Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Afryka napisał:

 

Zamrozić!? A jaki smak sobie Mirabelka życzy ,bo każde pięterko inny? Czekoladowo - ciasteczkowo oreowy, orzech włoski z alkoholem czy może malinowy z krokantem migdałowym? :d

Mniam, mniam....z każdego pięterka po kawałku...takim nie za małym, coby smak poczuć...:haha: Mrozić nie trzeba...lodówka wystarczy, bo koło 16-tej się zgłoszę po te cudności...:oklaski: A pokryty jest może torcik marcepankiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To i ja do towarzystwa dobijam...:cześć3: Siorbanko trwa, cugasek w łapce, czytanko w toku, a nastrój jak widać...:szydera:image.png.29b0c22da37ef2a7e5302bab38b006da.png Miłego dzionka wszystkim życzę...:cmok:

Skąd masz moje zdjęcie !? Ja dzisiaj tak właśnie wyglądam.... jeszcze ... tylko bez kukardki ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Skąd masz moje zdjęcie !? Ja dzisiaj tak właśnie wyglądam.... jeszcze ... tylko bez kukardki ...:szydera:

To musisz moim sobowtórem być...ja się tak prezentuję każdego poranka...:szydera: A kukardka to element nakładany natychmiast po wstaniu, coby grzyweczki fajurką nie przysmażyć...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mniam, mniam....z każdego pięterka po kawałku...takim nie za małym, coby smak poczuć...:haha: Mrozić nie trzeba...lodówka wystarczy, bo koło 16-tej się zgłoszę po te cudności...:oklaski: A pokryty jest może torcik marcepankiem? 

Nooo,najprawdziwszym ,żadne tam masy cukrowe.:tak2: .Zamawiane w polskiej cukiernii w Londynie ... od Sowy...serio :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, anna5826 napisał:

Oj tak tak ... Slonce juz zaszlo ...bzy sie uspily ...

Pewnie tam czeka moj Filon mily przy ulubionym Jaworze ...PAMIETACIE ????:hura:

Nie bardzo pamiętam ....Zapamiętałam , że "psy się uśpiły "....Głowa moja już nie ta co kiedyś ...latka lecą to i zapominam :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Nooo,najprawdziwszym ,żadne tam masy cukrowe.:tak2: .Zamawiane w polskiej cukiernii w Londynie ... od Sowy...serio :haha:

Ło matusiu....to krój dla mnie te kawałeczki większe.....:oklaski: A co tam kalorie...:szydera: Powinnam sobie nick zmienić na Słodka Lady...:szydera: Albo Pożeraczka Słodkości...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie bardzo pamiętam ....Zapamiętałam , że "psy się uśpiły "....Głowa moja już nie ta co kiedyś ...latka lecą to i zapominam :-(

Nie musisz pamiętać....YT podpowie w odpowiednim momencie...:szydera: Jakbym teraz zapodała piosenkę, to towarzystwo, miast pracować, w bety by się udało...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

Dobrze, że jesteście kawa stronie. 

Ja wiem, że dzisiaj Niemcy wolne maja i śpią jeszcze, cisza za oknem jak makiem zasial

U mnie, na okoliczność tego święta, śniadanie pół godziny później...:haha: A o ciszy, to ja mogę pomarzyć...:haha: Nad głową łasice, a za oknem owce i barany, obowiązkowo z dzwonkami u szyi...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

U mnie, na okoliczność tego święta, śniadanie pół godziny później...:haha: A o ciszy, to ja mogę pomarzyć...:haha: Nad głową łasice, a za oknem owce i barany, obowiązkowo z dzwonkami u szyi...:szydera: 

ja wczoraj na okoliczność wczorajszego święta śniadanie zjadłam nie pół , bo godzinę później ....Cholewcia o poniemieckich świętach pamiętają a o 9 maja - Dniu Zwycięstwa to jakoś nieee....pomroczność jasna , czy na lekcjach historii kanapki pod ławką wsuwały ?xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

U mnie, na okoliczność tego święta, śniadanie pół godziny później...:haha: A o ciszy, to ja mogę pomarzyć...:haha: Nad głową łasice, a za oknem owce i barany, obowiązkowo z dzwonkami u szyi...:szydera: 

Kochanieńka ,owce czy tam inna rogacizna ,to pikuś . Ja w ubiegłym roku ( cały) pracowałam na uroczym bawarskim zadupiu, otoczonym polami chmielu i za " atrakcję" , oprócz wymienionych przez Cię owiec ,robił rozdarty od wieczora do rana ,albo od rana do rana ...paw najbliższych sąsiadów ... mówię Ci bosko...w stoperach spałam . Ten skórkozjad tak ryja darł za swoją połowicą,która się okazała niezłą latawicą i lafiryndą, ciurkiem po wsi latała ,w dupie mając obowiązki małżeńskie i domowe ,a te dureń , zamiast za nią lecieć ,to " wyżalał" się pod moim oknem :szydera:...noo ,wisz,rozumisz , chłop myśli długo.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Afryka napisał:

Kochanieńka ,owce czy tam inna rogacizna ,to pikuś . Ja w ubiegłym roku ( cały) pracowałam na uroczym bawarskim zadupiu, otoczonym polami chmielu i za " atrakcję" , oprócz wymienionych przez Cię owiec ,robił rozdarty od wieczora do rana ,albo od rana do rana ...paw najbliższych sąsiadów ... mówię Ci bosko...w stoperach spałam . Ten skórkozjad tak ryja darł za swoją połowicą,która się okazała niezłą latawicą i lafiryndą, ciurkiem po wsi latała ,w dupie mając obowiązki małżeńskie i domowe ,a te dureń , zamiast za nią lecieć ,to " wyżalał" się pod moim oknem :szydera:...noo ,wisz,rozumisz , chłop myśli długo.:szydera:

Nie pomyślałaś, że pawica z rozpaczy po wsi latała? :haha: Skoro jej samiec obdarzał uczuciami  inną, to co miała biedna zrobić? Szczęścia szukała gdzie indziej...:szydera: A ty, miast narzekać, powinnaś dumna jak paw być, że taki wielbiciel ci się trafił...:oklaski: A stopery w uszach, to tylko taka drobna niedogodność...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

ja wczoraj na okoliczność wczorajszego święta śniadanie zjadłam nie pół , bo godzinę później ....Cholewcia o poniemieckich świętach pamiętają a o 9 maja - Dniu Zwycięstwa to jakoś nieee....pomroczność jasna , czy na lekcjach historii kanapki pod ławką wsuwały ?xd

Nasze święto było przedwczoraj...ty jakoś tak postkomunistycznie świętowałaś...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Tu od rana jak w maglu.....czy Wy spać nie możecie ? Szczególnie te co na urlopie i palcem nie będę wytykać, o które dwie sie tu rozchodzi......:szydera: jedna na A a druga na B.....:cmok:

A wogole to miłego dnia wszystkim życzę.

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Tu od rana jak w maglu.....czy Wy spać nie możecie ? Szczególnie te co na urlopie i palcem nie będę wytykać, o które dwie sie tu rozchodzi......:szydera: jedna na A a druga na B.....:cmok:

A wogole to miłego dnia wszystkim życzę.

 

Niech osoba nie pyszczy ....Do 8.30 jeszcze powoluśku ...a potem ...jak w ukropie : pranie ...wywalanie z szaf ...segregowanie , że to bezwzględnie potrzebne ...tamto niekoniecznie ...ale może się przydać i chyba jednak zapakuję ....Nooo....i inne bzdety ...czyt. bieganina jak ukropie ....odpoczynki będę robiła , bo zasapać się można ...zadyszka złapie jakaś i po ptokach ...Nie cieszy się osoba zawczasu , żę spokój ode mnie będzie miała ...Chyba , że w piłeczki zacznę grać ...o ...wtedy to tak ...zameldowana będę , ale jakoby mnie nie było ...cichutko będzie ...piłeczki wciągają , że hej .xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

coś mnie się kliknęło we łbie i już od czwartej nie śpię ...

Po prostu dopiero dociera do Ciebie ,że zyskałaś status teściowej,hi hi hi

 

Dobry dzień wsiem:)Kawa już dawno wysiorbana,śniadanie zjedzone,dzień słoneczny jeszcze ,ale coś tam o burzach w TV było.Plan dnia czeka na realizację.Czyli najwyższy czas sie skutecznie obudzić:)

Miłego dnia:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Po prostu dopiero dociera do Ciebie ,że zyskałaś status teściowej,hi hi hi

 

Dobry dzień wsiem:)Kawa już dawno wysiorbana,śniadanie zjedzone,dzień słoneczny jeszcze ,ale coś tam o burzach w TV było.Plan dnia czeka na realizację.Czyli najwyższy czas sie skutecznie obudzić:)

Miłego dnia:)

A wiesz Kasiula,że o tym nie pomyślałam ,bo w zasadzie od bycia teściową już się odzwyczaiłam .... może coś być na rzeczy.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Tu od rana jak w maglu.....czy Wy spać nie możecie ? Szczególnie te co na urlopie i palcem nie będę wytykać, o które dwie sie tu rozchodzi......:szydera: jedna na A a druga na B.....:cmok:

A wogole to miłego dnia wszystkim życzę.

 

Ja bym nikomu dupy nie zawracała takim bladym świtem,ale moje szczęście Osobiste nocki ma i dopiero o 6.30 przychodzi ...no te nie miałam komu zawracać....dupy!? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, stron naklepane do oporu.:sos:

Poczytam później co tam naklepałyście.

Słońce świeci i w końcu przestało wiać.

Kawy jeszcze nie piłam:kawa2:, za to siedzę i e-fajurkę pociagam sobie , czekając z utęsknieniem na dzień, kiedy będę mogła zapalić normalnego papierosa. No to jeszcze trochę sobie poczekam.:smutek::smutek:

A zapomniałabym............dzień dobry Wszystkim, oraz spokojnego , miłego dnia.:cześć2:

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...