Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Radek50 napisał:

zapraszam na potańcówkę....Basia, Ewa, Kasia,Zosia...chodźcie tańczyć z Radkiem, a za chwilę przyniosę piwa..Wszak stać mnie,od rodziny kilka geszenków się dostało:haha:

 

Qurczaki ..ale mi zrobiłeś radochę...ZORBA i wyprawa na Skiatosssss...całą drogę ZORBA.:oklaski:...bombaśne:zdrówko:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

no trudno skoro Twoj telesfor jest tak padnięty ze musi iść spać ....:hura:

No!!! wreszcie jesteś, bo tu jakaś okupacja na moją osobę jest :love:

Telesfor, czy inny bohater dnia ma swoją wytrzymałość. Każdemu należy się pauza:682_sleeping_accommodation:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

No!!! wreszcie jesteś, bo tu jakaś okupacja na moją osobę jest :love:

Telesfor, czy inny bohater dnia ma swoją wytrzymałość. Każdemu należy się pauza:682_sleeping_accommodation:

tak szczególnie po ciężkiej pracy,a ze skąpych postów naszego kolegi wynika ze się starał...:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nugatka napisał:

Witam wieczorowa pora :d u Was tez tak leje i grzmi? Siedzę przy otwartym oknie i musze przyznać, ze powietrze jest super :dobrze:

Na bayerach u mnie cisza,,żadnych grzotników ,,nic a nic,,,góry chyba powstrzymują te chmurki,,a zapach uwielbiam deszczu ,,,wychodze i wącham i ciesze się jak dziecko,,,:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nugatka napisał:

Witam wieczorowa pora :d u Was tez tak leje i grzmi? Siedzę przy otwartym oknie i musze przyznać, ze powietrze jest super :dobrze:

Tak Nugat. U mnie też tak samo. Babka leje a ja grzmię na nią żeby odsunęła się od peronu. Powietrze jest super bo ogólnie potrzebne jest do oddychania ludziom i Niemcom.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

u mnie juz po burzy i ptaszki jeszcze nie śpią tylko świergolą..

no to ja poczekam na tą przyjemnośc,,,wezmę sobie:wino:i Wam też dam,,, jak jesteście jeszcze spragnione :wino::wino::wino: burzy,,,,poczekamy ,,ja mam dużo cierpliwosci,,,:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...