Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

To ty w pracy jesteś? :szydera: Jakieś błędne wyobrażenie o opiekunach mam...:haha: Wydawało mi się, że na obczyźnie to wszyscy wypoczywają, bąki zbijają, a kasa sama wpada na konto...:szydera:

Czasem wypada cos ogarnąć :szydera:, choćby dla własnego samopoczucia. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka wykąpana, łazienka osuszona, obiad przygotowany, jeszcze odkurzyc i podłogę przetrzeć....ale czekam az Princessa z łóżka wstanie i weźmie się za czytanie gazety.....bo sie okrutnie zmeczyla podczas kąpieli :d kurczę blade....siedzi sobie na krzeselku, palcem nie kiwnie, nawet prysznica jej do ręki nie daje to czym sie tak meczy ? 

Idę rzucić okiem na ślub księcia Harryego :d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, awe59 napisał:

Babka wykąpana, łazienka osuszona, obiad przygotowany, jeszcze odkurzyc i podłogę przetrzeć....ale czekam az Princessa z łóżka wstanie i weźmie się za czytanie gazety.....bo sie okrutnie zmeczyla podczas kąpieli :d kurczę blade....siedzi sobie na krzeselku, palcem nie kiwnie, nawet prysznica jej do ręki nie daje to czym sie tak meczy ? 

Idę rzucić okiem na ślub księcia Harryego :d

Przygotuj jakiś godny prezent , bo jak Cię na wesele zgarną to bez niego ...prezentu tego ...będziesz czuła się głupio ....I ogarnij się jakoś porządnie ...jeśli Ci się nie chce to chociaż nie przyznawaj się , że za opiekunkę w D. popitalasz ....Wstydu nam oszczędź ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, awe59 napisał:

Babka wykąpana, łazienka osuszona, obiad przygotowany, jeszcze odkurzyc i podłogę przetrzeć....ale czekam az Princessa z łóżka wstanie i weźmie się za czytanie gazety.....bo sie okrutnie zmeczyla podczas kąpieli :d kurczę blade....siedzi sobie na krzeselku, palcem nie kiwnie, nawet prysznica jej do ręki nie daje to czym sie tak meczy ? 

Idę rzucić okiem na ślub księcia Harryego :d

Nie dla Ciebie wyższe sfery

Łap za mopa do cholery!

Babka mokra ,brudne gary 

A tej w głowie tylko Harry...

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Paolo napisał:

Nie dla Ciebie wyższe sfery

Łap za mopa do cholery!

Babka mokra ,brudne gary 

A tej w głowie tylko Harry...

 

Mop Ewuni nie przystoi ...mopem rączek nie pokala ...

Babka niech się suszy sama ....brudne gary wyp...wywala ...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Babka wykąpana, łazienka osuszona, obiad przygotowany, jeszcze odkurzyc i podłogę przetrzeć....ale czekam az Princessa z łóżka wstanie i weźmie się za czytanie gazety.....bo sie okrutnie zmeczyla podczas kąpieli :d kurczę blade....siedzi sobie na krzeselku, palcem nie kiwnie, nawet prysznica jej do ręki nie daje to czym sie tak meczy ? 

Idę rzucić okiem na ślub księcia Harryego :d

Witam nach Mittag.

Obiadek zjedzony.

Babcia byla wczoraj wykąpana,  :kąpiel:Ja bylam cała mokra ponieważ poprosiłam Babcie, żeby mi potrzymała tą "słuchawkę z prysznica, no ale skierowała prosto na mnie ha,haa. Czyściutka, pachnaca poszła spać.

Dzisiaj już o godzinie 7.30. Byłam w piekarni i w Edece. 

Teraz pauza .

Miłego reszty dnia życzę.

:całus:

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lisa_Ona napisał:

 

Babcia byla wczoraj wykąpana,  :kąpiel:Ja bylam cała mokra ponieważ poprosiłam Babcie, żeby mi potrzymała tą "słuchawkę z prysznica, no ale skierowała prosto na mnie ha,haa. Czyściutka, pachnaca poszła spać.

Dzisiaj już o godzinie 7.30. Byłam w piekarni i w Edece. 

 

:całus:

Następnym razem jak podasz babce słuchawkę prysznica to nie mów " Międzymiastowa! Łączę!"..

A ogólnie Lisko to jesteś super materiał na żonę. Ciągle masz mokro i po bułki rano zapierdzielasz. Jeszcze jakbyś tak bardziej waliła maczugą to dzwoń pod 5 i powiedz,żeby Ci rower popilnował ...

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Przeważnie na kierownicy...:szydera:

Wyobraź sobie hahaha kierownica po prawej stronie i lewą ręką zmiana biegów..moją prawą dłonią ciągle waliłam w drzwi ,bo prawa ręka przyzwyczajona do biegów..Potem miaam automat  qurczaki ..ze,sprzęgłem problem bo go nie ma ,a prawa dłoń ciągle upomina sie o swoje biegi.I skręcając w prawo na lewy pas...o na początku to było wyzwanie.Pozdrawiam  z Polski ....niedaleko Galicji:trele:Domek tuż tuż

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przygotuj jakiś godny prezent , bo jak Cię na wesele zgarną to bez niego ...prezentu tego ...będziesz czuła się głupio ....I ogarnij się jakoś porządnie ...jeśli Ci się nie chce to chociaż nie przyznawaj się , że za opiekunkę w D. popitalasz ....Wstydu nam oszczędź ...

No tak.....ogarnęłam się....A jakże ! Czyste wszystko mam....majtki też....:szydera: nawet włos utrefiony.....:szydera: trochę mi sie potargał jak babkę kąpalam :d

Poplakalam się....bo ja na każdym ślubie płaczę....ślub był królewski....suknia panny młodej ( teraz księżnej Sussex ) bardzo piękna, szykowna ale skromna....bo podobno im mniej tym wiecej.....A teraz idę robić popołudniowa kawę i wypiję ja w towarzystwie niemieckiej Princessy....:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Afryka napisał:

Ja się nadal urlopuję i ...tak może być do 28 czerwca :hura:.Są tacy, którzy się z tego bardzo cieszą .:d...a mnie troszkę zaczyna nosić .:haha:

A kiedy ten slub?

Moze juz byl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śluby Panieńskie już były. :szydera:

Ja dzisiaj o mało zimnej krwi nie straciłam jak Kasia zabrała sztućce na cmentarz. Chyba z pięć kilogramów. Potem hakałam w truskawkach bo chwastami zarosły a ona w brudnym wiaderku przyniosła świeżo kupione truskawki. Nie wiem czy chciała je z tego wiaderka jeść czy sadzić. :haha::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Śluby Panieńskie już były. :szydera:

Ja dzisiaj o mało zimnej krwi nie straciłam jak Kasia zabrała sztućce na cmentarz. Chyba z pięć kilogramów. Potem hakałam w truskawkach bo chwastami zarosły a ona w brudnym wiaderku przyniosła świeżo kupione truskawki. Nie wiem czy chciała je z tego wiaderka jeść czy sadzić. :haha::szydera:

Moze byly i jeszcze beda:szydera:

Moja Alutka zabrala sie ochoczo do plukania i obierania. Nawet pieknego kaszmirowego puliwerka nie zdjela. A ja durna polecialam sie do siebie przebierac. Jak wrocilam, to bylo po sprawie.

Ale co mi mi tam . Puliwerki nie moje. Wszystkie i tak niedoprane.

Co drugi dzien  piore jedna sztuke, w rekach oczywiscie, no bo inaczej se ne da. Potem przekladam, zeby doschly,

w koncu na wieszak i do ogrodu. Nie zapomnialam tez rodzinie powiedziec, bo to duzo pracy.

Jestem tu pierwsza i zaprowadzam powoli porzadki, ale bez przesady, rekawow sobie wyrywac nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paolo napisał:

Następnym razem jak podasz babce słuchawkę prysznica to nie mów " Międzymiastowa! Łączę!"..

A ogólnie Lisko to jesteś super materiał na żonę. Ciągle masz mokro i po bułki rano zapierdzielasz. Jeszcze jakbyś tak bardziej waliła maczugą to dzwoń pod 5 i powiedz,żeby Ci rower popilnował ...

:( już nic tu nie napiszę wrażliwa "jezdem" bardzo :smutek:

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilam bgatsza o wrazenia wzrokowe plazy ludzi ogromnej fali..i chyba nizsza o jakies 2 cm...mam w nogach jakies 10kiloskow..

w plucach mnostwo jodu...oczy sie mi kleja ale...zakupilam na okolicznosc lenistwa biedronkowa kremowke ...

kto sie przylaczy...wyglada calkiem calkiem...ponoc smakuje tez niezle..

kawa???:kawa::kawa::kawa::ciacho:

fusiara? inka? rozpuszczalna? z mlekiem? z miodem??

 

 

dreptam do kuchni kto chetny zapraszam:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

wlasnie wrocilam bgatsza o wrazenia wzrokowe plazy ludzi ogromnej fali..i chyba nizsza o jakies 2 cm...mam w nogach jakies 10kiloskow..

w plucach mnostwo jodu...oczy sie mi kleja ale...zakupilam na okolicznosc lenistwa biedronkowa kremowke ...

kto sie przylaczy...wyglada calkiem calkiem...ponoc smakuje tez niezle..

kawa???:kawa::kawa::kawa::ciacho:

fusiara? inka? rozpuszczalna? z mlekiem? z miodem??

 

 

dreptam do kuchni kto chetny zapraszam:)

Ja...ja....ja....mam ochotę na kawusię...:oklaski: i za 10 minut będę ja piła...:szydera: Fusiara raz...bez mleka i bez cukru poproszę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...