Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Knorr napisał:

I Maras i lekarz. Nic nie znalazł. 

Dobrze ,że tym paluszkiem nie doszedł do żołądka,,bo by miał doktor zaserwowane danie na :święty:,,doktor dorwał się wręcz do pacjenta ,,od razu dawaj wszystko do badania,, ja pierwszy raz slyszę aby doktorek taki był chętny do przebadania ale jak prywatnie to się troszku postaral,,aby dobre wrażenie zrobić i kasę zgarnąc,,ja też bym przebadała paluszkiem,,,toż to nic trudnego ,,jeszcze bardziej dokładniej od doktorka,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Dobrze ,że tym paluszkiem nie doszedł do żołądka,,bo by miał doktor zaserwowane danie na :święty:,,doktor dorwał się wręcz do pacjenta ,,od razu dawaj wszystko do badania,, ja pierwszy raz slyszę aby doktorek taki był chętny do przebadania ale jak prywatnie to się troszku postaral,,aby dobre wrażenie zrobić i kasę zgarnąc,,ja też bym przebadała paluszkiem,,,toż to nic trudnego ,,jeszcze bardziej dokładniej od doktorka,,,

Każdy powinen zbadać prostatę. Nawet Paolo. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Dobrze ,że tym paluszkiem nie doszedł do żołądka,,bo by miał doktor zaserwowane danie na :święty:,,doktor dorwał się wręcz do pacjenta ,,od razu dawaj wszystko do badania,, ja pierwszy raz slyszę aby doktorek taki był chętny do przebadania ale jak prywatnie to się troszku postaral,,aby dobre wrażenie zrobić i kasę zgarnąc,,ja też bym przebadała paluszkiem,,,toż to nic trudnego ,,jeszcze bardziej dokładniej od doktorka,,,

dla ciebie nadstawię sie jeszcze raz:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot tak ... po prostu....zwykłymi i prostymi słowami...Dzień dobry :cześć2:

Życzę Wam miłego i spokojnego dnia :dobrze: :kawa2:

Profilaktyka i raz jeszcze profilaktyka. Tak jak mówi Blondi ...badać się chłopaki. I też by się chciało powiedzieć, badać się Panie. U Panów dotyczy to zwłaszcza prostaty i jelita grubego, a u Pań mammografii i regularnych wizyt u ginekologa. Znam Panie i Panów, którzy nie przykładają należytej wagi do profilaktyki.A zawczasu wykryte symptomy choroby zaoszczędzą niejednej czy niejednemu wielu ewentualnych cierpień.

No to Tschüss :cześć:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Przysnęło mi się trochę za długo ....Szybka kawka ...cugasek ...i o 7.15 na górkę a tam krótkie spotkanie z córką PDP-go i sprawozdanie ( :-) ) jak minęła noc . Noc minęła spokojnie i oby tak dalej ...cały czas ....Jesli nie będzie sam miał ochoty  ( PDP-ny ) to dopiero po wyjściu córki za jakieś 1,5 godziny będzie budzony i zmuszany przez wredną opiekunkę do wstawania ...Jeżuuuuu...jaka ta kawa pyszna ...ale teraz szybki cugas ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...