Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, erika napisał:

Witam wszystkich serdecznie:) zapraszam na :kawa:  @Blondi kochana jak

tylko będziesz. frertik to się z nami

tez napij :kawa: . Miłego  dnia wszystkim życzę 

Dziewczynki dojechałam cała i zdrowa,,,wypiłam już tyle kawusi bo bardzo organizm się domagał,,,pyszna,,może nie taka jak w domu ale pyszna,,,

zmęczona jestem bo przegadałam z facetem jednym pół nocy,,już myślałam ,że będę miała dwa miejsca dla siebie to się wyłożę i może trochę usnę , a pilocik jednego facecika przed samym odjazdem przenióśł z końca do mnie,,,i facecik okazał się bardzo rozmowny a ja jestem gaduła też ,to gadulec poleciał równo,,a ja nigdy nie śpię w autobusie ,,nigdy-może na minutkę ,,dowiedziałam sie o całej rodzinie i o żonie ,która też pracuje jako opiekunka ale na czarno,,,okazało się ,że facecik mieszka niedaleko mnie ,,8 km to jazda rowerem,,,to tyle z autobusu,,,

a mój mądrala czekał na mnie i dziękował mi ,że przyjechałam ,,,co te zmienniczki tutaj nawyprawiały ,,masakra,,,nawet zniszczyły stolik mój ulubiony ,,gdzie laptop stał,pijana musiała wpaśc na niego i lampe zniszczyła,stojącą na nim,,,wierzyć się nie chce co tu musiało się dziac,,,

ale moją babcię też muszę nawrócic,,smutna ,smutna i zamknięta ,,parę dni mi zajmie,aż sobie dobrze mnie przypomni,,,buziaczki dla wszystkich,,,tych stęsknionych i nie stęsknionych,,,,:love:

3 godziny temu, erika napisał:

A może tak z rana po :kawa:  gimnastyka :)

 

 

a wiecie jak mi się chciało tańczyć w autobusie-taka fajna muza leciała i nogi juz chodziły,,,roztańczyłam się i to bardzo,,,

@erika na początek dnia jak najbardziej lambada-buziak

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

Dziewczynki dojechałam cała i zdrowa,,,wypiłam już tyle kawusi bo bardzo organizm się domagał,,,pyszna,,może nie taka jak w domu ale pyszna,,,

zmęczona jestem bo przegadałam z facetem jednym pół nocy,,już myślałam ,że będę miała dwa miejsca dla siebie to się wyłożę i może trochę usnę , a pilocik jednego facecika przed samym odjazdem przenióśł z końca do mnie,,,i facecik okazał się bardzo rozmowny a ja jestem gaduła też ,to gadulec poleciał równo,,a ja nigdy nie śpię w autobusie ,,nigdy-może na minutkę ,,dowiedziałam sie o całej rodzinie i o żonie ,która też pracuje jako opiekunka ale na czarno,,,okazało się ,że facecik mieszka niedaleko mnie ,,8 km to jazda rowerem,,,to tyle z autobusu,,,

a mój mądrala czekał na mnie i dziękował mi ,że przyjechałam ,,,co te zmienniczki tutaj nawyprawiały ,,masakra,,,nawet zniszczyły stolik mój ulubiony ,,gdzie laptop stał,pijana musiała wpaśc na niego i lampe zniszczyła,stojącą na nim,,,wierzyć się nie chce co tu musiało się dziac,,,

ale moją babcię też muszę nawrócic,,smutna ,smutna i zamknięta ,,parę dni mi zajmie,aż sobie dobrze mnie przypomni,,,buziaczki dla wszystkich,,,tych stęsknionych i nie stęsknionych,,,,:love:

a wiecie jak mi się chciało tańczyć w autobusie-taka fajna muza leciała i nogi juz chodziły,,,roztańczyłam się i to bardzo,,,

@erika na początek dnia jak najbardziej lambada-buziak

@Blondi moje ty :serce: jak się cieszę ,że już jesteś::całus: cała i zdrowa:) Poźniej pogadamy, odpoczywaj  , wiem ,wiem jak to jest jak się wraca na sztelę ..  u mnie tym razem szybciutko moja pdp doszła do siebie! ..Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty sama sobie rządzę,,chodz mądrala podał mi jadłospis na dziś i jutro a na następne dni powiedział ,ze sama będę wiedziała,,,,no to mam super wypasione autko i mogę np. @Łukaszka gdzieś tam podrzucić z walizkami,,, buziaczek:love:

Betty uważam ,że dobrze się stało z tą stellą , przecież to niewola a nie praca,,,będzie następna i może już w cywilizowanym świecie ,,,będzie dobrze,,,buziaki:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pdp lubi olimpiadę i ogląda codziennie. Dziś jednak o 20:15 na sat3 będzie oglądać film dokumentalny, ponieważ to są informacje potrzebne wszystkich. Zaglądam w program TV, a tam Wundenwerk penis. Pdp ma 97 lat i głowa dobrze jej pracuje Pytam czy na pewno o to chodzi, a ona całkiem poważnie, że tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, emma napisał:

Moja pdp lubi olimpiadę i ogląda codziennie. Dziś jednak o 20:15 na sat3 będzie oglądać film dokumentalny, ponieważ to są informacje potrzebne wszystkich. Zaglądam w program TV, a tam Wundenwerk penis. Pdp ma 97 lat i głowa dobrze jej pracuje Pytam czy na pewno o to chodzi, a ona całkiem poważnie, że tak ;)

@emma a więc ma się dobrze :)  czytałam kiedyś taką książkę "człowiek a sex" .. tak są takie przypadki :) .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, emma napisał:

Moja pdp lubi olimpiadę i ogląda codziennie. Dziś jednak o 20:15 na sat3 będzie oglądać film dokumentalny, ponieważ to są informacje potrzebne wszystkich. Zaglądam w program TV, a tam Wundenwerk penis. Pdp ma 97 lat i głowa dobrze jej pracuje Pytam czy na pewno o to chodzi, a ona całkiem poważnie, że tak ;)

ale super babcia -kochała sex i tyle,,,emma w wieku 97 lat i głowa dobrze pracuje -trzeba babciuni dziadziusia też z dobrze pracującym penisem poszukać-żartowałam,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież ,nie wytrzymam jak czegoś nie wsadzę -hahahhaha,,,dla babci nawet 97 letniej,,a co nie może? napewno by się jej spodobało,,,marzymy sobie albo działamy w realu,,,,wszystko może się zdarzyć,,,:serce::serce::serce:,,moje skarbeczki sa gdzieś tam daleko,,,,,:love::love: perełko moja!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

ale super babcia -kochała sex i tyle,,,emma w wieku 97 lat i głowa dobrze pracuje -trzeba babciuni dziadziusia też z dobrze pracującym penisem poszukać-żartowałam,,,:hahaha:

Próbowałam już, ale nie chciała. Obok jest opiekunka Polka u dziadka. Chciałyśmy, aby się spotykali, ponieważ nie siedzieliby sami oraz my też moglibyśmy porozmawiać, a nie tylko z dziadkami ;), ale moja nie chciała. Dziadek jest spoko, bardzo miły człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, emma napisał:

Próbowałam już, ale nie chciała. Obok jest opiekunka Polka u dziadka. Chciałyśmy, aby się spotykali, ponieważ nie siedzieliby sami oraz my też moglibyśmy porozmawiać, a nie tylko z dziadkami ;), ale moja nie chciała. Dziadek jest spoko, bardzo miły człowiek.

jesteście niemożliwe babeczki,,,a staruszka uparta jaka,,,:love::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej babci puszczam ,,Cipulenkę ,Moja mała blondyneczko" i całą resztę ,,Czy lubicie to?" -babcia już sobie mnie przypomniała i już zadowolona od ucha do ucha,,,,juz się smieje,także szybko dotarłam do niej,,,  ma się te sposoby jeszcze jak bym potanczyła z nią to już w ogóle by byla w siódmym niebie,,,na tv nie ,nawet nie ma mowy ona wraca do mnie i chce ze mną coś słuchac,,,ja ją ciągnę do salonu a ona wraca do mnie z salonu-hahhahahha,,zabawa w chodzonego,,,zaraz lody będą jeszcze,,podtuczymy się troszkę,,:lody: i dla Was też mam:lody::lody::lody:

:płacz:coś nam się chłopaki wykruszyli -gdzie Ci mężczyzni?????? pouciekali gdzieś w swoje strony ,,,hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi a Ty już z powrotem do mądrali przyjechałaś?! No, no, no szybka jesteś niesłychanie:hahaha:...Pamiętam, że niedawno ładnie Ciebie pożegnali, dostałaś "laurkę" za wzorową pracę i widzę, że równie ładnie Ciebie mądrala powitał:). Gratuluję i życzę miłej pracy a PDP szybko zauważy i odczuje, że przyjechałaś:love:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Florcia napisał:

@Blondi a Ty już z powrotem do mądrali przyjechałaś?! No, no, no szybka jesteś niesłychanie:hahaha:...Pamiętam, że niedawno ładnie Ciebie pożegnali, dostałaś "laurkę" za wzorową pracę i widzę, że równie ładnie Ciebie mądrala powitał:). Gratuluję i życzę miłej pracy a PDP szybko zauważy i odczuje, że przyjechałaś:love:.

Normalnie wsciku dostali za mną,,,telefon za telefonem abym tylko wróciła,,,i tak Florcia wyszło,,,że teraz doprowadzam mieszkanko bo wszystko poprzestawiały ziemnniczki,,a mądrala chce tak jak było zawsze,więc w kuchni już jest wszystko tak jak było i już jest szczęsliwy,,,,zawsze powtarzam ,nie przestawiać niczego ,to są nawyki ludzi starszych i to jest ich kuchnia,,no wez zobacz wpadnie niesamowita dekoratorka i owoce ustawi dziadkowi za plecami,,,a on zawsze miał te owocki przed sobą na widoku,,,,:love: a miałam jechać do innych fikołków ,ale jak tak bardzo oni chcieli to i ja zmiękłam,,znam i wiem co może być,,,warunki super,,,ciągle mi dziękuje ,że jestem,,,miłe,,zobaczymy do kiedy-hahahha :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Blondi napisał:

Ja swojej babci puszczam ,,Cipulenkę ,Moja mała blondyneczko" i całą resztę ,,Czy lubicie to?" -babcia już sobie mnie przypomniała i już zadowolona od ucha do ucha,,,,juz się smieje,także szybko dotarłam do niej,,,  ma się te sposoby jeszcze jak bym potanczyła z nią to już w ogóle by byla w siódmym niebie,,,na tv nie ,nawet nie ma mowy ona wraca do mnie i chce ze mną coś słuchac,,,ja ją ciągnę do salonu a ona wraca do mnie z salonu-hahhahahha,,zabawa w chodzonego,,,zaraz lody będą jeszcze,,podtuczymy się troszkę,,:lody: i dla Was też mam:lody::lody::lody:

:płacz:coś nam się chłopaki wykruszyli -gdzie Ci mężczyzni?????? pouciekali gdzieś w swoje strony ,,,hahahha

nie wykruszyli się ha ha ,moją żona odjechała teraz możemy dalej figlować hi hi---teraz poważnie.....jesteś już na "starych śmieciach"?  ,mój PDP   już w Altheimer     ,ale o d Listopada zaczynam nową stelę   ,jestem w dalej  gdzie byłem do końca września ,to za zasługi hi hi ,no cóż nie piszę za dużo ,bo co niektórzy odbiorą to ,że się chwalę  ,miło pozdrawiam i spokojnych dzionek!

1 godzinę temu, Blondi napisał:

No przecież ,nie wytrzymam jak czegoś nie wsadzę -hahahhaha,,,dla babci nawet 97 letniej,,a co nie może? napewno by się jej spodobało,,,marzymy sobie albo działamy w realu,,,,wszystko może się zdarzyć,,,:serce::serce::serce:,,moje skarbeczki sa gdzieś tam daleko,,,,,:love::love: perełko moja!!!

 

ujeło mnie to....kiedy to było?--wczoraj?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Florcia napisał:

@Blondi a Ty już z powrotem do mądrali przyjechałaś?! No, no, no szybka jesteś niesłychanie:hahaha:...Pamiętam, że niedawno ładnie Ciebie pożegnali, dostałaś "laurkę" za wzorową pracę i widzę, że równie ładnie Ciebie mądrala powitał:). Gratuluję i życzę miłej pracy a PDP szybko zauważy i odczuje, że przyjechałaś:love:.

Tu na forum tez jest  to zauwazalne  , od razu inna atmosfera a ja troche  romantycznie, moze smetnie  ale z dobrym zakonczeniem .

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gość Barrakuda napisał:

Tu na forum tez jest  to zauwazalne  , od razu inna atmosfera a ja troche  romantycznie, moze smetnie  ale z dobrym zakonczeniem .

 

właśnie  słucham.................................hm......za dużo   hałasu muzycznego,ale   póżniej  jest zauważalny tekst-Jugosławiański?   powiem Ci tylko ,byłem świadkiem na weselu   ,bodajże  w  Osjeku  -obecnie Chorwacja-wspaniałe wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gość Barrakuda napisał:

Tu na forum tez jest  to zauwazalne  , od razu inna atmosfera a ja troche  romantycznie, moze smetnie  ale z dobrym zakonczeniem .

 

@Barrakuda no wreszcie się poprawiłaś i witamy Ciebie na forum,,,romantycznie i gwałtownie-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, adamos1 napisał:

właśnie  słucham.................................hm......za dużo   hałasu muzycznego,ale   póżniej  jest zauważalny tekst-Jugosławiański?   powiem Ci tylko ,byłem świadkiem na weselu   ,bodajże  w  Osjeku  -obecnie Chorwacja-wspaniałe wrażenia.

Skad  ci sie wziela ta Chorwacja? To jest muzyka polskiej grupy "Artrosis" graja gotyk tak jak Nightwish  z utworem Elan na przyklad. Bardzo lubie ten gatunek muzyczny, wczoraj szukalam cos Artrosis i na to trafilam  utwor "Prosba' La Demande po francusku jako muzyke do znanego francuskiego filmu "Amelia" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość Barrakuda napisał:

Skad  ci sie wziela ta Chorwacja? To jest muzyka polskiej grupy "Artrosis" graja gotyk tak jak Nightwish  z utworem Elan na przyklad. Bardzo lubie ten gatunek muzyczny, wczoraj szukalam cos Artrosis i na to trafilam  utwor "Prosba' La Demande po francusku jako muzyke do znanego francuskiego filmu "Amelia" 

dzieki za informacje   ,ale    to co odsłuchałem ,tylko nasunął mi się ten pomysł ......mam  niedosłuch ,ale ,nie na tyle by nie rożróżnić jezyka-wybacz-pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

@Barrakuda no wreszcie się poprawiłaś i witamy Ciebie na forum,,,romantycznie i gwałtownie-:hahaha:

Moze nie calkiem rozwaznie .. mam chyba za duzo czasu i kombinuje  ale no niech juz tak bedzie i,. nie musze sie przedstawiac  hehe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

,,,,zawsze powtarzam ,nie przestawiać niczego ,to są nawyki ludzi starszych i to jest ich kuchnia,,no wez zobacz wpadnie niesamowita dekoratorka

Masz rację absolutną, to są częste zachowania zmienniczek. W obcym domu, u starszych, najczęściej chorych osób zachowują się jak u siebie a powinny czuć się jak gość. Fajnie je nazwałaś..."dekoratorki":hahaha:

Przy demencji nie można nawet mówić słowa "nie" do PDP, nie wolno niczego przestawiać w jej otoczeniu, bo wszelkie przestawienia, przesunięcia czy inne zmiany wywołują lęk i utratę poczucia bezpieczeństwa.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, adamos1 napisał:

dzieki za informacje   ,ale    to co odsłuchałem ,tylko nasunął mi się ten pomysł ......mam  niedosłuch ,ale ,nie na tyle by nie rożróżnić jezyka-wybacz-pozdrawiam.

Wrrrr... .Artrosis  slucham od dawna i nic wspolnego nie maja z Balkanami. tego mi nie wmowisz To polska grupa grajaca gothik, wpisz sobie w wyszukiwarke Artrosis. Ten utwor "Prosba" tez znam dobrze tylko szukalam  innego teledysku . Autor tekstu nieznany ale jak najbardziej po polsku . gdzie tu jest po ....chorwacku!?

 

http://www.tekstowo.pl/piosenka,artrosis,prosba.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...