Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, hawana napisał:

Jak o zagladaniu, to w Hiltonie bylam.

Lektor. Beata gada prawie sama ze soba ale sie nie poddaje. 

Nawet mi sie te lekcje podobaja:d

Schizofrenia tam była bardzo powszechną chorobą , także wcale mnie to nie dziwi.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

:o daj spokój słoneczko nasze, spróbuj wstawić cokolwiek. Jak frustracja przejdzie wstawisz coś piękniejszego np. czerwoną kichawkę @violka.Ona będzie się zapewne bardzo cieszyć, że na bilbordy forum trafi, a potem mój giniol, bo mam największy( ale to już jak nauczysz się zmniejszać rozmiar zdjęcia)

Jak moja kichawka jeszcze napuchnie , to nawet na bilbord się nie zmieści >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja chyba jakiś badziew dostałam bo nie pamiętam.

Myślicie że wujek Alzheimer zostawił mi pamiątkę ? :haha:

Tak ,od pierwszej komunii i nawet 1000 zł włożył pod tę poduszeczkę,która tam była ... pamiętacie ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dobrze jej powiedziałaś ...tej Marii z Jolantą ....Tylko Ty przysięgnij , że jak nie będzie Ciebie chciał to nie będziesz później na nim zemsty w postaci czerwonych ryjków popełniała ....Zaraz ja dostanę takowego od przyczajonej , odrzuconej wielbicielki ....Boszszeeee...boję się xd

Wstawię widok mojej czerwonej kichawki , to wszystkim odechce się czerwonych kolorków :szydera: a jak mnie jednak nie zechce , to do pakietu dorzucę jeszcze  czerwone ślepia :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

:o daj spokój słoneczko nasze, spróbuj wstawić cokolwiek. Jak frustracja przejdzie wstawisz coś piękniejszego np. czerwoną kichawkę @violka.Ona będzie się zapewne bardzo cieszyć, że na bilbordy forum trafi, a potem mój giniol, bo mam największy( ale to już jak nauczysz się zmniejszać rozmiar zdjęcia)

Rozumiem,,,,:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Wstawię widok mojej czerwonej kichawki , to wszystkim odechce się czerwonych kolorków :szydera: a jak mnie jednak nie zechce , to do pakietu dorzucę jeszcze  czerwone ślepia :haha:

No i wyjdziesz na ankoholiczkę palce lizać.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Afryka napisał:

Łee ,to szału nie było...ja pożądliwie ściskałam kierownicę od Wigry 4 .:d

Ja mam przewieszone radio tranzystorowe przez jedno ramię a przez drugie aparat fotograficzny marki Zenith :szydera: rowera nie dostałam.....:mur:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Ja mam przewieszone radio tranzystorowe przez jedno ramię a przez drugie aparat fotograficzny marki Zenith :szydera: rowera nie dostałam.....:mur:

Jeżu malusieńki ! Widzę,że traumę masz do dzisiaj ...tak walisz głową w mur .No i niech mi teraz ktoś powie ,że komunia to nie jest traumatyczne przeżycie.:szydera:

Ewcia kup se te wymarzone Wigry 3 czy 4 i nie płakaj już.:cmok:...stać Cię i podejrzewam,że ten antyk teraz to droga rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Afryka napisał:

Schizofrenia tam była bardzo powszechną chorobą , także wcale mnie to nie dziwi.:szydera:

Tam klony same się cytują i zastanawiają się co sobie odpowiedzieć bo nie pamiętają o co pytaly wcześniej i nie wiedzą czy odpowiadaly sobie już  czy pytaly siebie bo nie znają tych pytań,które zadaly sobie bo teraz cytuja i odpowiadają sobie nie wiedząc o co pytaly...To tak mniej więcej o tym co w Hiltonie. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Alkoholiczki mają czerwień z domieszką granatu i fioletu :p a czasami nawet w zieleń wchodzi :haha:

Z lekką nutką dekadencji zahacza też o cudowne wrażenia zapachowe wydobywajace się z wszystkich możliwych szczelin i zakamarków...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...