Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

No pożygam się zaraz,,a fujj ,,,to jest coś ,,co świadczy o wielkim flejtuchu,,,a fujj,,, jak z taką facet wytrzyma,,chyba ,ze jest taki sam -syfiorek,,,,:przekleństwa:

Ja podejrzewam,że Ona dokonywała wymiany w naszym pokoju , trzymała to w szafie ,a potem zapomniała wyrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Berdi, szczęscie Ty moje, jam w śpilkach urodzona i w nich mnie pochowają :d . Mam specjalną torbę podrózną na buty :d , nie bojaj :d Nasza Alinka prawie padła zemdlona, jak policzyła ile par wzięłam ze sobą do Turcji :d No tak mam i co zrobisz, jak nic nie zrobisz :d 

:tak:coś wiem na temat butów,, że mam świra :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

nic innego jak brać się od wejscia za porządki,,nie fajnie,,ale jak trza to trza,,,spotkalam syf ale nie taki,,mimo wszystko ja musze powiedzieć ,że luksus,,bo ja po takich niespodziankach jakie Wy mieliscie to bym :donos: włączyla i poprzedniczkę do pionu postawiła,,,

Nie bojaj postawiłam do pionu. Opierdol zebrała i nakaz zapłaty za sprzątanie po niej. Wykonała bez szemrania :d .

W sumie to dzięki niej, a raczej adrenalinie, ktora mnie nie opuszczała przez 3 pierwsze dni po powrocie, zapomniałam ze mnie kręgosłup boli, noga drętwieje od niego i takie tam. O 3 kg mniej to ja nawet nie wspomnę :d . No po prostu .....cudotwórczyni-uzdrowicielka :d 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

I znowu jestem szczęściarą :oklaski: Po za wysuszoną na wiór  cytryną , którą znalazłam w lodówce następną niespodzianką była niedopita flaszka pod materacem :d Pewnie chciała się ze mną podzielić :haha:

do herbatki jak znalazł,,by się trochę nawodniła,,,jesteś starszna rozrzutnica,,ale flaszka pod materacem? nie uwierała ale rozgrzewała,,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam o pieluchach, podpaskach, syfach und so weiter...i gały mi wyszły na wierzch...:szok: A tarczycę mam wyleczoną, czyli nie ona winna...:haha: Z jakich wy agencji jeździcie? :kopara: Mam stosunkowo krótki staż, raptem piąty roczek leci...ale nigdy nie spotkałam się z czymś takim...:kopara: Trafiałam na posprzątane stele i sama zostawiam posprzątane. To co opisujecie to jakiś koszmar...>:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dodzisława napisał:

Nie bojaj postawiłam do pionu. Opierdol zebrała i nakaz zapłaty za sprzątanie po niej. Wykonała bez szemrania :d .

W sumie to dzięki niej, a raczej adrenalinie, ktora mnie nie opuszczała przez 3 pierwsze dni po powrocie, zapomniałam ze mnie kręgosłup boli, noga drętwieje od niego i takie tam. O 3 kg mniej to ja nawet nie wspomnę :d . No po prostu .....cudotwórczyni-uzdrowicielka :d 

To oddaj jej kasę....:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

do herbatki jak znalazł,,by się trochę nawodniła,,,jesteś starszna rozrzutnica,,ale flaszka pod materacem? nie uwierała ale rozgrzewała,,,:szydera:

Zastałam łóżko ładnie przebrane , więc flaszeczkę znalazłam dopiero jak sama sobie pościel zmieniałam .Nic mnie nie uwierało , więc chyba księżniczką nie jestem :(:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

witam serdecznie po długim niebycie

 

Juz nie witaj ,,tylko szrajbol szybciutko,,co nowego nadbudowałeś i zdziałałeś ,,bo że jesteś to już wiemy,,ale wiesz ,że my tak rodzinnie podchodzimy do wszystkiego i chcemy nieraz coś więcej wiedziec ,,no tak troszku,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Juz nie witaj ,,tylko szrajbol szybciutko,,co nowego nadbudowałeś i zdziałałeś ,,bo że jesteś to już wiemy,,ale wiesz ,że my tak rodzinnie podchodzimy do wszystkiego i chcemy nieraz coś więcej wiedziec ,,no tak troszku,,,

wszystko pozałatwiałem ,wyjechałem teraz,żona się martwi jak robota idzie:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Poczytałam o pieluchach, podpaskach, syfach und so weiter...i gały mi wyszły na wierzch...:szok: A tarczycę mam wyleczoną, czyli nie ona winna...:haha: Z jakich wy agencji jeździcie? :kopara: Mam stosunkowo krótki staż, raptem piąty roczek leci...ale nigdy nie spotkałam się z czymś takim...:kopara: Trafiałam na posprzątane stele i sama zostawiam posprzątane. To co opisujecie to jakiś koszmar...>:( 

Ja piąty też zaczęłam ,ale taka " lalunia" trafiła mnie się tylko raz , biorąc pod uwagę ,że zmieniała mnie przez rok . Syf zastany był tylko za pierwszym razem ...ma się to gardziołko wyrobione :haha:,a torba- niespodzianka  za ostatnim razem , dlatego biorę pod uwagę jej " roztargnienie" . Zresztą powiedziałam,że jak jest jej zmiana ,to może być nawet nas...ne ,ale jak przyjeżdżam ma być czysto ,skoro to rodzinie nie przeszkadzało,to nie moja brocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

wszystko pozałatwiałem ,wyjechałem teraz,żona się martwi jak robota idzie:d:d

jaka znowu robota,,robota nie zając i nie ucieknie,,a urlop w pracy się każdemu należy -prawda? w De się przecież odpoczywa,,,a nie pracuje,,:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...