Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Afryka napisał:

To w końcu tę maturę i kursa nie które ,to za jak czy kaczki było !? Chociaż , najsampierw to mogły być kacze jaja,a potem ..apetyt rośnie w miarę jedzenia.alleluja...:szydera:

Nie rozbieraj widły na igły...:szydera: Jest git i są jaja...:szydera: A do tego....Alleluja...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry.:oklaski:

Byl Pan Doktor przywiozl mi stolik i krzeslo na balkon. Telewizor plus nowy dekoder z Polskimi programami. We wtorek  bede miala  juz wszystko (internet tez ) czego potrzebuje Opiekunka w obcym Kraju.

A w przyszlym tygodniu jedziemy na wycieczke w piekne gory.

Zachwycona jestem bardzo, baa podniecona jestem....

Milego wieczoru zycze Wszystkim 

:oklaski:

P.s ewentualne literowki czy inne tam.. przepraszam , ale pisze teraz z telefonu i guzik widze ha haa

 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Magdzie napisał:

Wrocilam z przerwy opita kawa jak bąk , i jeszcze do czegos sie Wam przyznam , popelnilam grzech , chyba nie jeden w swoim zyciu , ale dzis zzarlam kawal ciasta ze smietana , tak mnie cos naszlo.Ale teraz to mysle , ze to nie byl dobry pomysl , targaja mna wyrzuty sumienia , nawet teraz nie pomaga to , ze dzis bez kolacj pojde spac(((

Wyskakam to moze na skakance , wczoraj 550, to dzis musze z 700 nakrecic, moze ovzyszcze umysl i nie tylko.

Milego popoludnia))

Magdzie taka opita" nie skakaj bo sie posiusiasz...:szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

I to by się zgadzało ,wszak wilk za Czerwonym Kapturkiem popitalał.:szydera:

Błąd...Babcia była demencyjno-inkontynentna. Wilk dybał na spadek i kwadrat babki. Codziennie sprawdzał czy babka jeszcze żyje i pytał " Babciu. A dlaczego Ty masz takie wielkie oczy..?" A babka wtedy. " To już wysrać nawet się nie można..?"...

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Bo... apetyczna była.:d

E...jakie była ?! ....Jest apetyczna ...w dalszym ciągu . A jaka tłustaaa !:haha:

Bez jaj ...Czas przełaczyć sie na telefonizację i spadać na górkę . Jeszcze cugasek ...siusiu i pomaluśku moje wolne paszłoooooo....aby do jutra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Paolo napisał:

Błąd...Babcia była demencyjno-inkontynentna. Wilk dybał na spadek i kwadrat babki. Codziennie sprawdzał czy babka jeszcze żyje i pytał " Babciu. A dlaczego Ty masz takie wielkie oczy..?" A babka wtedy. " To już wysrać nawet się nie można..?"...

Piękna bajka. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

Błąd...Babcia była demencyjno-inkontynentna. Wilk dybał na spadek i kwadrat babki. Codziennie sprawdzał czy babka jeszcze żyje i pytał " Babciu. A dlaczego Ty masz takie wielkie oczy..?" A babka wtedy. " To już wysrać nawet się nie można..?"...

:szydera: :szydera: :szydera:....A tak w ogóle ,to mi bardzo przykro ,że Ty możesz liczyć tylko na legat w postaci ławki dworcowej ,w poczekalni dworca Kudowa-Zdrój  z tablicą pamiątkową : Tu byliśmy , ja i mój bodyguard., który sobie gardło zdarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Afryka napisał:

To zmykaj...ja nie muszę , siedzę sobie i palę ,jak panisko we własnej kuchni .:papieros::hura:

Niby tutaj mogę palić w domu ale i tak palę na zewnątrz. Czasem tylko wieczorem w swoim pokoju bo i tak śpię przy otwartym oknie. Palę ale fajki mi śmierdzą. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Niby tutaj mogę palić w domu ale i tak palę na zewnątrz. Czasem tylko wieczorem w swoim pokoju bo i tak śpię przy otwartym oknie. Palę ale fajki mi śmierdzą. :haha:

Dlatego w kuchni palę,bo też mi śmierdzą.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

Musisz tak jak Gero moczyć nogi w roztworze menopauzianu to Wam przejdzie. Na pachy...

To nogi się moczy!? O.o... zawsze sobie zeskrobałam ,co pół roku i było git.:o...mam nadzieję,że nie wpuszczasz mnie w kanał ,bo...:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

To nogi się moczy!? O.o... zawsze sobie zeskrobałam ,co pół roku i było git.:o...mam nadzieję,że nie wpuszczasz mnie w kanał ,bo...:ostrzegam:

Co temu emotikonowi tak dryga ...do góry i w dół ...do góry i w dół ? ...Na telefonie teraz pracuję ...malutki emotek ...źle widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...