Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi Apetyt psujesz... A może coś się z tego wykluje ?

Ja w ogóle myślę, że za dużo jest samotnych ludzi i rzadko spotykają się właściwe osoby i tu jest problem. Ale ci normalniejsi gdzieś są. Wierzę.

    Wszyscy wolni ludzie winni obowiązkowo dostać skierowanie na speed-dating do byłoby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity nic nie psuję,,sama się przekonasz po jakimś czasie,,że same wariaty,:płacz:,zobaczysz,,a jak się coś wykluje to byłoby super,,,czemu nie:serce: :love: z jakimś się pobuziolkować? tego i tamtego :serce:normalne rzeczy,,potrzebne do życia ,,a jeszcze może ,,motylki'? też mogą być ,,wszystko czeka na odpowiednią osobę i na odpowiedni moment,, każdy z nas może się zakochac,,może być zauroczony ,,wniebowzięty,,szczęsliwy:serce::serce::serce:

@Serenity Ty mnie wkręciłaś znowu w te randki portalowe a to wiąże się z seksem itd,itd,,hahahah jak ja lubię te tematy,,,,facetów lubię,,ale fajnych nie czubków-hahahha wariatka jestem,,,:serce:

Ja tutaj rozpisuje się o portalach a gdzie mój portalowy kolega @Łukasz ,,babcia go uwięziła może? był nie grzeczny i teraz ma karę,,:hahaha: albo tak go pilnuje ,że chłop nie ma czasu na forum:płacz:

wskakuj tutaj i pisz ,,bo nie mogę na tyłku już usiedziec,,,:święty:

 

A tak podrapać kogoś takimi pazurkami???łał:hahaha: takie latowe -ładne:love:

 

214ec6cec4eca70e263cc3ca5fd44297,62,37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi coś nie mam szczęścia do tych biznesów co coś wymyślę to klapa:płacz::hahaha: chyba dam sobie na razie spokój z tymi głupimi pomysłami:hahaha: i do roboty się wezmę uczciwej:płacz::hahaha:

A Tobie droga @Serenity mogę zagwarantować,że są normalni faceci ale na pewno nie na portalach i serwisach randkowych ;):serce::love: życzę Ci powodzenia w poszukiwaniu drugiej połówki:) A dla wszystkich z forum :drink:i niech wszyscy poczują się bardzo bardzo kochani chociaż przez chwilę:serce::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurto dostaję nową kaskę na zakupy, więc dziś z ciekawości. obejrzałem. dwa ostatnie paragony ...dwie tacki filetów z piersi...Babcia wczoraj jadła rybę...Lodówka pusta - bez mięsa . Wniosek nasuwa się chyba sam. Kolejny przypadek kradzieży. A z opowieści tych "czarnych" , to aż się włos jeży na głowie. Nikt tam. . nie wezwie przecież policji...Potem unosimy się dumą i honorem, gdy jacyś Niemcy mówią, że Polacy to złodzieje.

Babcia już śpi, mam pomocników zawsze.Teraz idę na zakupy, Rewe czynne u mnie do 24. Centrum Kolonii.Dobranoc:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz no teraz dałeś czadu:płacz: jeszcze nie słyszałam aby ktoś po nocach robił zakupy:płacz: o matko i córko co się probiło, wszystko przez tych ,,czarnych" ..ale dobrze ,że jesteś cały a teraz uważaj,na czarnych na ulicy,,aby Ci torby nie gwiznęli,,no spać nie będę mogła :spioch: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry zapraszam na :kawa: u mnie deszczu ciąg dalszy:).Miłego i pogodnego dnia.@Łukasz nie chce mi się wierzyć w to co napisałeś o zmienniczce :( może dlatego,że nigdy nie rozumiałam i nie zrozumie takiego postępowania.Z tego co pisałeś to Twoje obecne zlecenie to nie była standardowa wymiana bo ktos tam nie chciał byc lub nie dawał rady i w takiej sytuacji jeszcze o jakis kombinacjach myslec przeciez jak napisała @Maria Jolanta te cycki by sie zasmierdziały zreszta ile to kosztyje 3-4 euro bo chyba nie wiecej.Smutne to:(

@Łukasz a ja tam zawsze będę unosiła się dumą i honorem jak ktoś próbowałby z Polaków zrobić złodziei bo ja taka nie jestem a wszystkich kombinatorów nie da się wyeliminować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Blondi napisał:

@Łukasz no teraz dałeś czadu:płacz: jeszcze nie słyszałam aby ktoś po nocach robił zakupy:płacz: o matko i córko co się probiło, wszystko przez tych ,,czarnych" ..ale dobrze ,że jesteś cały a teraz uważaj,na czarnych na ulicy,,aby Ci torby nie gwiznęli,,no spać nie będę mogła :spioch: 

Masz Bloni rację , jak "czarny" gwizdnie torbę , to trzeba płeć zmienić. Bo przesłanki już są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

A żeby jej się te cycki zaśmierdły !!!!   No, to teraz mogę spokojnie iść spać. Łukasz babcię przekupi albo uwiedzie i zaprowadzi porządek. :d

tez tak pomyslalam... w taki skwar z miesem do Polski jechac... kurcze, ale sa takie typki, ze wymiota wszytsko łącznie z zahaczeniem czasem o szafe z ubraniami... jak zmieniala sie opiekunka i przyjechalam z domu to jak durna naszukalam sie 3 nowych bluzek z metkami, ktore kiedys babka na Mikolaja dostala... bylo i wcielo.... 

@Blondi mail wyslalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Serenity napisał:

@Blondi Apetyt psujesz... A może coś się z tego wykluje ?

Ja w ogóle myślę, że za dużo jest samotnych ludzi i rzadko spotykają się właściwe osoby i tu jest problem. Ale ci normalniejsi gdzieś są. Wierzę.

    Wszyscy wolni ludzie winni obowiązkowo dostać skierowanie na speed-dating do byłoby lepiej.

Myślę , że opiekunka ta pracująca za granicą , ma ograniczone możliwości poznania kogoś w realu . Tak po prostu na  "żywca " . Bo gdzie ? Trzeba bywać miedzy ludźmi w sensie towarzyskim . Na portalach randkowych też są zwykli , porządni , samotni ludzie. Tylko ryzyko jest większe , że pozna sie niewłaściwą osobę. Ale jedno jest pewne , jak sie nie  szuka to się nie znajdzie. A samotność bardzo doskwiera i  chociaż to krótkotrwała samotnośc, to znamy jej smak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Betty napisał:

tez tak pomyslalam... w taki skwar z miesem do Polski jechac... kurcze, ale sa takie typki, ze wymiota wszytsko łącznie z zahaczeniem czasem o szafe z ubraniami... jak zmieniala sie opiekunka i przyjechalam z domu to jak durna naszukalam sie 3 nowych bluzek z metkami, ktore kiedys babka na Mikolaja dostala... bylo i wcielo.... 

@Blondi mail wyslalam

A pytałas babki :$ może oddała komuś . Może właśnie twojej poprzedniczce oddała ? nie osądzajcie nie znając na 100 -we sytuacji . Są tak śmieszne sytuacje , ktore wyjasniają sie po czasie i potem tylko wstyd zostaje , że o kimś źle się myślało. Starsi ludzie są bardzo impulsywni w okazywaniu wdzięczności a co gorsze nie pamietaja potem co zrobili. Pracuję już bardzo długo jako opiekunka i nie jedną rzecz widziałam i słyszałam . Nigdy nie stosowalam metody co wyjazd to nowa rodzina , ja wracam a dziewczyny sie zmieniają.Nie raz  sytuacja była  dwuznaczna , ale z czasem wszystko sie wyjasniło. Piszcie o dobrych dziewczynach , o dobrych opiekunkach , przecież takie są . Podniesmy poprzeczkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gosc aga alez oczywiscie, ze dobre sa... ale tych z lepkimi rekoma spotkalam wieeeele... kiedys sama bylam swiadkiem jak za kase babki w dniu wyjazdu zmienniczka, ktora miala juz nie wracac zrobila dla siebiue zakupy za 160 euro i 2 wielkie torby zabrala ze soba do domu do Serbii. jest tez tak, ze jak jestem gdzies ponad rok i tylko co miesiac na 2 tyg przyjezdza za kazdym razem nowa opiekunka to jak wracam to wystarczy mi rzut okiem zeby wiedziec co jest nie tak i czego brakuje....  nie chodzi mi tylko o Polki, wszytskie nacje potrafia cos ze soba "na pamiatke" zabrac... niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No nie przesadzaj , bo to aż śmieszne. W domu masz czas wolny jak sobie zaplanujesz , a tu w robocie ? co możesz zrobić siedząc ze straszym schorowanym czlowiekiem . W dodatku często w stresie , bo chcesz pomoc cierpiącej osobie a nie jesteś w stanie. Mnie natomiast bliska osoba powiedziala ,że jeżeli obracasz sie w towarzystwie "mocno przebranym" to taki towar spotykasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rzeczy podopiecznych to babuszka dała mi torebkę, nawet fajna, ale czekam na zmienniczkę bo muszę jej o tym powiedzieć. Babuszka pamięć na szczęście ma rewelacyjną, nie wiem czy nie lepszą od mojej. :d:d:d

Podopieczni ubierają się też różnie. Teraz na co dzień babuszka chodzi w jakiejś koszulce i spodenkach, ale "na wyjście" ma masę i to naprawdę bardzo ładnych i dobrych gatunkowo ubrań. Poprzednio byłam w miejscu gdzie podopieczna nie miała takich ciuszków a jak na urodziny dostała w prezencie jakieś pieniądze to córka jej za nie kupiła koszule nocne bo prawdę mówiąc bardziej były potrzebne....

Tak jak my jesteśmy różni tak i nasi podopieczni też mają różne priorytety i przyzwyczajenia a my musimy się tylko dostosować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gość aga napisał:

 No nie przesadzaj , bo to aż śmieszne. W domu masz czas wolny jak sobie zaplanujesz , a tu w robocie ? co możesz zrobić siedząc ze straszym schorowanym czlowiekiem . W dodatku często w stresie , bo chcesz pomoc cierpiącej osobie a nie jesteś w stanie. Mnie natomiast bliska osoba powiedziala ,że jeżeli obracasz sie w towarzystwie "mocno przebranym" to taki towar spotykasz.

Z tobą coś nie tak jest może napisz otwarcie co Ty do mnie masz bo ja mam już dość tego,że ciągle mnie obrażasz .A taki typ człowieka jak Ty to w żadnym towarzystwie nie ma szans sobie kogoś znależć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki kochane:serce: -złośc piękności szkodzi :love:,,mamy początek dnia,ślicznego dnia :hahaha: u mnie akurat słoneczko już grzeje,,,:święty: 

A co do poszukiwań fajnego faceta, to każda z nas ma jakiś sposób-prawda?:love: ja sobie poszukam takiego gwizdka z księżyca :hahaha: a jest taki ,,jest:święty::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nastepny czwartek w Aldi będą w sprzedaży wszelkiego radzaju przybory do pielęgnacji stóp .Będzie tez elektryczna ścieraczka . Mam pytanie czy któraś z was ma takie czy podobne urządzenie ? czy to zdaje egzamin? Proszę o opinie.

odp.

Mam takie towarzysto na jakie zasłuzyłam i nie narzekam . Dobrze mi w nim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...