Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy w tę piękną ,majową niedzielę .:cześć2:

Przecież " akompaniamencie " nierdzielnego rosołu ( ach cóż za woń i ten lubczyk w ilości słusznej :haha:) przebrnęłam przez zamkowe dziedzińce ,ogrody pełne dzikiego zwierza , wspomniałam sobie " szykowny" kołnierz z nutri tatusia mego i takąż czapeczkę , potknęła się na poniemieckich schodach i oczywiście wylądowałam na dworcu w Kudowie ,z przesiadką w Pułtusku ,a tam już szwagier czekał.:szydera:...z obitą facjatą i namawiał na gościnne występy w remizie ,w ramach " reparacji wojennych " :szydera: .

Także ,teges...Milutkiej niedzieli Milusińscy.:całus:

Nie należy dodawać zbyt dużej ilości dupczyku do rosołu bo wtedy należy rozebrać się do rosołu i pojeździć konno gdyż ziele to i kunia i jeźdźca na zatracenie sprowadzić gotowe. Na Kudowe...

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Bobry i owszem, ale to jest nutria :szydera:. Nie boi się ludzi, nie jest tak szkodliwa jak bobry, uwielbia chrupać kukurydzę i marchewkę. Bobry nie mają czerwonych zębów:szydera:

images?q=tbn:ANd9GcQhXrJhlPfGuFxlywM8VXoa to niby co jak nie czerwone zęby?mają mają,na Basi zdjęciu ogona nie widać ale zdecydowanie różni się on od ogona nutrii:)A nutria ma zęby b podobne do bobra tylko krótsze i bardziej żółte jak czerwone.v

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

images?q=tbn:ANd9GcQhXrJhlPfGuFxlywM8VXoa to niby co jak nie czerwone zęby?mają mają,na Basi zdjęciu ogona nie widać ale zdecydowanie różni się on od ogona nutrii:)A nutria ma zęby b podobne do bobra tylko krótsze i bardziej żółte jak czerwone.v

Bóbr tym się różni od nutrii,że on buduje żeremia a nutria ma to generalnie w dupie bo i tak zrobią z niej czapkę czy inny beret.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Paolo napisał:

Nie należy dodawać zbyt dużej ilości dupczyku do rosołu bo wtedy należy rozebrać się do rosołu i pojeździć konno gdyż ziele to i kunia i jeźdźca na zatracenie sprowadzić gotowe. Na Kudowe...

Jak będzie trzeba ,to się zagalopuje .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Barbara48 napisał:

Boszsze, co ja tu czytam? 

Jakieś ogiery, stracenie głowy czy zatracenie. ....

A ja tylko chcę konika dosiąść, łagodnego, coby mnie nie sponiewierał :szydera:

A siadaj se Basiunia ...dosiadaj nawet . Tylko uważaj żebyś to Ty go nie sponiewierała ....za mocno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Paolo napisał:

Nic dziwnego. W Sussex jak sama nazwa mówi  to wszyscy się pierd... Żenią raczej.

Popróbowałam se na Tobie . Kliknęłam " lubię to ....podoba mi się " i obadwa wskoczyły ....plusiki te . Teraz na kimś innym spróbuję ....na Alasce ...o ...na Alasce będzie git .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A siadaj se Basiunia ...dosiadaj nawet . Tylko uważaj żebyś to Ty go nie sponiewierała ....za mocno .

Hmm..... to się okaże, jak będzie miał taki temperament jak ja ,to czarno to widzę :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

A tego to jeszcze nie wiesz Barbarko :love:

No nie wiem , ale sama przed chwilą napisałaś ....o temperamencie . Szalonym wręcz ....

Ciebie zacytowałam , ale ....nieee....jednak nie można dawać podwójnie ...lajków tych . Jak się kliknie na jeden to ten poprzedni się kasuje ....Zrobiłam głośne " ufffffff " , bo ...lajkując Paolo równocześnie ktoś go " lajkował " na czerwonego mordojebka . Przestraszyłam się , czy to nie ja niechcący zrobiłam .....ale nie ja ....jeszcze raz ufffffff.... Darczyńczyni czerwono mordojebków już uciekła ....Musi kocha GO jeszcze mocno ...wciąż , bo przecież czerwony to kolor miłości ....podobnież .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ....i mnie nagrodzono czerwonym mordojebkiem  :oklaski:...Ja pikolę ....mnie tez kocha ???....Niee....niech se mnie wybije z głowy ....preferencji nie zmienię ....100 % hetero jestem xd

A to tak teraz sie wyznaje miłość :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ....i mnie nagrodzono czerwonym mordojebkiem  :oklaski:...Ja pikolę ....mnie tez kocha ???....Niee....niech se mnie wybije z głowy ....preferencji nie zmienię ....100 % hetero jestem xd

To moze byc calkiem inna Osoba. Tak mysle.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam z przerwy opita kawa jak bąk , i jeszcze do czegos sie Wam przyznam , popelnilam grzech , chyba nie jeden w swoim zyciu , ale dzis zzarlam kawal ciasta ze smietana , tak mnie cos naszlo.Ale teraz to mysle , ze to nie byl dobry pomysl , targaja mna wyrzuty sumienia , nawet teraz nie pomaga to , ze dzis bez kolacj pojde spac(((

Wyskakam to moze na skakance , wczoraj 550, to dzis musze z 700 nakrecic, moze ovzyszcze umysl i nie tylko.

Milego popoludnia))

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Magdzie napisał:

Wrocilam z przerwy opita kawa jak bąk , i jeszcze do czegos sie Wam przyznam , popelnilam grzech , chyba nie jeden w swoim zyciu , ale dzis zzarlam kawal ciasta ze smietana , tak mnie cos naszlo.Ale teraz to mysle , ze to nie byl dobry pomysl , targaja mna wyrzuty sumienia , nawet teraz nie pomaga to , ze dzis bez kolacj pojde spac(((

Wyskakam to moze na skakance , wczoraj 550, to dzis musze z 700 nakrecic, moze ovzyszcze umysl i nie tylko.

Milego popoludnia))

Jak będziesz na tej skakance skakać to musisz uważać żebyś jakiegoś mózgotrżepa nie dostała:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja to jednak mam dobrze. Jak się obeżrę i dopcham ciastem to najwyżej przytyję. Ale katować się ćwiczeniami nie będę. Moje dzieci tylko jakieś dziwne są. Wracają z siłowni wypompowane i szczęśliwe. To na pewno po listonoszu. :haha::szydera:

To ja mam jak ty...z jednym wyjątkiem...moje dzieci nie chodzą na siłownię, a mimo to są szczęśliwe...no i ten listonosz...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha....byłam u babki w szpitalu...Lewa strona twarzy sina, wielkości małego balonika, ale nic nie złamała...:szok: Zrobili jej wszelkie możliwe badania i prześwietlenia...jest cała...:d I jutro wraca do domku...:(:) I tyle mojego wolnego...:haha:Jutro znowu do garów...wypadek apetytu nie zmniejszył...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...