Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry @Mirelka1965 dziękuję za pyszniutką,cieplutką :kawa: .Miłego ,pogodnego dnia Wszystkim życzę .Dzisiaj troszeczkę  zaspałam bo majtki od @Łukasz do mnie dotarły i pół nocy zeszło mi na przymierzaniu bo nie wiedziałam gdzie przód a gdzie tył :rozpacz::hahaha: @Violka życzę Ci owocnej pracy na zleceniu i swobodnego palenia :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry @Mirelka1965 dziękuję za pyszniutką,cieplutką :kawa: .Miłego ,pogodnego dnia Wszystkim życzę .Dzisiaj troszeczkę  zaspałam bo majtki od @Łukasz do mnie dotarły i pół nocy zeszło mi na przymierzaniu bo nie wiedziałam gdzie przód a gdzie tył :rozpacz::hahaha: @Violka życzę Ci owocnej pracy na zleceniu i swobodnego palenia :serce:

Dziękuje ślicznie :serce: Właśnie idę wystawić głowę na świeże powietrze  , a Ty bierz się za przymierzanie majtochów  :p:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

I ja dziękuę za kawę niecodziennie podaną . Rozumiem , że Violka pali papierosy za oknem, ale czemu kawa pod stołem:o podana ? Czy z jakimś dodatkiem,  może z wkładką, ale już z samego rana  ?

 

To nie tak @Heidi :love: Od dzisiaj wprowadzamy nowe motto59ed89e498d1b_mottoopiekunek.jpg.065e0ce7c485b5344366796492e7f4e3.jpgCzyli, my się chowamy pod stołem, żeby :kawa: wysiorbać, a jak spod stołu wyleziemy, to strasznie, strasznie "szybko i dużo" pracujemy :love:;):święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam młodsza to też popijałam sobie w różnych dziwnych miejscach:święty: a tym panią chyba po prostu się coś pomyliło no ale w dobrym towarzystwie to wszędzie można ;) miejmy nadzieję ,że @violka kawy za okno nie wystawia ,żeby ją wypić po kryjomu bo by jej wystygła :hahaha: nie ta pora roku na picie kawy na świeżym powietrzu:płacz::hahaha:

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

Dzień dobry bardzo:serce: Życzę Wam miłego dnia i dziękuję za :kawa:

jolantapl., Wy to macie skomplikowane jakieś majtochy,haha. My to mamy często majtochy z rozporkiem, więc nie ma problemu,gdzie tył,a gdzie przód:płacz::hahaha:

:hahaha: trzeba było mi takie z rozporkiem kupić to bym problemu nie miała :płacz::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jolantapl. napisał:

Jak byłam młodsza to też popijałam sobie w różnych dziwnych miejscach:święty: a tym panią chyba po prostu się coś pomyliło no ale w dobrym towarzystwie to wszędzie można ;) miejmy nadzieję ,że @violka kawy za okno nie wystawia ,żeby ją wypić po kryjomu bo by jej wystygła :hahaha: nie ta pora roku na picie kawy na świeżym powietrzu:płacz::hahaha:

Ja nie muszę się chować z fajeczkami :d Tylko to mieszkanko w bloku i wychodzenie na na taras jest bardziej skomplikowane :hahaha: Moja babcinka jeszcze śpi , zastanawiam się czy ją budzić , czy dać jej pospać . Jak tak lubi sobie spać , to ja nie mam nic przeciwko temu :d Będziemy tak sobie razem zalegiwać do 9 h :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl., Wy to macie skomplikowane jakieś majtochy,haha. My to mamy często majtochy z rozporkiem, więc nie ma problemu,gdzie tył,a gdzie przód:płacz::hahaha:

 

23 minut temu, jolantapl. napisał:

:hahaha: trzeba było mi takie z rozporkiem kupić to bym problemu nie miała :płacz::hahaha:

@Łukasz i @jolantapl. czy możecie poniedziałek jakimś innym tematem rozpocząć? :love: Tylko majty i majty, rozporki i rozporki....:(:rozpacz: Głodnemu chleb na myśli? O.oO.oO.o Napiszcie może jaka pogoda w waszych grajdołkach , jakie samopoczucie, jakie plany na dzisiejszy dzionek, a nie jakieś podteksty tu wstawiać od rana wstawiać....:$:o:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Ja nie muszę się chować z fajeczkami :d Tylko to mieszkanko w bloku i wychodzenie na na taras jest bardziej skomplikowane :hahaha: Moja babcinka jeszcze śpi , zastanawiam się czy ją budzić , czy dać jej pospać . Jak tak lubi sobie spać , to ja nie mam nic przeciwko temu :d Będziemy tak sobie razem zalegiwać do 9 h :d

@violka zobacz lepiej czy dycha....:cool: Może za dużo dymu, tfu.....wrażeń wczoraj dla niej było :d;):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

 

@Łukasz i @jolantapl. czy możecie poniedziałek jakimś innym tematem rozpocząć? :love: Tylko majty i majty, rozporki i rozporki....:(:rozpacz: Głodnemu chleb na myśli? O.oO.oO.o Napiszcie może jaka pogoda w waszych grajdołkach , jakie samopoczucie, jakie plany na dzisiejszy dzionek, a nie jakieś podteksty tu wstawiać od rana wstawiać....:$:o:cool:

Nie doszukuj się we wszystkim podtekstów a pogoda u mnie bardzo ładna ,samopoczucie świetne no a plany na dzisiejszy dzień hm może wieczorkiem po pracy gdzieś na miast wyskoczę albo pod stół albo na drzewo albo chociaż głowę za okno wystawię więc sama widzisz,że plany mam dalekosiężne :hahaha: byle by nikt mi ich nie pokrzyżował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...