Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Helołłłłł Everybody :d  Jak mija dzień? U mnie słonecznie, acz wietrznie. Dostałam dzisiaj od mojej babci 20 euro na Dzień Matki :d :d :d i tak się zastanawiam, co to miało znaczyć. Że niby ja jak jej matka jestem czy co??? :d No tak , czy tak będzie na skromne waciki :d Miłego wieczoru:serce:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

E tam ...cicho byćććć ....to moje pierwsze " prawdziwe " po kontrolnym badaniu oczu . Oprawki też swoje kosztują , ale wybrałam takie , jakie lubię .... Nic ...zaoszczędzi się na tych kupowanych w zwyczajnych marketach xd

Bardzo dobrze zrobilaś,,brawo!! na czytadełka nie można skąpic,,,:oklaski: a ile kosztują oprawki to ja wiem,,co mi sie podobają to 760zł,, albo więcej,,więc szukam podobnych za 500 ,, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Helołłłłł Everybody :d  Jak mija dzień? U mnie słonecznie, acz wietrznie. Dostałam dzisiaj od mojej babci 20 euro na Dzień Matki :d :d :d i tak się zastanawiam, co to miało znaczyć. Że niby ja jak jej matka jestem czy co??? :d No tak , czy tak będzie na skromne waciki :d Miłego wieczoru:serce:

Fajna babcia  uznała , że jesteś daleko od domu i nikt z kwiatkami do Ciebie nie przyjdzie :d Takich myślących jest mało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Helołłłłł Everybody :d  Jak mija dzień? U mnie słonecznie, acz wietrznie. Dostałam dzisiaj od mojej babci 20 euro na Dzień Matki :d :d :d i tak się zastanawiam, co to miało znaczyć. Że niby ja jak jej matka jestem czy co??? :d No tak , czy tak będzie na skromne waciki :d Miłego wieczoru:serce:

Czuj się jak Matka Teresa!!! Twój dzień i miło ,,babcia dobra,,lubi Ciebie,,jutro poszalej w markecie,,nie zapomnij nam coś kupić też:tak2:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dodzisława napisał:

Helołłłłł Everybody :d  Jak mija dzień? U mnie słonecznie, acz wietrznie. Dostałam dzisiaj od mojej babci 20 euro na Dzień Matki :d :d :d i tak się zastanawiam, co to miało znaczyć. Że niby ja jak jej matka jestem czy co??? :d No tak , czy tak będzie na skromne waciki :d Miłego wieczoru:serce:

Myślę dodo ,że to był prezent na Dzień Matki. Spojrzała na Ciebie rano i powiedziała "O matko !!!.."

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzi mi się ...trochę . Poczytałam tu i ówdzie ...ówdzie niewiele do poczytania , ale fajną radę odczytałam . Na zabicie nudy ...dobra kawa i kawałek ciasta ....miła kobieta przy boku ......Łeee...jednak nie skorzystam ...na choinkę mi miła kobieta przy boku ? ...Wolę się jeszcze trochę ponudzić ...

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nudzi mi się ...trochę . Poczytałam tu i ówdzie ...ówdzie niewiele do poczytania , ale fajną radę odczytałam . Na zabicie nudy ...dobra kawa i kawałek ciasta ....miła kobieta przy boku ... Na choinkę mi miła kobieta przy boku .....Łeee...jednak nie skorzystam ...na choinkę mi miła kobieta przy boku ? ...Wolę się jeszcze trochę ponudzić ...

Bo od przybytku glowa nie boli i z braku laku dobry kit jest,,xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nudzi mi się ...trochę . Poczytałam tu i ówdzie ...ówdzie niewiele do poczytania , ale fajną radę odczytałam . Na zabicie nudy ...dobra kawa i kawałek ciasta ....miła kobieta przy boku ......Łeee...jednak nie skorzystam ...na choinkę mi miła kobieta przy boku ? ...Wolę się jeszcze trochę ponudzić ...

hahahahha:hura: ja zaliczylam już 4 torciki,,dwie kawki ,,toż ile można się kawkowac,,i tak cały dzien lenia odstawiam,,,ale koło siebie zrobiłam wszystko,,łącznie z depilacją,,pazurki orange,,wloski ,nóżki, wszystko na tip top,,i to sama ,,bez żadnych salonów,, nie lubię salonów i nie douczonych pań,,jak coś spieprzę to sama jestem winna,,ale mi to perfekt wychodzi,,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nudzi mi się ...trochę . Poczytałam tu i ówdzie ...ówdzie niewiele do poczytania , ale fajną radę odczytałam . Na zabicie nudy ...dobra kawa i kawałek ciasta ....miła kobieta przy boku ......Łeee...jednak nie skorzystam ...na choinkę mi miła kobieta przy boku ? ...Wolę się jeszcze trochę ponudzić ...

Też czytałem w Klonarium o tym. Że jeszcze się nie znudziło jemu posuwac te bzdety z przedszkola...W życiu nie miał kobiety a dzieci i prostatę dostał pod choinkę bo był niegrzeczny i dłubał w nosie. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja na swoje też...i leżą...i czekają sama nie wiem na co...:haha:Z Kauflanda,  polskiego, są najlepsze...:szydera:

Ja moje bryle od okulisty osobiście rozdeptalamO.o. Teraz kupuje gdzie popadnie i tyle samo widzę :szydera:. A najlepsze jest to, że znajoma okulistka do mnie mówi: sama kupuję gdzie popadnie  i do każdego koloru sukienki je zmieniam :szydera:.  Jeśli ktoś ma identyczny feler w obu oczach, to te z Kaufland niczym się nie różnią od tych od okulisty. Taki sekret wam oddaje we władanie.  Kiedy ktoś lepiej się poczuje jak wyda 700 to jego wybór.  Widać jak stać tak znać.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

hahahahha:hura: ja zaliczylam już 4 torciki,,dwie kawki ,,toż ile można się kawkowac,,i tak cały dzien lenia odstawiam,,,ale koło siebie zrobiłam wszystko,,łącznie z depilacją,,pazurki orange,,wloski ,nóżki, wszystko na tip top,,i to sama ,,bez żadnych salonów,, nie lubię salonów i nie douczonych pań,,jak coś spieprzę to sama jestem winna,,ale mi to perfekt wychodzi,,

@Blondi ile na Boga Ty masz tych włosów? I dlaczego to wszystko pieprzysz , a nie np. solisz ?O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Jeśli ktoś ma identyczny feler w obu oczach, to te z Kaufland niczym się nie różnią od tych od okulisty.

i tu jest właśnie ten problem!!!  nogi mam dwie różne, oczy poszły sobie za nogami,,dobrze ,że cycki są prawie ,,prawie identyczne,,,no przecież nie jestem ideałem,,a tu mi jeden pisze ,że jestem gwiazdą Hollywood:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondi napisał:

Tylko nie z Kauflanda:rozpacz:

 

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Z Tesco lepsze ?

W Kauflandzie kupuję za 24,99 zł. I te są super. Mogę na mózg nałożyć i nie spadają. Leciutkie, fajne, z szerokimi boczkami. A Tesco ma tanie, ale ścierwoloty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

@Blondi ile na Boga Ty masz tych włosów? I dlaczego to wszystko pieprzysz , a nie np. solisz ?O.o

No mam ,,włosów pod dostatkiem,,,hallo  !!! na głowie oczywiscie:tak2:,,, spieprzam je farbą,,nawet mi to super wychodzi,, a sól do piętek i stopek,,wyjaśniłam??? czy powtórzyć:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...