Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co to "biedronka"? Znam dwa znaczenia, to może trzecie podpowiesz objedzonej i opitej do wypęku koleżance? :haha:

zakupilam na okolicznosc kawy biedronkowa wz i kremowke wiec zapytowuje czy biedronke do kawy chcesz...czyli ciasto z biedronki;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

No tak.....ogarnęłam się....A jakże ! Czyste wszystko mam....majtki też....:szydera: nawet włos utrefiony.....:szydera: trochę mi sie potargał jak babkę kąpalam :d

Poplakalam się....bo ja na każdym ślubie płaczę....ślub był królewski....suknia panny młodej ( teraz księżnej Sussex ) bardzo piękna, szykowna ale skromna....bo podobno im mniej tym wiecej.....A teraz idę robić popołudniowa kawę i wypiję ja w towarzystwie niemieckiej Princessy....:szydera:

Nie płacz Ewka , bo tu miejsca brak na Twe babskie łzy ....czy jakoś tak ....Ja mam czego płakać inie będą to łzy wzruszenia ... Po powrocie ze spaceru nie mogę odpalić lapka ...Chyba go zaraz pierdykne o ścianę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałyśmy iść wieczorem do remizy strażackiej na zabawę ale mi się nie chce. Na dzisiaj chyba dość rozrywek. Byłyśmy na cmentarzu. :haha:

Jutro obok remizy idziemy na kawę i ciacho. 

Jakby się ktoś pytał to niby jesteśmy w mieście ale na wsi. Podłączyli kilka wsi do miasteczka które jest 7 kilometrów stąd. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest ...rozładowała się tylko bateria , bo dziada nie wyłączyłam przed wyjściem , tylko uśpiłam a zapomniałam podłączyć ładowarkę . Dobrze , że wyrywna za mocno nie byłam i faktycznie o ścianę nim nie pierdyknęłam ....Znaczy oaza spokoju jestem ....jednak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Miałyśmy iść wieczorem do remizy strażackiej na zabawę ale mi się nie chce. Na dzisiaj chyba dość rozrywek. Byłyśmy na cmentarzu. :haha:

Jutro obok remizy idziemy na kawę i ciacho. 

Jakby się ktoś pytał to niby jesteśmy w mieście ale na wsi. Podłączyli kilka wsi do miasteczka które jest 7 kilometrów stąd. :szydera:

Nieważne miejsce...ważny nastrój...:haha: I lepiej strażacki niż cmentarny...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Dobrze jest ...rozładowała się tylko bateria , bo dziada nie wyłączyłam przed wyjściem , tylko uśpiłam a zapomniałam podłączyć ładowarkę . Dobrze , że wyrywna za mocno nie byłam i faktycznie o ścianę nim nie pierdyknęłam ....Znaczy oaza spokoju jestem ....jednak .

image.png.c2ea9b00844c4aaa866d53554286186b.png Brawo...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jutro też ma być pięknie i jeszcze cieplej . Byłam ....pod zamkiem ...w ogrodach zamkowych ...Nawet loda se walnęłam ....zjadłam znaczy :haha:

Gwiazda z Łasku w pełnym blasku. 

Loda szamie mając zimno w ustnej jamie.

Wcześniej stała tuż pod zamkiem. 

Umówiona z swym kochankiem.

On się zmył ,bo boleści i pogoda. 

Z bólu,żalu zamówiła sobie loda...

 

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Paolo napisał:

Gwiazda z Łasku w pełnym blasku. 

Loda szamie mając zimno w ustnej jamie.

Wcześniej stała tuż pod zamkiem. 

Umówiona z swym kochankiem.

On się zmył ,bo boleści i pogoda. 

Z bólu,żalu zamówiła sobie loda...

 

 

 

Napisałam i mi wcięło ......Skubaniutki ...no nie poznaję pana , panie Paolo ....Normalnie jak jakiś NY...NY....NYrwid , czy tam Norwid ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...