Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:kawa::kawa::kawa: czeka na spragnionych ,,Witam :hahaha: :serce::love: z humorem :hahaha: 

Tak się zastanawiam od rana,,jak ludzie ze zwieszoną szczęką od rana,,pracują potem z PDP,,jak taka praca wygląda ,,chyba wszystko potem jest nie tak , nie pomyśli zwieszonej szczęki, -smutne :płacz:

 

Ja się zaliczam i do tych grubych i do tych chudych i do tych małych i do tych dużych i do tych co lubią żarty , humor i wszystko biorę  a raczej większośc z usmiechem i spokojem,,:hahaha::hahaha::hahaha::serce::serce::serce: Miłego Dnia Wszystkim,,, @Maria Jolanta zawsze mówię ,że poranna kawa najlepiej smakuje,,jest przesmaczna,,czlowiek po nocy spragniony strasznie,,,:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

:kawa: Poranna kawka smakuje chyba najlepiej. :)

Dzień Dobry wszystkim. I tym w domach i tym w pracy i tym w podróży. Dużym i małym chudym i grubym. Wszystkim życzę dobrego dnia.

 

Witam i ja! Maria Jolanta coś mi się przypomniało od Twojego wpisu:

"Za gruba, za chuda, za muskularna, za niska, za wysoka. Dla ludzi zawsze będziesz trochę "za". Dlatego bądź sobą i bądź za***bista!" :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, erika napisał:

Witajcie pracusie :love: Dzięki za :kawa: .Jestem jeszcze na urlopie ,ale koniec leniuchowania:hahaha:  wkrótce praca .Pozdrawiam wszystkich  :love:

@erika :hahaha: no czas najwyższy się wziąsc za poważną pracę,,:love:

a tak w ogóle jak slysze jaka w Polsce jesień:płacz: to chyba lepiej zostac na lecie w De,,u mnie gorączka jakich mało,,,lato pełną gębą,,rozbierać się na letniaka,,:hahaha:

@Łukasz szybko na internet i dawaj znaki życia,,,jedziesz i jedziesz ,,czy Ty czasami kuniem na te De nie ciągniesz się,,,:płacz: ale nieraz daje ta odległośc popalić równo,,ale zawsze minie ,,spokojnie się dojedzie,,a potem wszystko nowe ,ogarnąc szybko kąty ,PDP, zwyczaje i nawyki i po tygodniu już się chodzi jak szwajcar:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A gdzie wszyscy ,,co tutaj taka cisza? wymiotło:płacz: tajfun jakis przeleciał przez forum? :hahaha: złe moce już dawno sobie poszły stąd,,:o ja trochę byłam zapracowana,,:płacz:,żartuję przecież,,co to za praca -obiad ugotować,,toż to tylko trzeba byc automacikiem w kuchni,,cyk myk i gotowe,,a potem patrzeć na reakcje PDP:hahaha:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta nie podnoś tak wysoko poprzeczki z tym gotowaniem i pieczeniem bo nie znajdą nikogo na Twoje miejsce i będziesz musiała tam zostać:) A w dzień czasami nawet w domu lubię się zdrzemnąć chociaż na pół godzinki tylko,że potem pałętam się po nocy bo zasnąć nie mogę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tak wszystko super wychodzi i w dzień i w nocy,,,nabiegam się trochę,,góra dól,,a schody lubię to i się może przymęczę na noc,,że śpię ,,,i w dzień mogę pół godz, podrzemac jak dziś,,:hahaha: ale się człowiek napracuje ,,jeszcze drzemanie musi zaliczyć-hahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, erika napisał:

Jolu:love:nie idę jeszcze lulu:hahaha: ale kogutek mój czeka ;) :święty: 

Pozdrowionka:love: na dobranoc sobie posłucham.A jeżeli chodzi o kogutka to kto się kryje pod tym pseudonimem ?bo chyba za krótko jestem na forum i nie wiem kogo tak pieszczotliwie nazwałaś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. nie bądz ciekawska:hahaha: kogutek to kogutek i tylko @erika ma kogutka :love:,,schade" ja też chcę ,,może być kogucisko,:hahaha:,,:love: takie śliczne i przystojne ,,prosto z randki w ciemno,, 

już mi odbija ta rozłąka ,,zaczyna się tęskno robić,,brakuje głupiego dotyku,,:serce: wszystkiego brakuje,,co tu dużo mówić,,nie ma co się okłamywac-prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

@BlondiNie wiedziała czy przypadkiem@Erika tak ładnie nie nazwała swojego podopiecznego:) bo ja słyszałam o misiaczkach i koteczka ale kogutek? też ładnie i tak orginalnie no teraz to już wszystko wiem i o nic więcej nie pytam:):serce:

Kogutek to @erika kogutek:hahaha:ale nie PDP,:o,,to jej osobisty ,,z :serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...