Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Tee....przystojniak . Wstaw no może jakies z tego roku ..latosie ..a nie pięć lat temu . Tak nie będziemy się bawić :haha:

A kto powiedział,że ma być sprzed godziny...

Holandia czerwiec 2016...

Miałem wstawić z komunii ale tam gapię się ciągłe na zegarek Casio...:dobrze:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

A kto powiedział,że ma być sprzed godziny...

Holandia czerwiec 2016...

Miałem wstawić z komunii ale tam gapię się ciągłe na zegarek Casio...:dobrze:

Srasio ...nie Casio ....a " Wiesna " po starszej kuzynce Ci sie trafiła i pewnie podniecałeś się jak kura miesiączką ....:haha:.....No dobra ...nie obrażaj się o to zdjęcie ...Młodo cały czas wyglądasz :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Paolo napisał:

A kto powiedział,że ma być sprzed godziny...

Holandia czerwiec 2016...

Miałem wstawić z komunii ale tam gapię się ciągłe na zegarek Casio...:dobrze:

Łee ,to szału nie było...ja pożądliwie ściskałam kierownicę od Wigry 4 .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Ciacho . :d A @Nugatka jeszcze Ci się nie znudziła ? Ona już taka raczej przestała jest , może warto ją wymienić na inny model :haha:

Żyję na tym świecie 48 i pół roku ale jeszcze nawet przez minutę nie nudziłem się...Nie posiadam w zestawie na życie pojęcia "Nuda"...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Łee ,to szału nie było...ja pożądliwie ściskałam kierownicę od Wigry 4 .:d

Szał był bo facet od w-f przychodził do mnie na lekcje pożyczać zegarek jak robił sprawdziany na 60m...Miał stoper 1/100 sekundy. A Wigry 3 plus lekki opier...l za zachowanie  to były po świadectwie z 4 klasy...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paolo napisał:

Żyję na tym świecie 48 i pół roku ale jeszcze nawet przez minutę nie nudziłem się...Nie posiadam w zestawie na życie pojęcia "Nuda"...

Ludzie się zmieniają :haha: a @Nugatka nie pokazała jeszcze całego oblicza i nie mam na myśli tej lepszej strony :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paolo napisał:

Żyję na tym świecie 48 i pół roku ale jeszcze nawet przez minutę nie nudziłem się...Nie posiadam w zestawie na życie pojęcia "Nuda"...

W to akurat nie wątpię , powiem więcej , jestem o tym absolutnie przekonana ,jak się opiekuje taką Gwiazdą z Kudowy ,to kudy nam do Ciebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lisa_Ona napisał:

A już teraz mi się odechciało ,,,:(

:o daj spokój słoneczko nasze, spróbuj wstawić cokolwiek. Jak frustracja przejdzie wstawisz coś piękniejszego np. czerwoną kichawkę @violka.Ona będzie się zapewne bardzo cieszyć, że na bilbordy forum trafi, a potem mój giniol, bo mam największy( ale to już jak nauczysz się zmniejszać rozmiar zdjęcia)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

A Ty co się wtrącasz ? :p Pilnuj swojej babci :szydera:

Dobrze jej powiedziałaś ...tej Marii z Jolantą ....Tylko Ty przysięgnij , że jak nie będzie Ciebie chciał to nie będziesz później na nim zemsty w postaci czerwonych ryjków popełniała ....Zaraz ja dostanę takowego od przyczajonej , odrzuconej wielbicielki ....Boszszeeee...boję się xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...