Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie nasza @Betty się dzisiaj wałęsa ,zgubiła drogę na  forum? 

ale nudy jak nie ma mojego @Łukaszka, nawet ekstrasków dzisiaj nie było:płacz:,,już nie wspomnę o buziaczkach i całuskach-ach ! 

tylko patrzcie jak zaraz odezwie się kochaś bez portek ale z browarem-hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa:  świeżutka dla Wszystkich,,,od rana nogi mnie niosą wszędzie i do kuchni i do salonu itd. Babcia jak mnie zobaczyła rano to buzka usmiechnięta od rana-czyli wróciła do żywych-hahahhaha , az miło,,więc tą energię Wam przekazuję  i aby fajnie i spokojnie minął dzień..oczywiście full :love:buziaków i full usmiechu ,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

:kawa::kawa::kawa:  świeżutka dla Wszystkich,,,od rana nogi mnie niosą wszędzie i do kuchni i do salonu itd. Babcia jak mnie zobaczyła rano to buzka usmiechnięta od rana-czyli wróciła do żywych-hahahhaha , az miło,,więc tą energię Wam przekazuję  i aby fajnie i spokojnie minął dzień..oczywiście full :love:buziaków i full usmiechu ,,,,

Witaj @Blondi dziękuje za :kawa: smaczna .Milego dnia wszystkim życzę 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blondi napisał:

A gdzie nasza @Betty się dzisiaj wałęsa ,zgubiła drogę na  forum? 

ale nudy jak nie ma mojego @Łukaszka, nawet ekstrasków dzisiaj nie było:płacz:,,już nie wspomnę o buziaczkach i całuskach-ach ! 

tylko patrzcie jak zaraz odezwie się kochaś bez portek ale z browarem-hahahhaha

jestem kochani moi, jeeeeestem... po strasznej nocy, ale jestem... a dlaczego straszna? hm, mialam bardzo realistyczny sen... tak realistyczny, ze az sie obudzilam zmeczona i wypompowana... snilo mi sie moje miasto i... katastrofa samolotu.... nie, nie, to nie byl tamten smoleski samolot, ale normalny.... lądowal w rzece i pomagalam ludzi wyprowadzac,bo wyszlo, ze malo kto umial plywac, a do nich trzeba bylo podplynac wplaw... ale dalam rade, tak sie zmachalam, ze mowie Wam,rano po obudzeniu czulam jakbym te noc na akcji ratunkowej rzeczywiscie spedzila... 

@Blondi Blondasku, nie pisz nawewt tak, bo wywolasz wilka z lasu, niech tam siedzi i sie nie uaktywnia.... plisssss ... nikomu go nie brakuje, wierz mi... milego dzionka dla wszystkich :) u mnie :kawa:   juz byla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

Witaj @Blondi dziękuje za :kawa: smaczna .Milego dnia wszystkim życzę 

Wlasnie pije druga kawke sama , pierwsza z parka podopiecznych juz o 7.30  taki tu rythmus niestety. Rowniez zycze milego dnia. juz nie jako alien haha.

30 minut temu, adamos1 napisał:

to jest moja idolka--wybaczcie   ,dzieki  niej nie ma III Wojny !!!

Dziadek  Francuz rodowity zartuje, ze musi (do mnie) z samego rana gadac po niemiecku, ktorego nie cierpi, ale musial sie uczyc , gdy Strassburg podlegal Niemcom, co nie przeszkadzalo mu jakos wziac sobie Niemke za zone .haha..O Merkel ma inne zdanie....jak i j rodzina z Niemiec jego zony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Barrakuda napisał:

 

2 godziny temu, erika napisał:

Witaj @Blondi dziękuje za :kawa: smaczna .Milego dnia wszystkim życzę 

Wlasnie pije druga kawke sama , pierwsza z parka podopiecznych juz o 7.30  taki tu rythmus niestety. Rowniez zycze milego dnia. juz nie jako alien haha.

 

@Barrakuda oj to masz fajnie ,że masz z kim :kawa: wypić:) , ja niestety tylko z Wami , chyba że mam gości. Ja nie robię mojej Pdp , chyba że po południu kapuczino. Miłego dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to 6 rano piję kawusię sama -wychodzę na ogród i kawusia i papierosek-w parze super smakuje,,,dotleniam się i odtleniam ,,,hahhaha a potem kawusia z PDP i śniadanko,,,razem jak przystało w porządnym domu,,,wszyscy przy stole jak za dawnych czasów w dziecinstwie w niedzielę,,jak to wszyscy byli w domu,,,to wtedy leciało kakao i ciasto drożdzowe z kruszonką-juz mi pachnie to ciasto i to kakao,,,,:hahaha::serce::hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :), z Wami kawka smakuje tak, że aż miło:love:.

@Barrakuda, kiedyś moi PDP-Szwajcarzy, z kantonu niemieckojęzycznego bardzo źle wspominali pobyt we Francji, szczególnie w restauracji długo czekali na kelnera, w hotelu było również niemiło, właśnie ze względu na posługiwanie się j. niemieckim:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zawiść ,tylko zawiść ,że im sie lepiej powodzi ha ha ....a  dlaczego?   już pisałem.

3 godziny temu, Barrakuda napisał:

Wlasnie pije druga kawke sama , pierwsza z parka podopiecznych juz o 7.30  taki tu rythmus niestety. Rowniez zycze milego dnia. juz nie jako alien haha.

Dziadek  Francuz rodowity zartuje, ze musi (do mnie) z samego rana gadac po niemiecku, ktorego nie cierpi, ale musial sie uczyc , gdy Strassburg podlegal Niemcom, co nie przeszkadzalo mu jakos wziac sobie Niemke za zone .haha..O Merkel ma inne zdanie....jak i j rodzina z Niemiec jego zony.

 

4 godziny temu, adamos1 napisał:

to jest moja idolka--wybaczcie   ,dzieki  niej nie ma III Wojny !!!

tylko zawiść  płynie z niektórych ust... a czy Polacy  byli by lepsi gdyby mieli tą siłe  co Hitler?  ...obawiam się ,że nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ----kocham niemiecki w śpiewie  nie w mowie,coś pozostało  z młodzieńczych lat,nie przeżyłem wojny ,ale "klimat" pozostał.Nie zapomnę ,kiedy jechałem do NRD -Berlin  i młodzi Niemcy  mieli wypite ,myślałem ,że wysiąde...  tak ,to pozostało z naszych filmów i "sztucznych" alarmów w szkole,kiedy to musieliśmy się chować w piwnicach ,bo agresor chce napaść  na Polske!Idiotyzm! Teraz  w Polsce jest ta sama polityka.Może  nie Niemcy a Rosjanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, erika napisał:

@Barrakuda oj to masz fajnie ,że masz z kim :kawa: wypić:) , ja niestetyTvylko z Wami , chyba że mam gości. Ja nie robię mojej Pdp , chyba że po południu kapuczino. Miłego dnia 

Wlasnie lubie pic sama  nawet o 6-tej tak jak pisze Blondi , najchetniej jeszcze w betach w domu tez tak  pije i , tak mialam w ostatnim miejscu i wczesniej, szlam do Omci dopiero okolo  8-ej , ogladala do tego czasu w lozku Tv. Tu jest inaczej, mieszkam w innej czesci domu a oni juz sa na salonach o 7.20 i czekaja pijac wode.  a wiec nie mam czasu niestety delektowac sie  sama poranna kawka , zreszta w innych miejscach nie musialam celebrowac wspolnych sniadan, rano wystarczy mi  tylko kawa a tu musze siedziec i rozmawiac, Monsieur lubi duzo gadac po niemiecku, a niby nie cierpi tej mowy haha...

3 godziny temu, Florcia napisał:

Witajcie :), z Wami kawka smakuje tak, że aż miło:love:.

@Barrakuda, kiedyś moi PDP-Szwajcarzy, z kantonu niemieckojęzycznego bardzo źle wspominali pobyt we Francji, szczególnie w restauracji długo czekali na kelnera, w hotelu było również niemiło, właśnie ze względu na posługiwanie się j. niemieckim:(.

Z tym czekaniem w restauracji to akurat sie zgadza, myslalam, ze elegancja Francja a   jest inaczej . Co do niemieckiego dali mi rade, gdy bede chciala o cos spytac  po niemiecku to tylko starych ludzi , uczyli sie no i moge miec szczescie trafic na rodowitych Niemcow, mlodzi mowia po francusku a sporo "nie uwaza" niemieckiego i juz.

Godzinę temu, adamos1 napisał:

tylko zawiść ,tylko zawiść ,że im sie lepiej powodzi ha ha ....a  dlaczego?   już pisałem.

 

tylko zawiść  płynie z niektórych ust... a czy Polacy  byli by lepsi gdyby mieli tą siłe  co Hitler?  ...obawiam się ,że nie!

Tu  we Francji i ta rodzina babki z Niemiec  nie maja  na mysli  prahistorii z Hitlerem w tle tylko  aktualne wydarzenia  i stad ta niechec  do Merkel, jaka zawisc ? Niemcy Niemcom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie apropos aktualnych wydarzen , kurde dopiero  przyjechalam a tu  wlasnie w Strasburgu nozownik Allahu Akbar, zaatakowal ortodoksyjnego Zyda ale jak o tym przeczytalam to troche nieswojo sie poczulam. Podobno policja chodzi po miescie z bronia przygotowana  "sofort"na cel ale  to widac nie pomaga.  Bede chyba siedziala przez caly pobyt na tych przedmiesciach. Dziadki tez wkurzone, komu tam dzis w glowie Hitler, chociaz  babka mowi, ze wtedy Ordnung byl przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Barrakuda napisał:

A wlasnie apropos aktualnych wydarzen , kurde dopiero  przyjechalam a tu  wlasnie w Strasburgu nozownik Allahu Akbar, zaatakowal ortodoksyjnego Zyda ale jak o tym przeczytalam to troche nieswojo sie poczulam. Podobno policja chodzi po miescie z bronia przygotowana  "sofort"na cel ale  to widac nie pomaga.  Bede chyba siedziala przez caly pobyt na tych przedmiesciach. Dziadki tez wkurzone, komu tam dzis w glowie Hitler, chociaz  babka mowi, ze wtedy Ordnung byl przynajmniej

Moja pdp opowiadała, że za Hitlera w DE Niemcy, którzy nie sprzeciwiali się jego polityce mieli dobrze, wręcz bardzo dobrze, po wojnie było ciężko, zwłaszcza wsch Niemcy. W 1948 r wprowadzili niemieckie marki i znowu się poprawiło. Przez trzy lata mieli ciężko, a narzekają jakby to 30 lat trwało. U nas od początku wojny było bardzo trudno i długo po wojnie, teraz też za kolorowo nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, emma napisał:

Moja pdp opowiadała, że za Hitlera w DE Niemcy, którzy nie sprzeciwiali się jego polityce mieli dobrze, wręcz bardzo dobrze, po wojnie było ciężko, zwłaszcza wsch Niemcy. W 1948 r wprowadzili niemieckie marki i znowu się poprawiło. Przez trzy lata mieli ciężko, a narzekają jakby to 30 lat trwało. U nas od początku wojny było bardzo trudno i długo po wojnie, teraz też za kolorowo nie jest.

Nie pierwszy raz spotkalam sie z tym , ze starsi ludzie w De , ktorzy pamietaja rzady Hitlera, dobrze wspominaja tamte czasy, ale zdarzylo mi sie slyszec tez od mlodszych, ze wtedy to byly inne Niemcy .,  Co prawda mowia, ze  ta straszna wojna nie powinna sie wydarzyc , nie chca nikogo dyskryminowac ale  nie sa zbyt  przychylni , aby tak bylo jak jest  i wlasnie oni przewaznie choc nie tylko  nie popieraja polityki Merkel, nie jest na pewno ich idolka hehe.  My mamy inne problemy, ekonomicznie trudno  Niemcom dorownac, ale i tak narzekaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość Ł[email protected] napisał:

witajcie miło:) pozdrawiam miło Panie:)  jestem na urlopie,proszę do mnie nie dzwonić w błachych sprawach,haha. żart. Blondi,buziaczki.bo pewnie jesteś spragniona namiętności :) haha

Tylko mi się nie rozbestwij na tym urlopiku,,,jasne ,że jestem wszystkiego spragniona ,dobrze wiesz jak,,,wiesz jaka nuda bez Ciebie? Baw się dobrze ,,,urlopuj i wracaj,,buziak specjalny ,wiesz jaki-hahhaha

a jesteś jako gośc bo to nowa moda na forum,,,:love:

Tylko mi o sobocie nie zapomnij,,,,tany tany!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...