Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez dzis wolne , wypad do centre de la ville w poniedzialek z synem , w nastepna srode juz sama . Dzis  ide poogladac okolice i male sklepiki,  wypatrzylam maly z ciuchami  pret a porter, zobacze  ten francuski szyk.Troche chlodniej  i ma padac ale przydzwigalam w walizie pare ksiazek, jest tu maly sportowy osprzet, moze pokonam lenia i bede cwiczyc no i  oczywiscie komp i muzyka poczytam , poslucham. Milego dnia.

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, erika napisał:

Witam @Betty ja tez już po , a teraz piję z Wami :kawa:  smaczną @Betty betunia zrobiłas:love: .A ja dzisiaj mam znowu wolne . Pozdrawiam i :love: dla Wszystkich 

@erika korzystaj kochana z wolnego, korzystaj, bo to w naszej pracy nie jest takie codzienne :) wiesz, wracam do czasow krola Ćwieczka i... i pranko w misce zrobilam :) ale tak zalalam Lenorem zeby sobie chodziasz stad jakies milsze zapachy zafundowac, bo w tym mieszkaniu nie ma co na nie liczyc... ostatnio widze, ze pranie reczne to moja jedyna rozrywka w tym mieszkanku, oprocz rozmow z Wami wszytskimi :) ide dzis lub jutro kupic sobie omorke na abonament zeby moc rozliczac w ramach Gewerby, bo odliczyc moge abonament... na szczescie mozna... wiec bede miala i komorke i nieograniczona liczbe minut do wygadania na terenie Austrii, pewnie po 2 dniach gadanie mi sie znudzi

oj cos czuje, ze jeden z pierwszych telefonow wykonam do @Blondi :) a to tylko dlatego, ze jej numer juz mam, a Waszego nie :) buziaki,  @erika Ericzko korzystaj z wolnego, korzystaj, i to tak zeby bylo co wspominac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

... Witam Miłe Panie,życzę miłego dnia.:kawa:    dla tych,co jeszcze nie pili,ciasteczko dla wszystkich.   :ciacho:.  Dla mojego blondaska ekstrasek  :jabłko:     i super ekstrasek :love:

o jak milo, dziekuje i milego dnia zycze. nie wiem jak Wy, ale ja mam pierwsza w zyciu Stelle, gdzie obiad jest o 11-nastej, co znaczy, ze tu juz po obiedzie, sniadanie zawsze 7:30... pozniej dluuuugo, dluuugo nic i kolacja o 19-nastej... dziwnie... dziwny jest teeeen swiat :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Betty,też tak raz miałem,obiad o 11ej. A jutro kończę pobyt. Wyjątkowa sztela,bo pdp sprawny,tylko lekka demencja.Moje obowiązki? Spacery,rano basen,zakupy,gotowanie,sprzątanie itp. Żadnych czynności stricte pielęgnacyjnych przy pdp,do czego zawsze byłem przyzwyczajony. Haha,boję się,że wyjdę z wprawy ,jak dostanę pdp,któremu pampę zmienić trzeba. :hahaha:

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

... Witam Miłe Panie,życzę miłego dnia.:kawa:    dla tych,co jeszcze nie pili,ciasteczko dla wszystkich.   :ciacho:.  Dla mojego blondaska ekstrasek  :jabłko:     i super ekstrasek :love:

Buziolki za ekstraski @Łukasz ku :love::love::love:

Zalatana i zabiegana jestem,ale fundnęłam sobie nowy telefon ,,ten co mam jest też ok! ma tylko 1 rok,, ale bateria jakaś nie dorobiona,,więc teraz mam złoty,,i będę smigac równo na nim,,kiedyś miałam z tej firmy telefon stacjonarny to badziew taki ,że hej,,ale teraz się naczytałam ,że mają dobre wypusty telefonów ,a firma Huawei,,trochę kosztował ,bo bez abonamentu ale wszystko okaże się podczas użytkowania,,i ten wykończę szybko bo internet jest za gorący na telefon-hahhahaha

@Betty i dobrze robisz ,że bierzesz telefon -wreszcie będziesz miała WhatsApp-i będzie gadulec za darmo-hahahha wykończymy swoje telefony-mówię Ci,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Łukasz napisał:


Betty,też tak raz miałem,obiad o 11ej. A jutro kończę pobyt. Wyjątkowa sztela,bo pdp sprawny,tylko lekka demencja.Moje obowiązki? Spacery,rano basen,zakupy,gotowanie,sprzątanie itp. Żadnych czynności stricte pielęgnacyjnych przy pdp,do czego zawsze byłem przyzwyczajony. Haha,boję się,że wyjdę z wprawy ,jak dostanę pdp,któremu pampę zmienić trzeba. :hahaha:

Bezpiecznej podróży, udanego urlopiku z synkiem oraz czekamy na wieści z PL :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Blondi napisał:

Ja sie tłuke teraz w busie ,Łukaszku spotkamy sie na trasie,,,buziaki 

Dla wszystkich tez buziaki,pozdrawiam z rozklekotanego autobusu,,,

@Blondi tylko szczęśliwie proszę dotrzyj do Nas :serce: tak smutno bez Ciebie:rozpacz:.Buziaczki przesyłam cmok cmok 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jontek bez portek
Godzinę temu, Blondi napisał:

Ja sie tłuke teraz w busie ,Łukaszku spotkamy sie na trasie,,,buziaki 

Dla wszystkich tez buziaki,pozdrawiam z rozklekotanego autobusu,,,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 minut temu, Blondi napisał:

@erika jutro wpadam do Was,,,,musimy cos wykombinowac. Haha buziaki

 

Godzinę temu, Blondi napisał:

Ja sie tłuke teraz w busie ,Łukaszku spotkamy sie na trasie,,,buziaki 

Dla wszystkich tez buziaki,pozdrawiam z rozklekotanego autobusu,,,

ale akcja jak na filmie normalnie co to aj lawju z ludzi robi.  kobitka sie telepie rozklekotanym busem do goscia  casablanca jak nic czy cus w tym stylu   hhhyyh 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jontek bez portek
2 minuty temu, Blondi napisał:

@Łukasz ku jestes casablanka a  ja kobitka -haha co sie nasmiałam w tym rozpadajacym sie autobusie.hahaha

 hhhhhhyy Ja normalnie tez sie chycham  az sie browarkiem zalalem zakochana kobitko hhyhy bo   Casablancka to nie ksywa twojego  ukochanego tylko film o love wielkim cus jak love story no nie  znasz ? moze  ukochany zna to opowie ci ale obejrzyj se . wszystkie mi znane kobitki rycza na tym filmie jak bobry  ale u was to nie musi byc tak smuuutno no to  trzymajta sie tylko ten bus zeby sie gdzie nie rozklekotal takie aj lawju to ja tez bym chyba z buta zap,,,,,,, daj mi te noc te jedno noc!!!!! hhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze... @Blondi ale szybko zlecialo... bardzo szybko.... to wolne w domu... to dzis powinnas juz na miejsce dotrzec :) czekamna relacje jak Cie powitali, chlebem i solą pewnie :) 

@Łukasz to szczesliwej podrozy i milego pobytu w domu, urlopuj sie, zasluzyles :)

wiecie czego sie dzis dowiedzialam? że... że jade do domu normalnie 30 sierpnia, to w porzadku, ale.... ale jak przyjedzie zmienniczka to tylko na 2 tyg do 12 wrzesnia, bo.... bo oni jednak stwierdzili,ze pdp nie potrzebuje opiekunki i swietnie sobie radzi a miesiac musza wytrzymac z agentura bo taka maja umowe... a pozniej zrobia pause z opiekunkami...tylko,ze ja taka glupia nie jestemi pachnie mi to opiekunka na czarno zeby nie placic za agenture, ubezpieczen i takie tam... ha :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Betty napisał:

kurcze... @Blondi ale szybko zlecialo... bardzo szybko.... to wolne w domu... to dzis powinnas juz na miejsce dotrzec :) czekamna relacje jak Cie powitali, chlebem i solą pewnie :) 

 

wiecie czego sie dzis dowiedzialam? że... że jade do domu normalnie 30 sierpnia, to w porzadku, ale.... ale jak przyjedzie zmienniczka to tylko na 2 tyg do 12 wrzesnia, bo.... bo oni jednak stwierdzili,ze pdp nie potrzebuje opiekunki i swietnie sobie radzi a miesiac musza wytrzymac z agentura bo taka maja umowe... a pozniej zrobia pause z opiekunkami...tylko,ze ja taka glupia nie jestemi pachnie mi to opiekunka na czarno zeby nie placic za agenture, ubezpieczen i takie tam... ha :) 

@Betty oni nie potrzebują opiekunki?  hmm , według mnie to Rodzina nie zapewnia opiekunce godziwych warunków do pracy! a takie musimy mieć! Pozdrawiam:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Betty napisał:

kurcze... @Blondi ale szybko zlecialo... bardzo szybko.... to wolne w domu... to dzis powinnas juz na miejsce dotrzec :) czekamna relacje jak Cie powitali, chlebem i solą pewnie :) 

@Łukasz to szczesliwej podrozy i milego pobytu w domu, urlopuj sie, zasluzyles :)

wiecie czego sie dzis dowiedzialam? że... że jade do domu normalnie 30 sierpnia, to w porzadku, ale.... ale jak przyjedzie zmienniczka to tylko na 2 tyg do 12 wrzesnia, bo.... bo oni jednak stwierdzili,ze pdp nie potrzebuje opiekunki i swietnie sobie radzi a miesiac musza wytrzymac z agentura bo taka maja umowe... a pozniej zrobia pause z opiekunkami...tylko,ze ja taka glupia nie jestemi pachnie mi to opiekunka na czarno zeby nie placic za agenture, ubezpieczen i takie tam... ha :) 

To jest szansa, że następna Stella będzie w lepszych warunkach ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...