Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w słoneczny poranek Opiekunki i Opiekunów , także pozdrawiam wszystkie Netoperki.

Życzę Wam miłego,spokojnego i pięknego dnia w doborowym towarzystwie ,

w niedzielnych garniturach i  miłej atmosferze                                           1910914699_dziadkib5e804f0371c2ee2641d447716b8c8d3.thumb.jpg.b0b067fa4634366077e1d004ba1fe286.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ooooo....zoolog się znalazł....:szydera: 

Hm... wiem, bo miałam onegdaj przecudnej urody futro z nutrii:oklaski:. W domu wiszą jeszcze 4 sztuki i tak myślę, że chodniki do sypialni  z nich zrobię. Ułożę je przy łóżku , pobudka będzie nagła i wstrząsająca zarazem.xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Hm... wiem, bo miałam onegdaj przecudnej urody futro z nutrii:oklaski:. W domu wiszą jeszcze 4 sztuki i tak myślę, że chodniki do sypialni  z nich zrobię. Ułożę je przy łóżku , pobudka będzie nagła i wstrząsająca zarazem.xd

Nutrie wiszą? :szok: No.....hardcor....:szydera: Ale jak chodniczki z tych zwłok wysuszonych zrobisz, to uważaj, żebyś na ich ząbki swoich pięt nie nadziała...:szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Heidi napisał:

Bobry i owszem, ale to jest nutria :szydera:. Nie boi się ludzi, nie jest tak szkodliwa jak bobry, uwielbia chrupać kukurydzę i marchewkę. Bobry nie mają czerwonych zębów:szydera:

Masz rację, dzis pokazałam zdjecia mojej szefin i powiedziala ze to jest dzika nutria. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ludziki!

U mnie Sodomia i Gomoria. Urlop tym razem krótki i pakuję walichę z letnimi rzeczami. Nie potrafię tego ogarnąć. Bajzel  na kólkach stworzyłam.

Jadę w nowe miejsce i tym razem z nastawieniem, że jak trafię na minę to zjeżdżam i podziękuję tej firmie za współpracę.

60a83ac9e452a0a825106362cfb9a328.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

Nieważne , bóbr czy nutria ;) Przed jednym i przed drugim , ustanowiłabym rekord w uciekaniu :szydera:

Nie wolno się bać czegoś co nie wygląda na pierwszy rzut oka jak marzenie. Mój Tatunio hodował onegdaj nutrie. Jeśli pozna się ich naturę, można by  z nimi spać. Są słodkie w zachowaniu i  bardzo opiekuńcze jak my :szydera:. Co prawda nie wiem jaki kolor zębów mają  opiekunki, ale wiem, że ich nikt się nie boi :oklaski:, tylko lodówki przed nami czasami strzegą:haha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MeryKy napisał:

Dzień dobry ludziki!

U mnie Sodomia i Gomoria. Urlop tym razem krótki i pakuję walichę z letnimi rzeczami. Nie potrafię tego ogarnąć. Bajzel  na kólkach stworzyłam.

Jadę w nowe miejsce i tym razem z nastawieniem, że jak trafię na minę to zjeżdżam i podziękuję tej firmie za współpracę.

60a83ac9e452a0a825106362cfb9a328.jpg

Twarda bądź !!! jak kukurydza i marchew , którą chrupią nutrie :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Twarda bądź !!! jak kukurydza i marchew , którą chrupią nutrie :szydera:

Chciałam współpracą zakończyć po zjeździe  ale była już akceptacja rodziny na następną sztelę, to nie będę robić cyrków. Aktualnie zjeżdża moja koleżanka z tej samej firmy i  nie znaleźli jej zmienniczki. Chcieli żeby została dłużej ale ona ma ważne sprawy do ogarnięcia i nie zgodziła się. Tak kombinowali, że pdp z rodziną zostaje, bo nikt nie przyjechał.

Nie ma co myśleć, że współpraca z koordynatorami będzie lepsza. Tak jak by ze ścianą się rozmawia :mur:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Heidi napisał:

Nie wolno się bać czegoś co nie wygląda na pierwszy rzut oka jak marzenie. Mój Tatunio hodował onegdaj nutrie. Jeśli pozna się ich naturę, można by  z nimi spać. Są słodkie w zachowaniu i  bardzo opiekuńcze jak my :szydera:. Co prawda nie wiem jaki kolor zębów mają  opiekunki, ale wiem, że ich nikt się nie boi :oklaski:, tylko lodówki przed nami czasami strzegą:haha:

Jedną taką cenną lodówkę na kluczyk, właśnie w Demenzlandii na ostatniej szteli widziałam :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeryKy napisał:

Jedną taką cenną lodówkę na kluczyk, właśnie w Demenzlandii na ostatniej szteli widziałam :szydera:

Przyjaciółka miała dostęp do takiej cennej lodówki z dynastii Ming , że zastrzał dostała. W szpitalu w końcu skończyła, lekarz tak ją "opatrzył", że zakażenie szło ku unicestwieniu opiekunki. Drut giętki zamiast uchwytu, uszczelki się sypały, artykuły w niej w mig grzybiały. Obrzydlistwo. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Witajcie po przerwie spowodowanej pobytem mojej PDP  w szpitalu.

W srodę seniorka straciła kontakt z rzeczywistością, wezwałam karetkę, przyjechali, zabrali, a ja codziennie na 2 godzinki autkiem do niej dojeżdżam i fajrant.

Pozdrowionka kochani. :cześć3:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... poleciłam garnitury ubrać, to teraz mam za swoje. Na następną niedzielę proszę dresy przygotować na niedzielne występy. grillowanie organizujemy. Każdy ze swoją kiełbasą ma przyjść @Baśka powtarzająca się coś mocniejszego z ryżu wykombinuje, @geronimo z aparatami wpadnie, @Mirelka1965 ze sreberkami po czekoladzie, @Maria.Jolanta z dobrym humorem ,może wiersz skomponuje @Paolo

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry.

Witajcie po przerwie spowodowanej pobytem mojej PDP  w szpitalu.

W srodę seniorka straciła kontakt z rzeczywistością, wezwałam karetkę, przyjechali, zabrali, a ja codziennie na 2 godzinki autkiem do niej dojeżdżam i fajrant.

Pozdrowionka kochani. :cześć3:

fajnie miałaś, luz  blusss ,a w niebie same dziury  :cool:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Heidi napisał:

Nie wolno się bać czegoś co nie wygląda na pierwszy rzut oka jak marzenie. Mój Tatunio hodował onegdaj nutrie. Jeśli pozna się ich naturę, można by  z nimi spać. Są słodkie w zachowaniu i  bardzo opiekuńcze jak my :szydera:. Co prawda nie wiem jaki kolor zębów mają  opiekunki, ale wiem, że ich nikt się nie boi :oklaski:, tylko lodówki przed nami czasami strzegą:haha:

Osobiście nutrie mi nie przeszkadzają w życiu...jednakże spać wolę z kimś innym...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  niedzielnie :-)

 

Wczorajsza wycieczka udala sie . Passau jest piekne. Nie wiem ile kilometrow zrobilam,ale duzo,zreszta niby sie tylko chodzi, zwiedza,na kawe przysiadzie,czy obiadek zje,a czlowiek wypompowany wieczorem jest.

Zero kondycji po tej zimie.

Melduje,ze lozko nowe mam,wygodne ,calkiem inne od tego starego. Wnuczek spisal sie,a ja w niego nie wierzyla. 

Maz drugiej corki okupuje juz od 7.00 h kuchnie. Nie wiem co on tam tak pracochlonnego pitrasi,ale zapachy dobre ida.

On gotuje tak jak moj maz,czyli wszystko ok na kuchni,ale na szafkach,stoliku i  w zlewie masakryczny nieporzadek.

ktos to bedzie musial ogarnac i nie jestem na 100% pewna ,czy nie trafi na mnie ;););)

To sie zobaczy:)

Slonecznego dnia zycze :-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Heidi napisał:

Pusto tu i głucho. Pewnie wszyscy na mszy w kościele. Ok. poczekam:kawa2:...... 

Siedze na walizką  i takie to pakowanie, że mnie w stronę lapka ściąga.  Nudy! Może lepiej pójdę się przewietrzyć. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

Pusto tu i głucho. Pewnie wszyscy na mszy w kościele. Ok. poczekam:kawa2:...... 

Zgadłaś ...

prawie . U mnie tak codziennie - ulubiony program PDP-go to LIVE EWTN ....PDP -ny zmęczony po myciu ...śniadaniu ...drzemie w fotelu , msza na cały regulator ...a ja na kanapie i ....odpoczywam również 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wprost przeciwnie....jakiegoś szwunku dostałam i wszystko dziś poprasowałam.....I podłogę w kuchni umyłam bo zakrztusiłam się rano kawą i wszystko na podłodze wylądowało  :d

Po południu przychodzą do babki koleżanki a ja na leżak.....:d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...