Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja mam luzik. :)

Babuszkę córka zabrała do lekarza a potem na obiadek.

Upiekłam pleśniaka, zjadłam i jestem zadowolona. :d Nie wiem czy sobie pospać czy iść na leżaczek i opalać się. :całus:

Szczęściara:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pleśniak to kruche ciasto z pianką bezową.

Kruchy spód i na to albo jakiś kwaskowy dżem, powidła, albo jabłka, na to też troszkę ciasta kruchego kakaowego, potem piana z białek i znów trochę ciasta kruchego. Dobre. :)

Nazywają je też skubańcem, ale ja jeśli już to tarkowcem bo kruche ciasto lekko zamrażam i trę na tarce. :d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skubańca znam,,sama kiedyś piekłam,,,:hahaha: teraz skubanca chciałabym złapać:płacz::hahaha: 

gotuję obiadek też,:p,ale u mnie skwar,,wszędzie ma padac w De i mają być burze ,tylko nie u mnie:płacz: ja zawsze musze trafiac na upały? muszę chyba wyruszyć na północ ,,tam często leje,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

A skubańca znam,,sama kiedyś piekłam,,,:hahaha: teraz skubanca chciałabym złapać:płacz::hahaha: 

gotuję obiadek też,:p,ale u mnie skwar,,wszędzie ma padac w De i mają być burze ,tylko nie u mnie:płacz: ja zawsze musze trafiac na upały? muszę chyba wyruszyć na północ ,,tam często leje,,

I co złapałaś tego skubańca? U mnie od kilku dni takie umiarkowane temperatury ale deszczu jak na lekarstwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @maja1958 za :kawa: chętnie zaraz wypiję ,,aby stanąc na nogi,hahaha:hahaha:

@jolantapl. chyba złapie jakiegoś skubańca,,musi się mi chodz raz udac:hahaha: tylko narazie same brzydkie,brzydale ,:płacz: drzemki dzisiaj nie robię -szkoda dnia,,lepiej pobawic się w pielęgnację,,coś sobie udoskonalić,,:serce: albo rozkosznie się ponudzić,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moi drodzy ostatnio muszę mieć trochę rozrywki innego rodzaju i buszuję na jednym portalu randkowym,

choć po prawdzie nie ostygłam po ostatnim związku, ale te portale to siedlisko grzechu i ...ubaw mam z tym pisaniem niemały. Osobny wątek muszę wpisać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,,portale randkowe sa w modzie u opiekunek,,:serce: jak pisze @Serenity jest to siedlisko grzechu i rozpusty,,ale zabawa może być super,,:hahaha: trochę wirtualnej rozpusty nikomu nie zaszkodzi,,trochę komplementów od grzeszników też poprawi samopoczucie,,och  :święty:a jak czas śmiga szybko,, @Maria Jolanta zostaw te czekolady bo na zdjęciu się nie zmiescisz jak będziesz chciała na portal wejsc,,a @jolantapl. coś rozmyslała o portalu randewu,,:hahaha: ja zauważyłam jedno,że na tych portalach to sami zboczency,,a jacy brzydcy,,a gęby jakie stare a ma np, 54 lata,,a wygląda na 65,,masakra,,a ile jest takich cwaniaków co wstawi zdjęcie nie swoje ,,wstawi piękną męską buzię,,a kryje się za tym zdjęciem potwór z chin,,hahahaha uważać dziewczyny,,pisac sobie można i wyobrażac też ,, to chyba trzeba wskoczyć na jakiś portalik randkowy,,:love::serce: dac komuś buziaka-hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta :hahaha::hahaha: wez proszę emotikona:hahaha: uśmiechnięty ,radosny i z samej buzi widac ,że lubi zjeśc a nie widac :hahaha: tylko tego nie bierz:płacz: gęba srającego kota,,wszystkich od siebie odpędzisz,,hahaha

Ja już skończylam z cukierkami :płacz: do czasu,,narazie przerwa ,,upały mam znowu,,Afryka wróciła:hahaha:

Robić się nic nie chce ,,bo za gorąco a po drugie nie ma co robic,,tylko pozostaje glupa palić do 22 godz, i tyle:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj chodze z kijkami . Niech mnie dunder świśnie :) pewnie w swoje spodnie sie nie zmieszczę. Podopieczny juz w swoim pokoju a ja ogarnełam po kolacji i lete :) . Jak będę zasapana przy laptopie tzn. , że spacer zrobił swoje . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pochodziła z jednym wysokim kijem,,:hahaha: u mnie nawet nie da wyjsc się na zewnątrz,,a co mówić jeszcze kijaszki z sobą ,,bym mokra wróciła,,na basen bym poleciala pierwsza ,,na wodę ,,:hahaha:zaraz polecę pod pryśnic,,pryśnicówkę strzelę i od razu będzie jak po oceanie:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi ubaw na tych portalach randkowych niezły. I co myśłałam, że z wiekiem wypadnę z obiegu to myliłam się grubo, że hej ! trzecia młodość !

Nawet sobie dodaje lat, bo 30latkowie( żonaci i nieżonaci ) to na panie 50plus lecą jak oszalali.

Nie rozumiem co teraz z tymi młodymi babkami się dzieje? Nie pojmuję.

  Ale wczoraj taki młody 32lata, po studiach i całkiem niezły, opisal mi swój akt niewierności ( bo żonaty )  z...60 latką ( mężatką )  jako zdarzenie jego życia... Rzuciła go, a on leczył się później z depresji, bo tak dobrze się z nikim nie czuł... nie zacytuję go bo mi wstyd. Ale żeby ktoś tak się napalał na otyłą babcię ?  Bo krągłości ponoć miała ogromne i piękne ! Ja takich fałd wszędzie jeszcze nie mam, ale jak to wejdzie w modę to ...kto wie czy nie wyhoduję ?

@Maria Jolanta Nie czytałam twojego wpisu, ale uroda to rzecz gustu. Ćwiczyć warto dla siebie , ale dla wyglądu nie warto. Nie ma się co oponką zamartwiać. Niejeden marzy, żeby sie do niej  przytulić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity ja Ciebie nie poznaję,:święty:,ale odbieram na dużo dużo pozytywnie,,w Ciebie życie wstąpilo i super ,,brawo,:serce:,bo nasze ciała żyją i chcą przeróżnych podniet,,tak jak piszesz ,,trzecia młodośc,,zgadzam się z Tobą w 100%,,można odżyć i czuć się młodo i jeszcze być pożądaną przez 30 -latków,,hahahaha  jak ja lubię czytać takie radosne z życia  zmiany,, od razu inaczej chce Ci się pracować i od razu widzisz dużo wspaniałości koło siebie,,od razu poprawiasz włosy ,patrzysz na siebie i widzisz w sobie coś pięknego,,:serce: super 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi do stycznia miałam stałego partnera i to od lat. Nie było  źle, niestety. Byłam kochana....Teraz jestem wolna i buszuje sobie na forach randkowych, ale wyzwolenie to żadne nie jest. I nie wiem co dalej. Na prawdę nie wiem. To tak na serio.

       Ale te postawy 30latków mnie zaskakują zupełnie. Inna sprawa, że kochanką takiego nie zostanę, bo tego sobie nie wyobrażam zupełnie.

Dziś też sobie jednak z nimi popiszę, bo coż robić wieczorem ?

Teraz to i zadzwonić mogą... Niejeden wygadany bardzo...

A może coś ze mną nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity z Tobą wszystko ok!  buszuj ile wlezie ,,ani od tego nie zachorujesz ani nic Ci nie ubędzie a jedynie przybędzie dużo jeszcze innego doświadczenia,,:serce:poznasz ciekawe charakterki i gierki,,wirtualna miłośc też istnieje,,czemu nie,,:love: przez telefon czy na papierze można zdziałac cuda,,cudeńka,,można się tak podbudowac co wychodzi też super na zdrowiu,,,bo życie bez seksu jest życiem do dupy-:płacz:taka prawda,,,czlowiek pomalutku umiera w sobie,,a tak :hahaha:taki portalik ożywi każdą czujkę w nas ,,obudzi ,pobudzi do życia,,a to jest coś pięknego,,flirtuj ile się da ,a co Ci pozostalo,patrzec tylko na PDP? ale się sama nakręciłam,,chodz dużo wiem o portalach ,,bo jestem ciekawskie jajko,,psycholoszka :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Dzięki ! Popracuję nad tematem.

Tak jak piszesz gierki i charakterki tam są.

No i 3 zdjęcia przystojniaczków mi nadesłano. Jeden nie bardzo ubrany...

       Dawno nie byłam w temacie to naprawdę inaczej patrzę na tych młodych : tu pochwalę a tam poganię. Ale czy oni dla mnie ? ?

    A po 50tce panowie to już tragedia... NIestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Serenity hahahha panowie po 50-tce to kaszaloty :płacz::hahaha: pomarszczone buzki jak u buldoków :hahaha::hahaha:

   Nawet nie czepiam się ich wyglądu, bom sama nie dzieweczka..

Ale charakteru nie mają. Ogłady za grosz... Zgorzknieni totalnie... Ech...

No, może jeszcze jakiś 50plus się trafi, ale szanse małe, jak czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity dla mnie to oni wszyscy na tych portalach to p....y,,!,jak jeden-  pisze ,,jestem normalny" -pytam się w czym? normalny,,bo nie w życiu,,psycholów nie brakuje:hahaha: jeden z drugim szuka na tych portalach wyżycia seksualnego,,podniecają się na odległośc ,,ślinią się  przed laptopami czy komputerami,,a fujj obrzydlistwo,,:hahaha: no to trochę żeśmy portal przejechały,,a jeszcze cos musze dorzucić,,faceci szukają nadziane baby a baby szukają nadzianych facetów ,,a okazuje się ,że i jeden i drugi to golas-hahahha:płacz:śmiechu co nie miara ,,,zabawa i tyle,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...