Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzisiaj na tym forum dzieje,,mamy dużo jakiś zestresowanych ludzi,,ludzi szukających wyżycia się na innych,,ludzi szukających problemów ,,a tacy to już w ogóle nie powinni być w opiece,jak się ma ciężkie dni to się zamknąc i nie odzywać ,będzie najlepiej,,jak ktoś kogoś wkurzył to zjeśc sobie czekoladkę i się uśmiechnąc ,,albo spojrzec w lustro ,,to miejsce jest do odreagowania ,,odstresowania do dyskusji ,do rad i porad i wymiany doświadczenia,,,to jest wolne forum i każdy jest tutaj mile widziany ,,,to tyle a teraz impreza bo zaczyna się wochenende,,chyba ,,,:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Betty napisał:

kurcze... zaciekawilas mnie... bo co do przetworow to uwielbiam robic i... i rozdawac pozniej... zwlaszcza salatke z ogorkow, kurkumy, cebuli i papryki, robie kolo 80 litroe bo wszyscy wokolo uwielbiaja 

Napisz przepis na sałatkę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Idę pogapić się w tv i pokroić babuszce wodnego melona. :d:d:d

 

telewizor @Maria Jolanta masz tutaj,,zadzieraj kieckę i tańcuj,,,przeciez kici masz co lubisz,,tańcuj a nie tylko fotel i fotel,,,reszta tez do rozrywki a nie po nocach rozstrząsac jakieś kto i co i komu i kiedy,,,nie wiem co dzisiaj się tutaj porobiło,,,:płacz: chyba trzeba ten dzien zamknąc :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie się zaczyna wochenende,,super ,,:love::serce::hahaha:

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Przystojny kelner też się znajdzie co nam bedzie drinki donosił szkoda,że @Łukasz już poszedł spać:serce:

@Łukasz jest na odwyku ,,bierze leki i leży już w łóżeczku:płacz: chodz jeden grzeczny jest na tym forum,bo reszta to rozpuszczona jak dziadoskie bicze,ja pierwsza -hahahha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Ja mam cały full serwis,,muza basen foto bikini-co może jeszcze brakowac:płacz: tylko fajnego faceta:love: bo lody, drinki to wszystko się znajdzie,,,:hahaha:

a masz fajnego sąsiada???? to niech się już szykuje-schnel

Czy ja zawsze muszę iść spać rozesmiana do łez przez Ciebie??????

Dobranoc :) spokojnej nocy:) i tak powinien kończyć się każdy dzień:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek - słoneczko wysunęło sie dzisiaj zza lini horyzontu  i mam nadzieje , że nie poskapi nam ciepełka . Wczoraj  dostałam zastrzyk nadziei , do naszego podopiecznego bedzie ktoś przychodził już w przyszłym tygodniu 2 razy po 3 godz. Podopieczny jest  "gadający" i to jedyna wada tej szteli . Gadający to jeszcze nic , ale powtarzający historie do znudzenia . Nie mogę się zebrać w sobie i powiedzieć , że nie chcę już tego słuchać i wyjść . No żal mi go i nie chcę robić kwasu . Nie jest demencyjny , sam wszystko robi co dotyczy higieny ciała . Ale to gadanie ....................... . Siedzę i słucham , bo co mam zrobić , taka tu praca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek. :d

Gość aga, pamiętam jak moje córki z koleżankami miały fazę na ten film. Nie wiem ile razy oglądały ale chyba dobiły do setki. :hahaha:

:kawa: zrobiona, śniadanko zjedzone. Dzisiaj była jakaś nowa do zastrzyków i wywołały mnie z toalety bo nie mogła dać sobie rady z automatem do pobierania krwi. :d Fakt, troszkę dziwny. :d

Ale za to od ładnych kilku dni podopieczna ma wzorcowy poziom cukru. :d:d:d

A jutro niedziela i Marija ( ślicznie to mówią w DE, tak śpiewnie, po italiańsku :d ) ma wolne. Hurrraaa !!!!

 

A żeby nie było tak pięknie to muszę podpruć i skrócić rękawki w bluzeczce bo po praniu są za długie. :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...