedzie bardzo ekologicznie bo wszystko swojskie. 

Puree z koperkiem z mojego ogródka. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watrobka smazona, jablka z cebula, tluczone ziemniaczki z koperkiem.

Babunia chetnie mnie podglada w kuchni, Parkinson nie pozwala jej pomagac. Jak zobaczyla watrobke, to powiedziala, ze nie bedzie jesc. No to ja jej na to, ze zjem ja i pies, dla niej machne smazone kielbaski.

Poszla przetrawic, to co uslyszala, a potem wrocila, zeby powiedziec, ze ona zje watrobke.

A potem tak palaszowala, ze dla psa zostal tylko malenki kawalek.

Dobrze, ze pojadl surowej. Dostal jak wykroilam blony:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LACH napisał:

Zupa z dyni, drugie, sałata extra, sałatka owocowa, expresso. Dzień w dzień.:szydera:

Podstawiane mam pod japapaszczę:hura:

Muszę Was czymś wreszcie pod()irytować!

:zdrówko:

Screenshot_20180910-152150.png

Mnie to dopinguje do tego ,żeby bardziej przykładać się do goto wania :zdrówko: niech i inni się (za) gotują !!!!!!!;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...