Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Blondi napisał:

no nie!!! co za rok masz :płacz:  jakiś pech? trzymaj się :love:

To nie pech.  To karma. Już to przerabialiśmy. @Łukasz jest człowiekim o wielkim sercu i jego pdp chce mieć takiego kogoś przy sobie w razie....To jest w jakiś sposób budujące. I tego się trzymajmy :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie opłaca mi się iść spać na trzy godzinki, ale spróbuję. Muszę szybko spać żeby się szybko wyspać.

Pierwszy raz w opisie mam internet i.... tablet. Ale swojego kochanego laptopka też targam:d Znów mam za ciężką walizę. Muszę kupić mniejszą to mniej napakuję bo jak mam miejsce to dopycham i dopycham i dopycham.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry w niedzielny poranek ,,:hahaha: a więc pierwsza poleci :kawa::kawa::kawa::kawa: ,,jak zawsze ,,nawyk to nawyk:love:,,ale dzisiaj zaglądał do mnie całą noc pan księżyc,,czego szukał? rozjaśniał tak ,że aż dziwnie było ,,,ale nocka spokojna,:serce: Tutaj też ,nie rozróżniam niedzieli od zwykłego dnia tygodnia,,tutaj to już w ogóle człowiek zapomina co za dzień,,wiocha to wiocha a jeszcze taka na końcu świata,,ja mam jak  @Mirelka1965,,ale ona chodz łapie swój internet a ja? czasami jak teraz,, @Mirelka1965 Ty jestes tam pierwszą opiekunką ,że internetu,  też nie było? Ja czekam rodzinki,,babci nie mam co nadawać o internecie ,,bo ona nawet nie wie co to internet,,więc spokojnie poczekam ,,nie lubię obiecanek cacanek a głupiemu radośc,,,internet musi byc ,,:płacz::hahaha: 

Niedzielę czas zacząc,,ja już popaliłam ,,popiłam ,,jestem już dobrze obudzona na maxa,,rozmyślam w co się wystroić dzisiaj,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce: Sofort siorbię niedzielną :kawa: Informuję że pyszna jest :d Na fajurce już byłam, mglisto jest tu na końcu świata :d @Blondi jestem tu pierwsza, córka zamówiła internet już dawno, ale Niemiaszki mają czas :( A jak mnie przepraszała! O.o @jolantapl. jak zwykle rozrabia od rana :d @violka, @Heidi i @Łukasz jeszcze śpią, co podejrzane jest....podejrzane :cool:;):d A ja się tak ogromnie cieszę że jestem tu z Wami :całus::serce:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Właściwie to nie opłaca mi się iść spać na trzy godzinki, ale spróbuję. Muszę szybko spać żeby się szybko wyspać.

Pierwszy raz w opisie mam internet i.... tablet. Ale swojego kochanego laptopka też targam:d Znów mam za ciężką walizę. Muszę kupić mniejszą to mniej napakuję bo jak mam miejsce to dopycham i dopycham i dopycham.

 

@Maria Jolanta napisz proszę instrukcję jak się szybko śpi , będzie na przyszłość jak znalazł :cool::d O pakowaniu za dużej walizy to nawet nie wspominaj :( Tradycyjnie mam klamotów na półroczny wyjazd ;) Jeszcze tylko nie biorę sukni balowej , szpilek i etoli z szynszyli ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gość aga napisał:

Dzień dobry - ja jak zwykle wydłużam sobie dzień :) . Nie pisałam , żeby Was nie budzić. Dobrego dnia :serce:.

Zaloguj się wreszcie :) bo nie chce mi się ciągle cytować Twoich postów i pisać lubię to,zgadzam się :serce: a i tak niektórzy uważają ,że jesteśmy TWA czyli Towarzystwo Wzajemnej Adoracji :rozpacz::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce: Sofort siorbię niedzielną :kawa: Informuję że pyszna jest :d Na fajurce już byłam, mglisto jest tu na końcu świata :d @Blondi jestem tu pierwsza, córka zamówiła internet już dawno, ale Niemiaszki mają czas :( A jak mnie przepraszała! O.o @jolantapl. jak zwykle rozrabia od rana :d @violka, @Heidi i @Łukasz jeszcze śpią, co podejrzane jest....podejrzane :cool:;):d A ja się tak ogromnie cieszę że jestem tu z Wami :całus::serce:

Co ja rozrabiam? jak zwykle?:$ Idę zaraz do tej trójeczki zerknąć czy kołderek w nocy nie pozrzucali z siebie ale nie będę ich budzić najwyżej poprzykrywam niech jeszcze trochę pośpią bo oni wszyscy w pracy są :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Zaloguj się wreszcie :) bo nie chce mi się ciągle cytować Twoich postów i pisać lubię to,zgadzam się :serce: a i tak niektórzy uważają ,że jesteśmy TWA czyli Towarzystwo Wzajemnej Adoracji :rozpacz::hahaha:

Bo jesteśmy! :d A jak komuś się nie podoba, to są inne, poważniejsze fora i portale gdzie można się poużalać jak to opiekunowie mają przerąbane i muszą 24 na dobę zap....ać :cool:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Co ja rozrabiam? jak zwykle?:$ Idę zaraz do tej trójeczki zerknąć czy kołderek w nocy nie pozrzucali z siebie ale nie będę ich budzić najwyżej poprzykrywam niech jeszcze trochę pośpią bo oni wszyscy w pracy są :serce:

Tylko rączki....rączki z dala od jednej kołderki proszę trzymać ;) Pozostałe kołderki mogą być niezadowolone ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jolantapl. napisał:

Zaloguj się wreszcie :) bo nie chce mi się ciągle cytować Twoich postów i pisać lubię to,zgadzam się :serce: a i tak niektórzy uważają ,że jesteśmy TWA czyli Towarzystwo Wzajemnej Adoracji :rozpacz::hahaha:

Ok , sierżancie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blondi napisał:

Dobranoc ludziki,,ja odlatuje już,,do łóżka oczywiście,,:spioch: muszę trochę pomarzyć i się poprzytulac,,,:serce:

Wczoraj widziałam na stronie temat o pryzjmowaniu prezentów od podopiecznych. Nie wiesz gdzie go mogę wyszukać?

Coś go dzisiaj nie widzę, a wczoraj dostałam prezent :):):):) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...