Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Afryka napisał:

Ja bym nikomu dupy nie zawracała takim bladym świtem,ale moje szczęście Osobiste nocki ma i dopiero o 6.30 przychodzi ...no te nie miałam komu zawracać....dupy!? :szydera:

A zawracaj, zawracaj...jak my będziemy w potrzebie,  to też tobie pozawracamy. ..:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niech osoba nie pyszczy ....Do 8.30 jeszcze powoluśku ...a potem ...jak w ukropie : pranie ...wywalanie z szaf ...segregowanie , że to bezwzględnie potrzebne ...tamto niekoniecznie ...ale może się przydać i chyba jednak zapakuję ....Nooo....i inne bzdety ...czyt. bieganina jak ukropie ....odpoczynki będę robiła , bo zasapać się można ...zadyszka złapie jakaś i po ptokach ...Nie cieszy się osoba zawczasu , żę spokój ode mnie będzie miała ...Chyba , że w piłeczki zacznę grać ...o ...wtedy to tak ...zameldowana będę , ale jakoby mnie nie było ...cichutko będzie ...piłeczki wciągają , że hej .xd

Chyba oczadziała.....jaki spokój....??? Niech lepiej mnie nie wk......denerwuje.....I w te piłeczki niech za dużo nie gra tylko w dyskusjach kurturalnych uczestniczy.....jak to drzewiej bywało.....:grzmotnąć:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Taka piosenka była o teściowej i rowerze ..:szydera: 

Nooo...." teściowo ty stary rowerze ...i tylko pedałów ci brak " ........albo ..." teściowa i zięć raz mieli se chęć ....przejechać się na rowerku ...teściowa ty kręć ...a ja jako zięć usiądę se na siodełku "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie bardzo pamiętam ....Zapamiętałam , że "psy się uśpiły "....Głowa moja już nie ta co kiedyś ...latka lecą to i zapominam :-(

Laura i Filon ... ups moja pomylka psy sie uspily -To FAKT

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

U mnie mimo lekkiej zmiany pogody duchota jakaś.

Nawet troszkę pokropiło już.

 

Wczoraj minął termin przyjścia na świat mojego pierwszego wnusia.

Młodzi już od połowy kwietnia panikowali co rusz, że to pewnie już, lada moment. Cóż, czekamy dalej.

Pierwszy termin, który ustalił lekarz to był 18 maja i ja bliżej tego raczej obstawiam ;)

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Opiekunkowo :-)

Wczoraj zaplanowalam sobie ,ze dzisiaj wyskocze do miasta,bo syn pdp-nej przyjezdza. 

Zapomnialam ,ze  jest swieto,a pisalyscie przeciez tutaj o tym.

Ja mam dobra pamiec,ale krotka....... roztrzepaniec ze mnie jest!

W niedziele miala mnie Claudia odwiedzic,ale przeciez jest niemiecki Dzien Matki i cala rodzinka bedzie tutaj,to nie wypada sie prywatnie goscic,takze musialam to przelozyc.

Chyba przestane planowac,bo cos mi ostatnio nie idzie to planowanie.

Wczoraj zapielam zmiane na lipiec. Jestem juz spokojna. We wszystkie swieta tez bede sobie  w domku urzedowac i zadne zmienniczki nie beda mnie obchodzily.  

Chociaz to mi sie udalo zalatwic.

 

Szczesliwego ,czwartkowego dnia zycze  :-)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

A.... I znowu nie straciłam dwóch słów: Dzień dobry . 

To teraz :

Dzień dybry . Jestem z miasta, to widać  , słychać i czuć  :cmok:

Wies tez potrafi byc Urokliwa ...ale tylko latem ... bo tak to NIE zwlaszcza gdy rodzina sie do zakupow nie kwapi .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Dopiero się dowiedziałam, ale szybciutko zdjęłam :szydera:, coby mnie tylko nie zawiało :szydera:

Taaaa...zawieje i pozniej bedzie płacz i zgrzytanie zębów i 20 stron co radzicie na przewianego pieroga :szydera:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam wszystkich i spadam na cmentarz. Kwiatki trzeba podlać bo nie było zapowiadanego deszczu.

Ja Ciebie nie poznaję O.o Codziennie sprawdzam , czy przywitałaś się bladym świtem a Ty meldujesz się już pózniej ode mnie :szok: Normalnie schodzisz na psy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...