Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Heidi napisał:

Witam wszystkich serdecznie.Chciałam poczytać, ale tu muszę zrobić pauzę. Ja....ki  wpis @Lisa_Ona ? Choć jestem kobietą, to ten moment mnie zaintrygował bardzo. :d. Hmmm, żeby też doczekać się takiej popularności, zapytam: czy po ponad 30-letnim stażu małżeńskim i po porodzie dwójki dzieci też mogę dodać taki wpis ? Też chcę , by w końcu końców ktoś napisał o mnie jesteś piękna !! A póki co jestem zazdrosna :smutek::cmok:

 Jesteś piękna, szczególnie ten czubek :haha::całus:.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Witam wszystkich serdecznie.Chciałam poczytać, ale tu muszę zrobić pauzę. Ja....ki  wpis @Lisa_Ona ? Choć jestem kobietą, to ten moment mnie zaintrygował bardzo. :d. Hmmm, żeby też doczekać się takiej popularności, zapytam: czy po ponad 30-letnim stażu małżeńskim i po porodzie dwójki dzieci też mogę dodać taki wpis ? Też chcę , by w końcu końców ktoś napisał o mnie jesteś piękna !! A póki co jestem zazdrosna :smutek::cmok:

Ptaszynko nasza , po co ktoś ma Ci mówić , ze jesteś piękną ? Masz lusterko i sama to widzisz :d Ja mordeczkę Twoją widziałam , więc mogę potwierdzić , to co lustereczko już rzekło .... Ale z Ciebie laska :love::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

 Jesteś piękna, szczególnie ten czubek :haha::całus:.

O... już mi lepiej, jestem wyleczona. Czubek z kokardą obowiązkowo :d

 

1 minutę temu, Nugatka napisał:

W dzisiejszych czasach to wszystko możliwe :szydera:

Szukam sposobu właśnie, może @Paolo coś podpowie, bo on takie doświadczenie w Kudowie już zdobył, że na pewno można na niego liczyć, albo w księgach coś szukać będzie trzeba:książka:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

O... już mi lepiej, jestem wyleczona. Czubek z kokardą obowiązkowo :d

 

Szukam sposobu właśnie, może @Paolo coś podpowie, bo on takie doświadczenie w Kudowie już zdobył, że na pewno można na niego liczyć, albo w księgach coś szukać będzie trzeba:książka:

Czekaj, jak podpowie, to kapcie pospadają :szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Witaski wietrznie i słonecznie.

Żeby tylko z tego porannego cukrowania wieczorem po ryju nie było,ha ha ha 

Spokojnego dnia:)

O.. tak, tak. Ja już limit swój wczoraj wyczerpałamxd. Dobrze, że poczuciem humoru jestem obdarowana i śmiać się potrafię z cudzych kompleksów. Trzeba do sklepu skoczyć octu kupić i wymazać z pamięci na błysk, nowe zapotrzebowanie na nowy limit  zrobić:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

O.. tak, tak. Ja już limit swój wczoraj wyczerpałamxd. Dobrze, że poczuciem humoru jestem obdarowana i śmiać się potrafię z cudzych kompleksów. Trzeba do sklepu skoczyć octu kupić i wymazać z pamięci na błysk, nowe zapotrzebowanie na nowy limit  zrobić:d

A po co ci ocet? :szok: Proszek do pieczenia i soda oczyszczona też cuda działają...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Ptaszynko nasza , po co ktoś ma Ci mówić , ze jesteś piękną ? Masz lusterko i sama to widzisz :d Ja mordeczkę Twoją widziałam , więc mogę potwierdzić , to co lustereczko już rzekło .... Ale z Ciebie laska :love::cmok:

Ta...k , laska , ale do podpierania "grzybków" :szydera:. Dobrze, że kręgosłup mocny i stopy wielkie. Stabilnie pozwalają stać:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Ta...k , laska , ale do podpierania "grzybków" :szydera:. Dobrze, że kręgosłup mocny i stopy wielkie. Stabilnie pozwalają stać:szydera:

Co się tak pańcia droczy od rana? :szydera: Nie zawsze ładne co ładne, ładne co się komu podoba...a skoro @violka twierdzi, że jesteś  z gatunku "Lachon niepospolity", to wie co mówi...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

Dziękuję Basiu :całus:

Ejże... Konkurencjo, plisss. zmień foto, bo w kompleksy powpadamy. @Knorr dawno wpisów na kawusiowym wątku nie robił, a tu nagle spod stołu się wynurzył. Co będzie jak panowie pałeczkę na profilu przejmą ? Gdzie my się podziejemy , niebogi ?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ejże... Konkurencjo, plisss. zmień foto, bo w kompleksy powpadamy. @Knorr dawno wpisów na kawusiowym wątku nie robił, a tu nagle spod stołu się wynurzył. Co będzie jak panowie pałeczkę na profilu przejmą ? Gdzie my się podziejemy , niebogi ?

Już kasuję ten mój awatar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Co się tak pańcia droczy od rana? :szydera: Nie zawsze ładne co ładne, ładne co się komu podoba...a skoro @violka twierdzi, że jesteś  z gatunku "Lachon niepospolity", to wie co mówi...:szydera:

Oj :d brałabym @Heidi , brała :d Gdybym tylko inszą orientację miała :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...