Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, anna5826 napisał:

Na drugi raz zagadaj o opiece w Szwajcarii ...bo tam prywatnie 10tys CHF - watpie by to potwierdzila ..... Kiedys taka znajoma wspomniala nie wierzylam az tu na net spotkalam takie info....

Za 10tys CHF Gero by pojechał ale nie tańczy od dłuższego czasu na rurze a i topless nie podaje śniadania. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Paolo napisał:

Za 10tys CHF Gero by pojechał ale nie tańczy od dłuższego czasu na rurze a i topless nie podaje śniadania. 

wszystko się zdarzyć może :). Ograniczenia są tylko w naszych głowach

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

hahahahha:hura: ja zaliczylam już 4 torciki,,dwie kawki ,,toż ile można się kawkowac,,i tak cały dzien lenia odstawiam,,,ale koło siebie zrobiłam wszystko,,łącznie z depilacją,,pazurki orange,,wloski ,nóżki, wszystko na tip top,,i to sama ,,bez żadnych salonów,, nie lubię salonów i nie douczonych pań,,jak coś spieprzę to sama jestem winna,,ale mi to perfekt wychodzi,,

To na Nowy Tydzien ..na Balety ....:oklaski::hura::drink:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, anna5826 napisał:

To na Nowy Tydzien ..na Balety ....:oklaski::hura::drink:

A jak ,,szykuję się na Austrię tym razem,,Krems i Wiedeń,,,wreszcie na ten zasłużony urlop trzeba jechać:oklaski: Blondi znowu na camping uderza ,,,ale nie na długo,,tylko tydzień ,,,bo potem znowu  inny kierunek ,,,

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Ale zjadłabym sobie jakieś ciacho z kremem :smutek: Jakoś tak od godziny mnie męczy O.o Chyba kupię jakąś blaszkę i będę sobie piec a nadmiar mrozić :love:

Polecam Rewe tam mają pyszne:cześć:i blaszki nie trzeba kuopowac i z masą jaką sobie życzysz a ile czasu wolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Blondi napisał:

A jak ,,szykuję się na Austrię tym razem,,Krems i Wiedeń,,,wreszcie na ten zasłużony urlop trzeba jechać:oklaski: Blondi znowu na camping uderza ,,,ale nie na długo,,tylko tydzień ,,,bo potem znowu  inny kierunek ,,,

Super.:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dajcie trochę deszczu. Od kiedy tu jestem to nie spadła ani kropla.

Mimo spacerków, rowerków to wytoczę się stąd do domu, taka będę utyta. :szydera: 

Nie martw się,,u mnie też prażyło i nawet nie zanosi się aby padało,,chodz wiaterek zawitał,,,a utyta to możesz być,,bo jesteś chyba szczypiorek :hura: pokażesz w Pl jak się dobrze odżywialaś w De,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 1bozka napisał:

Polecam Rewe tam mają pyszne:cześć:i blaszki nie trzeba kuopowac i z masą jaką sobie życzysz a ile czasu wolnego.

Gotowce znam wszystkie :d Ale te z kremem mam stracha jeść , po ostatnich rewolucjach jelitowych O.o a tu w piekarni też mają takie pyszne ciasta :love: tylko nigdzie nie widzę Laktosefrei :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

A jak ,,szykuję się na Austrię tym razem,,Krems i Wiedeń,,,wreszcie na ten zasłużony urlop trzeba jechać:oklaski: Blondi znowu na camping uderza ,,,ale nie na długo,,tylko tydzień ,,,bo potem znowu  inny kierunek ,,,

Geslerowa po restauracjach jeździ ,a Ty po campingach nie możesz ?. No cóż....., możesz :szydera:. Ja Tobie pozwalam:dobrze:. Szerokiej drogi i zielonych świateł życzę :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Radek50 napisał:

zapraszam na potańcówkę....Basia, Ewa, Kasia,Zosia...chodźcie tańczyć z Radkiem, a za chwilę przyniosę piwa..Wszak stać mnie,od rodziny kilka geszenków się dostało:haha:

 

Cosik mi się zdaje, że Ty dzisiaj Dzień Niemieckiej Matki obchodziłeś :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...