Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 1bozka napisał:

czy czerwone ryjki....a co to kogo..swiat jest piękny..miłosc istnieje..a ze ktoś kogoos w ryjks. ha ha ha i czerwonego mu..no trudno nie wazne. Swiat jest piękny...LOVE  PO angielsku po niemiecku  po POLSKU  Najwyżej ..czerwony.ryj.

 

 

 

 

Nie pij już Bozka dzisiaj . Wystarczy . Jutro będzie Cię suszyć ...mocno :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Leć Bozka do tych pagórków leśnych...do tych pól malowanych zbożem rozmaitem ,wyzłacanych pszenicą ,posrebrzanych żytem...cholera ,to nie ta pora roku .:haha:... No to szczęśliwego powrotu.:cześć:

O

a nie. Ch.    to....do zobaczyska....na Wislą

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w palnie rynek ...jutro synek ma urodziny trza ogarnac cos tam cos tam...chodza za mna sledzie opiekane w occie..i pare innych drobiazgow

za to potem hanwagi na nogi i w teren..na rower niestety dzisiaj dla mnie za mocno wieje

ale na wedrowke po lesie w sam raz..

chetni sa??

jezeli tak...tawerna orlowska godzina 11sta...

po wedrowce..dobra kawa obowiazkowo ze slodkim ciasteczkiem:oklaski:

 

 

sluchanie_muzyki_jest_o_wiele_przyjemniejsze_6532.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Trzy tygodnie na wygnaniu minęły nie wiem kiedy. Jednak wiosna ze słońcem, spacerami (nawet pchając wózek) jest dla mnie łatwiejsza do zniesienia w pracy niż zima. W domu też się dzieje. Wzięliśmy szczeniaczka i mąż został sam z nim, telefon chwilami czerwony. Normalnie problemy jak z niemowlakiem. Dzięki Watschapp jestem "prawie na bieżąco". W pracy jak w pracy. Podopieczna podupadła na zdrowiu, ale ma to też dobre strony, dużo śpi, odpadła cała aktywizacja, o 19,30 jestem po robocie. Czasami iskrzy na styku z rodziną, ale albo moja menopauza się nasiliła, albo ich jeszcze nie opuściła, więc to normalne. Chodzi o drobiazgi, więc problemu nie ma. I tak leci dzień za dniem. Nawet Kindla jeszcze nie odpaliłam. Internet, trochę szydełka i czas spać. Lubię jak czas leci, bo siedzę po trzy miesiące, więc ma to znaczenie. Miłego dnia.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Jak miło wypić kawę w doborowym towarzystwie ....siorbaczy ...nałogowych . Jeszcze jedno siorbnięcie i spadam sztachnąć się cugasem ...Ktoś ze mną ...zapraszam ...ja częstuję ....u mnie  cugasów dostatek .

Dzień zapowiada się fajnie . Dziś mam wolne od 13 -19 ...i tak przez kolejne trzy dni . Planów jako takich jeszcze nie mam , ale coś się wymyśli .... Wczoraj córka PDP-go polecała mi wyjazd do Kolonii , ale powiedziałam jej , że już byłam :haha:i sama na zwiedzanie miasta za cholerę nie pojadę . Obiecała mi sprawdzić dojazdy do pobliskiego miasta K -H ....o to H mi biega , bo w nim pracuje jedna z naszych ...i trza by było znów się spotkać .... Sie zobaczy ...nie ma nic na siłę ....mamy czas ....jeszcze niejeden wolny dzień podczas tego " turnusu " będzie .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Mirelka1965 napisał:

image.png.3d40c59520b4c576a143ac82479b5476.png jak ja...:haha: Siorbam sobie napój ulubiony, ale zaległości klepankowych jeszcze nie nadrobiłam:$ Ale co tam, mam czas....:haha: Tymczasem witam serdecznie wszystkich o poranku...:cmok: Miłego dzioneczka kochani życzę...:oklaski: 

kolezanko...nie poznaje ciebie...ty zawsze zrobiona a dzisiaj pokazujesz sie w takim wydaniu!!!!?? co sobie foremkowicze pomysla??ty cos pilas???

dziewczyny z pomorza wygladaja zawsze tip top..

idz sie zrob na bostwo ..ale juz :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami :)

 

W końcu dobiłam do brzegu tzn. końcówki zlecenia.

Za 4 godziny wyruszam stąd. Nie jadę prosto do domu, tylko jeszcze spędzam w De stosunkowo (sic) miły weekend.

Zmienniczka dotarła wczoraj wieczorem, lekko przejęta jest, ale zapowiada się ok.

 

Spokojnej pracy tym, co zostają.

Cudownego urlopu tym, co urlopują.

@1bozka bezpiecznej podrózy.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lucyna.beata napisał:

kolezanko...nie poznaje ciebie...ty zawsze zrobiona a dzisiaj pokazujesz sie w takim wydaniu!!!!?? co sobie foremkowicze pomysla??ty cos pilas???

dziewczyny z pomorza wygladaja zawsze tip top..

idz sie zrob na bostwo ..ale juz :)

Już jestem zrobiona...:szydera: I jak zawsze tip-top...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami :)

 

W końcu dobiłam do brzegu tzn. końcówki zlecenia.

Za 4 godziny wyruszam stąd. Nie jadę prosto do domu, tylko jeszcze spędzam w De stosunkowo (sic) miły weekend.

Zmienniczka dotarła wczoraj wieczorem, lekko przejęta jest, ale zapowiada się ok.

 

Spokojnej pracy tym, co zostają.

Cudownego urlopu tym, co urlopują.

@1bozka bezpiecznej podrózy.

Udanego urlopu życzę....image.png.e46efb2e0496e3b972348e59af0e4797.png w doborowym towarzystwie...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...