Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Towarzystwo zniknęło...:szok: 939860817_dobranocelf.gif.82c88eacc80e2f1e443ecafff5e6716e.gifInternet wysiadł, czy co? :szok:  Cóż....to ja też tak po cichutku się pożegnam...Do jutra kochani...:cześć:

 

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Towarzystwo zniknęło...:szok: 939860817_dobranocelf.gif.82c88eacc80e2f1e443ecafff5e6716e.gifInternet wysiadł, czy co? :szok:  Cóż....to ja też tak po cichutku się pożegnam...Do jutra kochani...:cześć:

Dobranoc Mirabelko :cześć:...ja dzisiaj podczytuję Was z doskoku ,bo praktycznie cały czas na telefonie ,za pracą się oglądam.

I też mówię Dobranoc Milusińscy .:cześć: . Spokojnej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się nadrobić zaległości, ale to wygląda że mam do przeczytania jakąs trylogię :o Dalej nie wiem, czy odnalazły się gatki pdp Nugatki, jak wglądała Afryka na weselu i czy nasza Teressad już odpoczywa... i pewnie wielu innych rzeczy tez nie wiem... O.o Idzcie dziewczyny spać będzie mniej zaleglosci... :cześć: Ja jeszcze się na poprzednich stronach trochę pokręcę... :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...