Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest! jest! jest! alez sie nakrecilam :) pierwszy raz udaje mi sie Was powitac jako pierwsza rano bladym switem... wczoraj bylam tak padnieta, ze nie bylam w stanie nawet sobie łóżka poscielic... mąż przebieral dziadkow wieczorem i robil im kolacje a ja poszlam spac z kurami... niby dziadki maja Alzheimera, demencje, ale babka tak sie ucieszyla, ze przyjechalam, ze jestem...  pol dnia lapala mnie za reke i gladzila po niej z usmiechem na twarzy... a sekunde po tym mowila: ze cieszy sie, ze jestem, ale nie bedzie mogla duzo czasu ze mna spedzic, bo ona tu gotuje dla wszytskich i sprzata i ma bardzo malo wolnego czasu... a pozniej szla spac na swoj foteliczek..... ale milo jak sobie nas po naszym urlopie przypominaja i jeszcze widac usmiech na ich twarzach :) milego dzionka Wam kochani życze i zapraszam na poranną :kawa: . ja na swoja musze poczekac az mąż wstanie i pojdzie na dol zrobic... bo taka robiona przez kogos kawa zawsze lepiej smakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  u nas pada deszcz , taki po którym w Polsce grzyby rosną . W taką pogodę czuję sie bardzo dobrze . Chyba deszczolubna :) jestem .  Od jutra jestem sama z podopiecznym . Córka , która mieszka na pietrze wyjeżdża na urlop . Zakupy te grubsze zrobione , kasa leży na stole . Pożegnanie odbyło sie wczoraj .

Szkoda , że nie mogę wkleić  odgłosów padającego deszczu  . Równiutko , delikatnie szumi sobie . Cudnie za oknem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gość aga napisał:

Dzień dobry  u nas pada deszcz , taki po którym w Polsce grzyby rosną . W taką pogodę czuję sie bardzo dobrze . Chyba deszczolubna :) jestem .  Od jutra jestem sama z podopiecznym . Córka , która mieszka na pietrze wyjeżdża na urlop . Zakupy te grubsze zrobione , kasa leży na stole . Pożegnanie odbyło sie wczoraj .

Szkoda , że nie mogę wkleić  odgłosów padającego deszczu  . Równiutko , delikatnie szumi sobie . Cudnie za oknem . 

oj ja tez deszczolubna jestem :) jestem chyba jedyną osobą, ktora sama z siebie lubi listopad bo wtedy pada najwiecej :)

a co do wyjazdu coreczki pdp to Ci zazdroszcze, oj baaaardzo, bo ja zawsze wolalam pdp bez rodzinki... jaka by ona nie byla... najgorsza to taka, ktora niby w dobrej wierze, ale sie wtraca, kontroluje i ciagle ma jakies propozycje na ulepszenie naszej pracy i zycia pdp... brrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Betty napisał:

oj ja tez deszczolubna jestem :) jestem chyba jedyną osobą, ktora sama z siebie lubi listopad bo wtedy pada najwiecej :)

a co do wyjazdu coreczki pdp to Ci zazdroszcze, oj baaaardzo, bo ja zawsze wolalam pdp bez rodzinki... jaka by ona nie byla... najgorsza to taka, ktora niby w dobrej wierze, ale sie wtraca, kontroluje i ciagle ma jakies propozycje na ulepszenie naszej pracy i zycia pdp... brrrr....

I tu sie mylisz :serce: . To bardzo pomocna i wspierająca mnie osoba . Podopieczny nie jest aniołkiem , ale po pogadankach z córką , w  których ja nie uczestniczę jest  ok. Nic nie kontroluje i sie nie wtrąca. Wszystkie zaistniałe sytuacje zdrowotne czy wynikające z charakteru jej ojca sa przerabiane wspólnie. Zyczę wszystkim takich córek podopiecznych . Nie dość , że bardzo ładna kobieta to i mądra życiowo . Jestem tu juz prawie dwa lata to coś nie coś już mogę napisać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość aga napisał:

I tu sie mylisz :serce: . To bardzo pomocna i wspierająca mnie osoba . Podopieczny nie jest aniołkiem , ale po pogadankach z córką , w  których ja nie uczestniczę jest  ok. Nic nie kontroluje i sie nie wtrąca. Wszystkie zaistniałe sytuacje zdrowotne czy wynikające z charakteru jej ojca sa przerabiane wspólnie. Zyczę wszystkim takich córek podopiecznych . Nie dość , że bardzo ładna kobieta to i mądra życiowo . Jestem tu juz prawie dwa lata to coś nie coś już mogę napisać .

oj to zazdroszcze... taka wspierajaca i pomocna corka pdp to skarb i niestety ze swieca szukac takich... fajnie, ze masz tak duuuze wsparcie z jej strony....

22 minut temu, Łukasz napisał:

Witam serdecznie :)  ja tam nie czekam, aż mi żona zrobi kawę, więc zapraszam wszystkich na :kawa:, z Polski:całus:, żadna  "nemecka":hahaha:  Miłego dnia:love:

ha :) w innej sytuacji tez sama bym sobie robila, ale skoro teraz, pierwszy raz w zyciu mam Stelle, gdzie jezdze z mężem to korzystam z tego jak sie da :)

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

@Betty, ja nie wiem ja Ty kiedyś dawałaś radę bez swojego Połówka. :hahaha:

ha :) ja z nim daje rade, gorzej on ma ze mna... bo to jego pierwsaa Stella w tym zawodzie, a ze ja z zawodu jestem nauczycielem, to latwo ze mna nie ma, bo go pouczam ciagle i strofuje.... nie dosc, ze z pracy to jeszcze z jezyka... przewalone ma ze mna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalona pogoda. Ile razy pomyślę że raz słoneczko raz chmurka to automatycznie mi ogórek do głowy przychodzi za sprawą Ildefonsa. :d

 

Dlaczego ogórek nie śpiewa

Pytanie to, w tytule,
postawione tak śmiało,
choćby z największym bólem
rozwiązać by należało.

Jeśli ogórek nie śpiewa, i to o żadnej porze,
to widać z woli nieba
prawdopodobnie nie może.

Lecz jeśli pragnie? Gorąco!
Jak dotąd nikt. Jak skowronek.
Jeśli w słoju nocą
łzy przelewa zielone?

Mijają lata, zimy,
raz słoneczko, raz chmurka;
a my obojętnie przechodzimy
koło niejednego ogórka.

Konstanty Ildefons Gałczyński
1946
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie wejdę tam ogórasy:płacz::hahaha: czyżby z forum opiekunek zrobilo sie forum produkcyjno warzywne?wekowo robotne? :hahaha: a ja czuję już ten zapach kopru i czosnku,,:święty: róbcie ,,róbcie a ja popatrzę,,,Ja już obskoczyłam sklep,,szybka jestem,,aby szybko do laptopka-hahahah na tym ta praca polega-hahha wariatkowo mam nieraz małe,,ale szybko czas leci,,trochę tu a trochę tam,,a robota stoi w miejscu,,prasowanie czeka na głupiego,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Gdzie nie wejdę tam ogórasy:płacz::hahaha: czyżby z forum opiekunek zrobilo sie forum produkcyjno warzywne?wekowo robotne? :hahaha: a ja czuję już ten zapach kopru i czosnku,,:święty: róbcie ,,róbcie a ja popatrzę,,,Ja już obskoczyłam sklep,,szybka jestem,,aby szybko do laptopka-hahahah na tym ta praca polega-hahha wariatkowo mam nieraz małe,,ale szybko czas leci,,trochę tu a trochę tam,,a robota stoi w miejscu,,prasowanie czeka na głupiego,,:płacz:

A ogórki kupiłas?:płacz::hahaha:

1 minutę temu, Beata Giz napisał:

Witam! Blondi ja żadnych wek nie robię. Nie umiem i nie mam ochoty się uczyć.

My tez nie robimy:płacz::hahaha: ale o czyms trzeba pisać a kiszenie ogórków to nie weki wkładasz do słoja albo nawet do kamionkowego garnka dorzucasz koper czosnek  i chrzan zalewasz woda z sola i juz sie kiszą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Bazgrać to ja lubię. :d

Jednak łakomstwo zwyciężyło i poleciałam po czekolady, raptem sześć, ale trzy jakieś inne i takie pyszne że nie wiem czy mi do niedzieli wystarczą.

Właśnie kończę jedną. xd

Dobrze,że Ty nie masz cukrzycy tylko Twoja babcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kupuję w czasie pauzy i przemycam do swojego pokoju. :d

Nie będę jej przykrości robiła przecież.....

Cukrzyca u mnie ? A wypluj to słowo ! W Polsce mogę mieć cukrzycę bo nie jem słodyczy ale w DE nie wiem dlaczego mam fazę na czekoladę albo fazę na cukierki. A że nie umiem się ograniczać to jem aż mnie zemdli.:D :d:d Na szczęście wagę mam książkową - waga + 110 = wzrost. I w sumie kilka kilogramów by się przydało ale one mnie nie lubią. :|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...