Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Barbara48 napisał:

Dopiero się dowiedziałam, ale szybciutko zdjęłam :szydera:, coby mnie tylko nie zawiało :szydera:

Ja nie ściągam ,dzisiaj mam w planie rejs statkiem po jeziorze i nie będę ryzykować ,no tego zawiania czy podwiania :hura:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Barbara48 napisał:

:szydera:Nugatko rozwaliłaś mnie tym określeniem :szydera:, takiego jeszcze nie słyszałam. 

Chyba jednak założę te stringi, dziś tylko 18 'C.

Jak mam później latać po lekarzach. ...

 

Człowiek całe życie uczy sie :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry .Dalej w domu.Miłego dnia kochani.Bawcie się.

Dzień dobry. A gdzie chciałabyś być  po twojej traumie? Odpoczywaj  i tyle.  Chyba, że już Ciebie gdzieś dalej goni :haha:.  Ja tak mam. Ledwie wrócę  do domu , to już kombinuję  jak uciec od nadrobienia zaległych zaległości :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Chłodno u mnie, deszczyk w nocy popadał. Siedzę sobie nareszcie spokojnie na tarasie i wdycham powietrze, które niesie zapach traw, kwiatów i czego tam jeszcze po drodze znalazł. Innych ciekawych zapachów nie chce przynieść. 

Wczoraj sąsiedzi długo się bawili ale jakoś trzeba było przetrwać. Toż każdy potrzebuje trochę luzu we własnym ogródku. Dzisiaj jest moja pogoda. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, violka napisał:

Ja Ciebie nie poznaję O.o Codziennie sprawdzam , czy przywitałaś się bladym świtem a Ty meldujesz się już pózniej ode mnie :szok: Normalnie schodzisz na psy :haha:

:lanie:

Oglądałam niedawno "U Pana Boga w ogródku" i czuję się tak jak w tytule. Pięknie tu jest :oklaski:

Wieczorami siedzę na tarasie, potem oglądam tv do północy,  to rano wstaję za późno. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andreaa napisał:

Dzien dobry Opiekunkowo :-)

Wczoraj zaplanowalam sobie ,ze dzisiaj wyskocze do miasta,bo syn pdp-nej przyjezdza. 

Zapomnialam ,ze  jest swieto,a pisalyscie przeciez tutaj o tym.

Ja mam dobra pamiec,ale krotka....... roztrzepaniec ze mnie jest!

W niedziele miala mnie Claudia odwiedzic,ale przeciez jest niemiecki Dzien Matki i cala rodzinka bedzie tutaj,to nie wypada sie prywatnie goscic,takze musialam to przelozyc.

Chyba przestane planowac,bo cos mi ostatnio nie idzie to planowanie.

Wczoraj zapielam zmiane na lipiec. Jestem juz spokojna. We wszystkie swieta tez bede sobie  w domku urzedowac i zadne zmienniczki nie beda mnie obchodzily.  

Chociaz to mi sie udalo zalatwic.

 

Szczesliwego ,czwartkowego dnia zycze  :-)

Czyli dobrze Ci się wszystko układa. To dobrze. A roztrzepaniem się zbytnio nie martw. To nie jest taka zła cecha, tylko strasznie upierdliwa :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

:lanie:

Oglądałam niedawno "U Pana Boga w ogródku" i czuję się tak jak w tytule. Pięknie tu jest :oklaski:

Wieczorami siedzę na tarasie, potem oglądam tv do północy,  to rano wstaję za późno. 

No patrzaj :d Sama się domyśliłam , że masz teraz jak u Pana Boga w ogródku :d Już nie musik filmu oglądać :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mycha napisał:

Dzień dobry. Chłodno u mnie, deszczyk w nocy popadał. Siedzę sobie nareszcie spokojnie na tarasie i wdycham powietrze, które niesie zapach traw, kwiatów i czego tam jeszcze po drodze znalazł. Innych ciekawych zapachów nie chce przynieść. 

Wczoraj sąsiedzi długo się bawili ale jakoś trzeba było przetrwać. Toż każdy potrzebuje trochę luzu we własnym ogródku. Dzisiaj jest moja pogoda. 

U mnie też po burzy i deszczu zrobiło się chłodno i świeżo, choć słonecznie :). Bawarskie kolory mam nad głową, biały i niebieski..

Moja ulubiona pogoda, bo ja też jestem z tych chłodnolubnych :).

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie burzowo i leje i wygląda na to, ze nie wykonam dzisiaj swojego planu. Czyli 10 000 kroków.

Za to na 12.00 na pstrąga jedziemy do restauracji. To będzie syty dzień na tym turnusie odchudzającym.

Miłego dnia :d

7484dae5a8bba4daf121c4e3a36f54ad.jpg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...