Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ha....byłam u babki w szpitalu...Lewa strona twarzy sina, wielkości małego balonika, ale nic nie złamała...:szok: Zrobili jej wszelkie możliwe badania i prześwietlenia...jest cała...:d I jutro wraca do domku...:(:) I tyle mojego wolnego...:haha:Jutro znowu do garów...wypadek apetytu nie zmniejszył...:szydera:

No przecież  żołądek zajmuje dolną część torsu, a babka ma głowę potłuczona. Czego się spodziewałaś ? :haha:. Egzaminu umiejętności kulinarnych część dalsza. :trele:. Mamy nadzieję,  za papierów z matury tobie nie zabiorą,  choć wiemy że masz je za kaczki i to jeszcze z sąsiedniej zagrody xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

No przecież  żołądek zajmuje dolną część torsu, a babka ma głowę potłuczona. Czego się spodziewałaś ? :haha:. Egzaminu umiejętności kulinarnych część dalsza. :trele:. Mamy nadzieję,  za papierów z matury tobie nie zabiorą,  choć wiemy że masz je za kaczki i to jeszcze z sąsiedniej zagrody xd

Ja słyszałam, ze za śmietanę :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

O.o i też z sąsiedniej  zagrody?  A... o miodzie zapomniałam,  bo też.... ach.  Ma dziewczyna szczęście :oklaski:

Niech bedzie, ze ze swojej bo widzisz, ze jak sie zaczerwienia to za tydzień im nie przejdzie :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nugatka napisał:

Niech bedzie, ze ze swojej bo widzisz, ze jak sie zaczerwienia to za tydzień im nie przejdzie :szydera:

Tak to jest jak samemu papierów  się nie zdobyło.  Nawet za kaczki:d  Zazdrość czerwoną farbę  na lico kładzie i szuka się ofiary. No cóż... , być może  coś  gdzieś uwiera. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Jakiś dzieciak bawi się w piaskownicy i czerwoną mordę ma. 

Siedzi to takie w krzakach,cycki wiszą jak klamoty na wystawce i ciska tym co zrobi pod siebie. Uniesienie w skali orgazmometru powyżej 6 kresek osiąga ale będzie lepiej bo mokro robi się bardziej jak komuś przysra. To taka jakby e-inkontynencja mająca podnieść seine ego ale tak naprawdę to strzał w to krzywe kolano i śmiech na maksa. Elfina była żałosna ale została pokonana przez to coś co ja wiem gdzie to jest...:p

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Tak to jest jak samemu papierów  się nie zdobyło.  Nawet za kaczki:d  Zazdrość czerwoną farbę  na lico kładzie i szuka się ofiary. No cóż... , być może  coś  gdzieś uwiera. 

Taaa kaczki zamiast oddać, to wypchali i postawili na meblach...

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Trzeba by w piaskownicy  poszukać "psiego szczęścia" i poczęstować zawinięte w sreberko:kawa2:

Wiecie co mnie śmieszy ....ano to , że w oczy , jawnie żadna nie napisze " nie podoba mi się ...nie zgadzam się ...czy na podób " ....Za plecami bohaterki udają ...a dla mnie to zwyczajny , tchórzliwy gnojek .....który mści się wstawiając czerwone mordojebki ...gówniarstwo i tyle , tyle , że takie jakby przystarawe gówniarstwo ....bleeeeee....to dla tych od czerwonych mordojebków . Nie dla Ciebie Heidi , broń Boże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry:d

 Niech te goscie co u mnie som juz sobie jada , bo mnie sie chce do ludzi z globalnej wioski. Juz nogami przebieram i sie martwie, ze ten usmiech przyklejony juz mi zostanie. Milego wieczorku:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiecie co mnie śmieszy ....ano to , że w oczy , jawnie żadna nie napisze " nie podoba mi się ...nie zgadzam się ...czy na podób " ....Za plecami bohaterki udają ...a dla mnie to zwyczajny , tchórzliwy gnojek .....który mści się wstawiając czerwone mordojebki ...gówniarstwo i tyle , tyle , że takie jakby przystarawe gówniarstwo ....bleeeeee....to dla tych od czerwonych mordojebków . Nie dla Ciebie Heidi , broń Boże

Widze, ze mordki na tapecie:d

Kto sie boi mordki, niech nie pisze, nie dostanie ani czerwonej ani zielonej i bedzie git:d 

(to taka rada, gdyby trzeba bylo leczyc)

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiecie co mnie śmieszy ....ano to , że w oczy , jawnie żadna nie napisze " nie podoba mi się ...nie zgadzam się ...czy na podób " ....Za plecami bohaterki udają ...a dla mnie to zwyczajny , tchórzliwy gnojek .....który mści się wstawiając czerwone mordojebki ...gówniarstwo i tyle , tyle , że takie jakby przystarawe gówniarstwo ....bleeeeee....to dla tych od czerwonych mordojebków . Nie dla Ciebie Heidi , broń Boże

Podpisuję się czterema odnóżami....:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiecie co mnie śmieszy ....ano to , że w oczy , jawnie żadna nie napisze " nie podoba mi się ...nie zgadzam się ...czy na podób " ....Za plecami bohaterki udają ...a dla mnie to zwyczajny , tchórzliwy gnojek .....który mści się wstawiając czerwone mordojebki ...gówniarstwo i tyle , tyle , że takie jakby przystarawe gówniarstwo ....bleeeeee....to dla tych od czerwonych mordojebków . Nie dla Ciebie Heidi , broń Boże

Te mordki nie są za to co ktoś napisał. Kiedyś tak było i teraz też czasami tak jest ale część jest dawana kompletnie bez sensu i bez powodu. Gówniarstwo i tyle.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Widze, ze mordki na tapecie:d

Kto sie boi mordki, niech nie pisze, nie dostanie ani czerwonej ani zielonej i bedzie git:d 

(to taka rada, gdyby trzeba bylo leczyc)

Gdzie przeczytałaś , że ktoś się boi ? ...Nikt się nie boi , bo nikt z tych , którzy zostali nimi obdarzeni nie jest zasranym tchórzem ...Tchórzem jest ten kto bawi się nimi nie mówiąc jawnie " nie podoba mi się i ch..rabol " . Kogo chcesz leczyć Hawano ....znaczy komu proponujesz leczenie ? .......Pisaliśmy i będziemy pisać , czy to komuś pasuje , czy nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja to jednak mam dobrze. Jak się obeżrę i dopcham ciastem to najwyżej przytyję. Ale katować się ćwiczeniami nie będę. Moje dzieci tylko jakieś dziwne są. Wracają z siłowni wypompowane i szczęśliwe. To na pewno po listonoszu. :haha::szydera:

Tak to działa, im bardziej jestem zmęczona po ćwiczeniach tym więcej energii mam potem :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...